Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzeba trochę zmian , przede wszystkim musi zostać wgrany jakiś szablon który jeszcze bardziej odświeży forum , coś takiego jak na zdjęciu już przyciąga uwagę:

PX1C6w1.png

niby małe detale ale jednak , ikonki , inny kolor belki , tak naprawdę wszystko w rękach góry :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DisconnecT napisał:

U mnie na firefoxie nie było z tym problem, choć dość często używam kółka od otwierania linków, to wtedy siłą rzeczy otwiera się w nowej karcie :P

Niewykluczone, że przyczyna była "u mnie".
Jestem nałogowym kombinatorem :).
Albo mam 50 modów w W3, albo 50 wtyczek w chrome (więc któraś mogła coś kisić).

Nie zmienia to faktu, że siedzę "w kompach" ze 35 lat i mam je tak uszyte pod siebie (wtyki w przeglądarkach, profile w OS i M$, itd itd), że jak siadam do "cudzego" kompa w robocie albo na chałturze, to walczę jak lama z najprostszymi zadaniami, bo tam nic nie ma "tak jak powinno być" (czytaj = u mnie) :) 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo nam z tej technologi nie przyjdzie, a tak jak po zmianach na portalu trochę ludzi odeszło, tak teraz też odejdzie. Trochę na pjurze siedzi, trochę na wykop poszło jak puszek. Parę sztuk na ith. Ja będę siedział na labie aż zamkną, ale nie ma co ukrywać, że jesteśmy zdecydowanie bliżej końca jak początku. Onetom nie ufam nic a nic, także niecnego ciosu w plecy w postaci wyłączonego forum któregoś ranka spodziewam się prędzej czy później.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, tomo92s napisał:

Fajnie że można samemu zmienić nick. Dzięki?

Ja też zmieniłem,a co tam. Jak dają taką możliwość,to czemu nie skorzystać?

Od teraz jestem jako Spl97,uśmierciłem dawny nick nadany z kwietnia 2019r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kelam napisał:

Dużo nam z tej technologi nie przyjdzie, a tak jak po zmianach na portalu trochę ludzi odeszło, tak teraz też odejdzie.

Dlaczego ludzie by mieli stąd odejść? Ze względu na zmiany i to na +? Główna od dawna szorowała po dnie a brak choćby testu kart w największej pecetowej premierze zeszłego roku (RDR 2) tylko dobitnie to potwierdza. Mało kto już tu wklejał linki z głównej na forum.

Edytowane przez Kris194
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to było forum nie to co teraz... Emotikony były lepsze i identyfikowały to forum, nawigacja na smartfonie była kiedyś lepsza w trybie na PC. 

Całość była bardziej spójna i prosta, wszystkie nowości w internecie i w realu od 2-3 lat to są niepowodzenia, wszyscy przechodzą na minimalizm i przez to się wszystko gorzej obsługuje, Np. aby dać emotkę to trzeba za każdym razem gdy piszesz post klikać na górze a wcześniej miałeś wszystkie po prawej stronie zawsze. A pozatym te nowe facebookowe są bardzo brzydkie. Wszystko teraz dąży do zaokrąglenia i gładkości i wszystkie nowe strony i oprogramowanie jest nieintuicyjne od 3-4 lat. 

Motyw niebieski też był fajny, teraz jest taki tandetny. Wszystko co stare mi się znacznie bardziej podoba. 

Kiedyś to było forum nie to co teraz... Emotikony były lepsze i identyfikowały to forum, nawigacja na smartfonie była kiedyś lepsza w trybie na PC. 

Całość była bardziej spójna i prosta, wszystkie nowości w internecie i w realu od 2-3 lat to są niepowodzenia, wszyscy przechodzą na minimalizm i przez to się wszystko gorzej obsługuje, Np. aby dać emotkę to trzeba za każdym razem gdy piszesz post klikać na górze a wcześniej miałeś wszystkie po prawej stronie zawsze. A pozatym te nowe facebookowe są bardzo brzydkie. Wszystko teraz dąży do zaokrąglenia i gładkości i wszystkie nowe strony i oprogramowanie jest nieintuicyjne od 3-4 lat. 

Motyw niebieski też był fajny, teraz jest taki tandetny. Wszystko co stare mi się znacznie bardziej podoba. Naszczęście została moja ulubiona emotka 

:E

Edytowane przez KorniszonZBeki3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorniszonZBeki3 napisał:

Kiedyś to było forum nie to co teraz... Emotikony były lepsze i identyfikowały to forum, nawigacja na smartfonie była kiedyś lepsza w trybie na PC. 

Całość była bardziej spójna i prosta, wszystkie nowości w internecie i w realu od 2-3 lat to są niepowodzenia, wszyscy przechodzą na minimalizm i przez to się wszystko gorzej obsługuje, Np. aby dać emotkę to trzeba za każdym razem gdy piszesz post klikać na górze a wcześniej miałeś wszystkie po prawej stronie zawsze. A pozatym te nowe facebookowe są bardzo brzydkie. Wszystko teraz dąży do zaokrąglenia i gładkości i wszystkie nowe strony i oprogramowanie jest nieintuicyjne od 3-4 lat. 

Motyw niebieski też był fajny, teraz jest taki tandetny. Wszystko co stare mi się znacznie bardziej podoba. 

Przecież stare emotki są nadal, co prawda na samym końcu listy, ale są!
Cóż każda zmiana to mieszanka plusów i minusów, ale nowy silnik zdecydowanie jest na plus, wygląd jeszcze można poprawić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszysko raczej kwestia przyzwyczajenia.

Osobiście aktualne forum znam bo tego samego silnika używa https://hdtvpolska.com/forum/ i w sumie to podoba mi się.

Parę szlifów i będzie dobrze.

Tylko żeby tego forum szlag nie trafił jak strony bo to już by była naprawdę mega strata.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DhanOS Jest jakiś problem z multicytowaniem, po zalogowaniu teoretycznie jest ale wystarczy np zmienić styl i ikonka znika. W tym momencie akurat "+" mam tylko przy tym, swoim poście.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeładować stronę i + znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

To wszysko raczej kwestia przyzwyczajenia.

Osobiście aktualne forum znam bo tego samego silnika używa https://hdtvpolska.com/forum/ i w sumie to podoba mi się.

Parę szlifów i będzie dobrze.

Tylko żeby tego forum szlag nie trafił jak strony bo to już by była naprawdę mega strata.

Nawet stary lab używał tego samego silnika, tylko w dość archaicznej wersji.

1 minutę temu, Kris194 napisał:

@DhanOS Jest jakiś problem z multicytowaniem, po zalogowaniu teoretycznie jest ale wystarczy np zmienić styl i ikonka znika.

Ja multicytowania nie widzę w ogóle od początku, na szczęście kilkukrotne użycie zwykłego cytowania przerzuca wszystko do edytora, ale skoro jest to warto je naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kadajo napisał:

Tylko żeby tego forum szlag nie trafił jak strony bo to już by była naprawdę mega strata.

A dlaczego ma trafić, bo jest... lepiej?
Wybierasz się gdzieś? Ja nie. No to jest nas dwóch. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bono[UG] napisał:

Wystarczy przeładować stronę i + znikają.

Rzeczywiście. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DhanOS z tym paskiem ostrzeżeń są takie ustawienia żeby przywrócić go w widoku tematu?

13 minut temu, Spl97 napisał:

Ja też zmieniłem,a co tam. Jak dają taką możliwość,to czemu nie skorzystać?

Można się pogubić jakby wszyscy teraz zmieniali ale widzę, że jest limit 1 zmiany więc w sumie spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, JeRRy_F3D napisał:

A dlaczego ma trafić, bo jest... lepiej?
Wybierasz się gdzieś? Ja nie. No to jest nas dwóch. ;)

A nawet i trzech ?

Teraz, Wu70 napisał:

@DhanOS z tym paskiem ostrzeżeń są takie ustawienia żeby przywrócić go w widoku tematu?

Można się pogubić jakby wszyscy teraz zmieniali ale widzę, że jest limit 1 zmiany więc w sumie spoko

Ustawień raczej nie ma, ja nie wiem czy te paski to w ogóle nie był element autorski laba. Fajnie by było jednak przywrócić tą funkcję.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DisconnecT napisał:

A nawet i trzech ?

?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kris194 napisał:

Dlaczego ludzie by mieli stąd odejść? Ze względu na zmiany i to na +? Główna od dawna szorowała po dnie a brak choćby testu kart w największej pecetowej premierze zeszłego roku (RDR 2) tylko dobitnie to potwierdza. Mało kto już tu wklejał linki z głównej na forum.

Forum się trzymało i się trzyma. A sam portal to była zapaść w ostatnich latach, testy gier to nie dość, że często miały sporo błędów to jeszcze nie wiele ich było. Podobnie z innymi testami. Jedynie w ostatnich latach Wojtek (kain) trochę podciągnął ten portal dzięki testom dysków SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziś artykuły gdzie tylko Pure ?

Jakie strony polecacie, także zagraniczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DisconnecT napisał:

A nawet i trzech ?

 

Trzech to już kompania. :E Najważniejsze, że zostaje szczerbol, po tylu latach tutaj spędzonych zatraciłem umiejętność porozumiewania się bez jego użycia. :E

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra. Wyłączyłem ten nowy styl ciemny labowy i ustawiłem na domyślny. Potem ustawiłem tryb ciemny poprzez Dark Mode addon z opery i wygląda to lepiej. Dużo wyraźniej.

Labowy dark theme u mnie (bez spoilera, bo coś chyba mi nie działa):

QIcd6Q5.png

i ten z addonu opery:

CfzdETY.png

Mniej po oczach daje ten DM operowy.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vulc napisał:

Trzech to już kompania. :E Najważniejsze, że zostaje szczerbol, po tylu latach tutaj spędzonych zatraciłem umiejętność porozumiewania się bez jego użycia. :E

Bez szczerbola to byłby koniec, trzeba było by go wklepać jako obrazek :E
Emotki wszystkie zostały na szczęście, są na końcu listy, więc zapewne powstanie dość spory kontrast między bywalcami, a nowymi :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kelam Po prostu niektóre elementy są słabo widoczne. Moim zdaniem też lepszy byłby kolor podchodzący pod ciemno-szary niż ciemno-niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, człowiek odruchowo jeszcze wchodzi na główną, żeby zobaczyć co tam, a tu pustka. :cold:

@DhanOS Nie wiem czy to jest błąd, ale losowo między ostatnim, a przed ostatnim postem wyskakuje taka linia.

ShareX_DisconnecT__2020-06-29_17-58-30_I

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po staremu używałem ustawienia 100 postów / 1 strona. Nie mogę teraz tego odnaleźć - przepadła funkcja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DhanOS 

 

Hej, propozycja aby usunąć "downvote". Straszna zabawka dla dzieciaków.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...