Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Bulsky napisał:

Czad. 

Raczej słabe.
Zamiast skupić się na tym do czego forum - merytoryka, porady, poglądy, to będziemy mieć tu podwórkowy wrestling... o nic. :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczcie te reputacje. Zbedne to jest.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same plusy jeszcze mogą zostać,  jak ktoś chce to da. Ale z minusowaniem to będzie trolownia. 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Same plusy jeszcze mogą zostać,  jak ktoś chce to da. Ale z minusowaniem to będzie trolownia. 

Boisz się czegoś? :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na aktywność na forum i powiedz - czy takie coś czemukolwiek służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, .winter. napisał:

Boisz się czegoś? :)

Nie przepadam za żmijami zygzakowatymi :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Nie przepadam za żmijami zygzakowatymi :E

Nie pisz tak źle o kobietach hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Up To twoje skojarzenie :E 

Od jakiej liczby minusów jest perm ban na konto ? :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, bo nawet nie widziałem, że tutaj o tym piszecie i napisałem w offtopicu. @azgantakiej dziecinady i błazenady się po Tobie nie spodziewałem, choć w sumie :hmm: Wystawiłeś sobie wizytówkę w tym momencie i upadłeś jak Azazell  :rotfl: Żeby minusować wszystkie posty jak lecą, nawet te sprzed wielu miesięcy, to nie wiem co trzeba mieć w głowie, widać na argumenty walczyć nie potrafisz, nawet z rozgadanym @ODIN85 tylko siedzisz jak ten gimbus klikając minusiki, przykre. Mam nadzieje, że moderatorzy zrobią z Tobą i z tym minusowaniem ogólnie porządek. Moim zdaniem, to powinno być zorganizowane jak na forum benchmarku. @azgan usuń konto , albo idź do psychologa, bo Ci chyba lockdown zrobił kuku i depresje :lol2:

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

Olejcie to. Wszyscy będą mieć reputację - 200 i będzie :thumbup:

Najbardziej patologiczne forum w polskim internecie. :E

PatoLab, PatusLab? Będzie plebiscyt na nową nazwę? :E

44 minuty temu, MitycznyJeż napisał:

Popatrz na aktywność na forum i powiedz - czy takie coś czemukolwiek służy?

Jak tylko ten system zobaczyłem, to już sobie wyobraziłem co będzie, szkoda bo czasami te minusy się przydają, ale wiadomo było że na dłuższą metę będzie powtórka z głównej.

41 minut temu, lukadd napisał:

@Up To twoje skojarzenie :E 

Od jakiej liczby minusów jest perm ban na konto ? :E

Gosu na PPC miał -1200 i żyje nadal :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długi czas docinek między nimi też pewnie swoje zrobił, ale sytuacja zupełnie niepotrzebna. Gdybyśmy tak wszyscy reagowali, to z laba zostanie trollowata dziura w sraczu, a nie najlepsze forum komputerowe w kraju. Druga sprawa, to żebyśmy tu nie wytwarzali kółeczek wzajemnej adoracji, które będzie się plusować nawzajem za każdy, nawet debilny post. Wnoszę ponownie, żeby było po staremu - bez żadnych reputacji. Ten system jest nam niepotrzebny. Miejsce takich rzeczy jest w newsach na portalach, a nie na forum dyskusyjnym. Sam po sobie widzę, że zaczynam rozdawać tego coraz więcej i nie wiem czy to nam ostatecznie wyjdzie na dobre. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, ODIN85 napisał:

Niedługo się dowiemy:E

Odnoszę wrażenie ODIN, że Ty to taki Kononowicz.
Im większa z niego beka, tym większa "popularność" - a to Cię kręci (?)

2 minuty temu, Kelam napisał:

Długi czas docinek między nimi też pewnie swoje zrobił, ale sytuacja zupełnie niepotrzebna. Gdybyśmy tak wszyscy reagowali, to z laba zostanie trollowata dziura w sraczu, a nie najlepsze forum komputerowe w kraju. Druga sprawa, to żebyśmy tu nie wytwarzali kółeczek wzajemnej adoracji, które będzie się plusować nawzajem za każdy, nawet debilny post. Wnoszę ponownie, żeby było po staremu - bez żadnych reputacji. Ten system jest nam niepotrzebny. Miejsce takich rzeczy jest w newsach na portalach, a nie na forum dyskusyjnym. Sam po sobie widzę, że zaczynam rozdawać tego coraz więcej i nie wiem czy to nam ostatecznie wyjdzie na dobre. 

?

Dobrze powiedziane, tylko... co teraz?
Mam kliknąć plusik, czy odpuścić? ;)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DisconnecT napisał:

Jak tylko ten system zobaczyłem, to już sobie wyobraziłem co będzie, szkoda bo czasami te minusy się przydają, ale wiadomo było że na dłuższą metę będzie powtórka z głównej.

Przydawałyby się do minusowania postów w tematach merytorycznych, gdy ktoś pisze głupoty - to fakt, bo zasyp czasami jest taki, że prostowanie bzdur postami jest nierealne.

No tylko taki mechanizm nie ma sensu, gdy w jednym dziale ma się toczyć merytoryczna dyskusja, a tuż obok jest pełny shitposting. Reputacja użytkownika nie posiada wtedy żadnej wartości.

Zostawienie samych plusów też jest dyskusyjne, bo może rodzić podobne patologie jak lajkowanie na fejsiku czy innym insta.

Stary layout przydałby się tak samo jak stary system reputacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób jak uważasz. Mi się system nie podoba, ale i tak ciężko się powstrzymać przed lajkami. Rozdałem ze 3x tyle, co sam dostałem:E.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MitycznyJeż napisał:

Przydawałyby się do minusowania postów w tematach merytorycznych, gdy ktoś pisze głupoty - to fakt, bo zasyp czasami jest taki, że prostowanie bzdur postami jest nierealne.

No tylko taki mechanizm nie ma sensu, gdy w jednym dziale ma się toczyć merytoryczna dyskusja, a tuż obok jest pełny shitposting. Reputacja użytkownika nie posiada wtedy żadnej wartości.

Zostawienie samych plusów też jest dyskusyjne, bo może rodzić podobne patologie jak lajkowanie na fejsiku czy innym insta.

Stary layout przydałby się tak samo jak stary system reputacji :E

Myślę że ten system nigdy nie miał wskazywać na osobliwości merytoryczne bądź i nie. Z punktu widzenia logiki jest to po prostu nierealne, według mojej opinii założeniem systemu było wskazywanie kto jest, a kto nie jest toksyczny.
O tak! Paski muszą wrócić! :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo ci pisać. Najwięcej legalnych plusików masz, bo pentium, to wiadomo jaki manerw wszedł8:E. Jeszcze trochę, a się zaczną przelewy za plusiki:E.

-Psst. Chcesz plusika? Tanio, dyskretnie oferuję poprawę wizerunku. Panie - wszystkie laski twoje na mieście z taką repką na labie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Kelam napisał:

Łatwo ci pisać. Najwięcej legalnych plusików masz, bo pentium, to wiadomo jaki manerw wszedł8:E. Jeszcze trochę, a się zaczną przelewy za plusiki:E.

-Psst. Chcesz plusika? Tanio, dyskretnie oferuję poprawę wizerunku. Panie - wszystkie laski twoje na mieście z taką repką na labie.

Ja nic nie wiem, to uczciwie dostane lajki 8:E
Od razu ofertę zrobić, 1000 lajków za 0.25 BTC, ale ruch by był.

Jak dla mnie negatywne oceny można usunąć, a w to miejsce dorzucić kolejną pozytywną, z emotką szczerbola, klimat będzie jakiś taki bardziej klasyczny :E

Przeciwko spamowi zawsze można zrobić cooldown, tak żeby nie dało się wygenerować więcej niż 20 reakcji przez jedną osobę na jakiś czas, ale wiadomo ze to wymaga własnej inwencji programistycznej, bo silnik tego nie obsługuje.

Edytowane przez DisconnecT
Literówki? Panie a po co to komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się nie da, możesz sprawdzić tylko swoje na profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak sprawdzic kto jakie ma procenty?

Alkomatem ?

 

 

Nie da się od początku o tym wspominałem, ale jak widać, nic nie dało. 

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do @mseweryn, @DhanOS, żeby zrobić coś z systemem oceniania, dokładnie z minusowaniem, żeby nie dochodziło do takiej dziecinady jak dzisiaj. Jedna osoba drugiej, dała w niedługim czasie ponad 500 minusów, minusowała wszystkie posty jak leci, nawet te sprzed wielu miesięcy, bo się nie lubią. Może zostawić tylko plusowanie, lub coś na zasadzie strzałka w górę to pomoc, lub jakiś przydatny post. Wtedy reputacja ma sen, ludzie może bardziej by klikali "łapkę w górę" nie za memy, czy śmieszny post, tylko realną pomoc na forum. Nie wiem, tak sobie pierdziele sam do siebie, ale coś pasuje zrobić, bo dać komuś 500-:E  na forum w krótkim czasie, i lecieć z wszystkimi postami po kolei, jest delikatnie mówiąc niepoważne. U konkurencji na forum, dokładnie benchmark jest tylko taki system.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie, dzieję się! I nie trzeba pisać "dzięki, tak zgadzam się", wystarczy wysłać odpowiednią ikonkę. :P;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nawet i Odina da się naprawić :E

ShareX_DisconnecT__2020-07-02_21-39-53_I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DisconnecT napisał:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nawet i Odina da się naprawić :E

ShareX_DisconnecT__2020-07-02_21-39-53_I

Umarł król! Niech żyje... król?
Przeca to ten sam osobnik! :rotfl:

Zaraza! 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...