Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, BlindObserver napisał:

Ja wszystko przekazuję. Ludzie, trochę więcej wiary. To czarnowidztwo mnie już zaczyna denerwować. Zmiany będą, wiem np., że znikną minusy. 

Możecie też wymyślić inną pozytywną reakcję, której obecnie nie ma, bo pozytywne zostają. 

Wszyscy mają swoje obowiązki. Będzie ogarnięte co ma być, za dużo ludzi mi to mówi, by miało być inaczej. 

Widziałem prośby o skiny. Jak dacie dóbr propozycje to podam dalej. O problemach z YT też pisałem. Wszystko w swoich czasie. Teraz trzeba uporządkować najważniejsze kwestie, dotyczące choćby systemu modelowania. 

@Spl97 Błagam, skończ już z tymi nic nie wnoszącymi obserwacjami i tekstami. Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.

I to się chwali, ja przyznam się bez bicia, że całkowicie przyzwyczaiłem się do nowego forum i  mi pasuje, dla mnie najważniejsze jest to, żeby forum przetrwało i wierze, że tak będzie. Połączone, czy nie, dla mnie jest to bez różnicy. Jest kilka rzeczy do poprawy i mam nadzieję, że z czasem zostaną poprawione. Minusowanie na potęgę, to po pierwsze, link do YouTube jako miniaturka, przydałby się stary pasek ostrzeżeń, ale to w danym momencie jest pierdołą. Dobrze by było widzieć użytkowników na dole strony, nie tylko w danym temacie, tylko tak jak było dawniej, w całym dziale. Na pewno znalazło by się jeszcze kilka rzeczy, ale nawet te które wymieniłem, to pierdoły i dla mnie najważniejsze żeby forum przetrwało, połączone z KŚ, czy nie.

Denerwuje mnie też ciągłe wieszczenie najgorszego przez niektórych, już nie mówiąc o jakiś wydumanych datach zamknięcia forum. Czyżby ktoś miał w tym interes ? Bądźmy dobrej myśli, na razie jako forum mamy się dobrze. Mam tylko ogromną nadzieję, że gdyby nadchodziły czarne chmury, ktoś nas wcześniej ostrzeże, żebyśmy jako wieloletnia społeczność, mogli zawczasu podjąć decyzję, umówić się, co robimy, lub w razie najgorszego, gdzie idziemy. Cieszę się, że na ten moment nic się nie zmienia, a wszyscy którzy ciągle pierdzielą, że zaraz przestaniemy istnieć, proponuję dać sobie na wstrzymanie. Możecie już założyć konta gdzie indziej, a forum PCLab obserwować i dać nam spokojnie funkcjonować bez rozsiewania bajek. Pozdrawiam i bez urazy.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pasek ostrzeżeń wróci to nie mam pojęcia. Z mojej perspektywy to ma akurat małe znaczenie przy obecnych opcjach forum. Każdy ma przecież możliwość sprawdzenia sobie ostrzeżeń, inni nie muszą tego oglądać. Ale jak będzie to też się nic nie stanie. 

Jak ktoś ma jakąś fajną propozycję to pisać tutaj w punktach najlepiej. Ewentualnie od razu do mnie na priv. Ja tu jestem akurat codziennie, ale oblatuję całe forum, więc jeśli nikt tu nie robi gnoju (nie mam zgłoszenia) to nie zawsze zajrzę. Ale spokojnie, nie zostawię tego, jestem mega upierdliwy jeśli mam coś załatwić i "góra" dobrze to wie. 

Widziałem wcześniej prośby o opcję zwiększenia liczby wyświetlanych postów na stronę i też to zgłosiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, BlindObserver napisał:

Każdy ma przecież możliwość sprawdzenia sobie ostrzeżeń, inni nie muszą tego oglądać.

Niby nie muszą ale warto wiedzieć z kim się gada, widać też czy raport był skuteczny.
Poza tym zawsze był ;)

 

PS. Odnośnie reakcji, to zależy co chcemy nią osiągnąć.
Jeżeli da się rozdzielić nabijanie licznika reputacji np. tylko do "pomógł", a np. za "śmieszne" nie dostanie się punktów, to jest jakaś szansa na działanie systemu. Jeżeli za każdą reakcję licznik się nabija, to bardzo łatwo sobie zrobić reputację na bzdurnych tematach (np. na innym forum takim nabijaczem jest galeria zdjęć).
Jak ma być w labowych klimatach, to musi być szczerbol :E

A odnośnie emotek, to nie wiem czemu ale tak z połowa ładuje mi się czarno-biała :hmm:

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to mało istotne z punktu widzenia harmonogramu prac, ale mogę tam napomknąć o takiej opcji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bono[UG] napisał:

A odnośnie emotek, to nie wiem czemu ale tak z połowa ładuje mi się czarno-biała :hmm:

Dawaj skrina, chcę to zobaczyć.

Emotki może tak przeżyły upadek strony głównej, że mają u Ciebie żałobę 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, .winter. napisał:

Ja sie do nowego stylu forum przyzwyczailem. Poczatek byl nieco trudny, ale da rade.

 

10 godzin temu, skunRace napisał:

I to się chwali, ja przyznam się bez bicia, że całkowicie przyzwyczaiłem się do nowego forum i  mi pasuje,

Bo to jest to, co mówiłem od początku. :)
Każda (KAŻDA!) zmiana budzi opór (i co śmieszne nawet zmiana na lepsze). ;)
Kwestia tylko, czy do tematu podchodzimy obiektywnie analizując plusy i minusy - i wtedy na spokojnie i po czasie okazuje się, że plusów jest jednak zdecydowanie więcej, czy podchodzimy na zasadzie "nie, bo nie" (bez  analizy).
Bardzo fajnie, że i Wam nowe zaczyna pasić. ?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, MitycznyJeż napisał:

Dostałeś kilka plusików, także nie robiłeś tego na darmo! :cool:

Ale nie odprowadziłem vatu, więc z darmo robi się na czarno. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wersji mobilnej przydałoby się mieć widok edytowanego postu w małym oknie, tak jak było wcześniej. Bo w tej chwili przy edycji dużych tematów można aż kawę sobie zaparzyć, zanim się zescroluje na sam dół celem kliknięcia zapisz. 

Przydałby się też guzik edytuj na samej górze, ale to pewnie marzenie ściętej główy.

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Filip454 napisał:

Dawaj skrina, chcę to zobaczyć.

A tak to wygląda. Stare są ok. Może coś w cache się popierniczyło, bo na innym komputerze jest ok.

bw_emotki.png.161df9de1f2508c453709b5c591ce233.png

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się tylko przy kilku pokazuje kwadracik.

Poza tym są wszystkie kolorowe. CTRL+R nie pomaga.

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie ciastek też nie pomaga.
Spróbowałem pod Operą, to wszystkie nowe są takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio,już zróbcie coś z tym minusowaniem,widzę coraz więcej użytkowników z ujemną reputacją.

Taki @panzar01 miał z ponad +70,w ciągu jednej nocy zebrał ponad 200 minusów i ma -132.

Naprawdę chcecie z niegdyś porządnego forum zrobić jedno wielkie padło?

PS.Nie chodzi tu już o mnie,ale o innych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spl97 napisał:

Serio,już zróbcie coś z tym minusowaniem,widzę coraz więcej użytkowników z ujemną reputacją.

Taki @panzar01 miał z ponad +70,w ciągu jednej nocy zebrał ponad 200 minusów i ma -132.

Naprawdę chcecie z niegdyś porządnego forum zrobić jedno wielkie padło?

PS.Nie chodzi tu już o mnie,ale o innych.

Mi te minusy latają. Po prostu dziwię się że reputacja jest włączona. Większość internetu ma tylko dodatnią reputację albo w ogóle wyłączoną, a minusy czybplusy są tylko pod postami, nie na profilu. A troll sotki minusuje nie tylko mnie. Chyba 5 osób dostało od niego minusy (łącznie ze mną). 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, panzar01 napisał:

 Większość internetu ma tylko dodatnią reputację albo w ogóle wyłączoną, a minusy czybplusy są tylko pod postami, nie na profilu. 

I to też na forach opartych na tym samym silniku co Lab.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że kiedy wyłączyli główną cała band trolli zniknęła która tylko tam siedziała, przenieśli się na purepc tam widziałem kilka nicków trolli, w sumie dobrze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przeniosły się nie tylko trolle, ale odeszli również bardzo wartościowi użytkownicy.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 09:41, Bono[UG] napisał:

A odnośnie emotek, to nie wiem czemu ale tak z połowa ładuje mi się czarno-biała :hmm:

Nowy Microsoft Edge na silniku Chromium - wszystkie emotki są czarno-białe oprócz własnych labowych emotek.

Tak u mnie jest,w Firefox jest wszystko normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Spl97 napisał:

Serio,już zróbcie coś z tym minusowaniem,widzę coraz więcej użytkowników z ujemną reputacją.

Taki @panzar01 miał z ponad +70,w ciągu jednej nocy zebrał ponad 200 minusów i ma -132.

Naprawdę chcecie z niegdyś porządnego forum zrobić jedno wielkie padło?

PS.Nie chodzi tu już o mnie,ale o innych.

 

4 godziny temu, panzar01 napisał:

Mi te minusy latają. Po prostu dziwię się że reputacja jest włączona. Większość internetu ma tylko dodatnią reputację albo w ogóle wyłączoną, a minusy czybplusy są tylko pod postami, nie na profilu. A troll sotki minusuje nie tylko mnie. Chyba 5 osób dostało od niego minusy (łącznie ze mną). 

Przyszedł jakiś sotki, założył konto kilka dni temu i temacie II tura wybory na prezydenta, rozdał wczoraj pierdyliard minusów kilku osobom i jeszcze straszył, że każdy kto mu da minusa, dostanie ze zdwojona siłą. Czy w końcu coś z tym zrobicie, mieliście też podobno karać takich użytkowników i co ? Przecież to jest chore, już nie mówiąc o tym, że prawdopodobnie nawet jak ktoś dostanie bana, to może sobie siedzieć na forum i minusowac dalej, zaczyna się robić niezłe :kupa: Admini wyłączyć forum na czas ciszy wyborczej potrafią, ale zająć się podstawowymi rzeczami nie ma komu.

Edytowane przez skunRace
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie śmiech na sali, może miesiąc by go czegoś nauczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Spl97 napisał:

Nowy Microsoft Edge na silniku Chromium - wszystkie emotki są czarno-białe oprócz własnych labowych emotek.

Tak u mnie jest,w Firefox jest wszystko normalnie.

U mnie to 2x FF, 68 pod linuxem jest ok i 59 pod Windą nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na telefonie. Zarówno w mobilnej jak i zwykłej wersji serwisu jak już wkleję link do YT, to po osadzeniu i wyświetleniu miniatury, nie mogę już tego usunąć. Dodaje się sam wtedy napis "widget div" ilekroć próbuję to usunąć backspacem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dodadzą na fora i portale społecznościowe samoświadome SI zamiast ludzi moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stjepan W offtopie zrobisz wątek o wymianie pedałów w rowerze i polecą procenciki, za rasizm na tle seksualnym :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można wprowadzić normalny ciemny styl a nie to granatowe gówno od którego chce się rzygać?

Edytowane przez Noa3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym jeszcze po prawej stronie zwiększenie ilości wyświetlanych ostatnich tematów.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...