Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się też tego obawiam. Chyba wielu z nas. Prawda jest taka, że wszyscy się poprzenosili ze starej gwardii i nie wiem nawet dokąd. U konkurencji spotkałem dotychczas tylko 4 znane osoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiczne, że to padnie, kwestia czasu.

Starsi użytkownicy może niekoniecznie się przenieśli, a po prostu odpuścili. Fora nie są popularne obecnie. Wątpię aby tak wszyscy się zgadali i poszli w jedno konkretne miejsce. Nie wiem... ja tam niby mam konto na ITH, pod takim samym nickiem, ale bardzo mało się tam dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa... jakieś sensowne propozycje dokąd pójść, gdy zgaśnie światło na PCL?

Trzeba pójść, gdzieś, gdzie nie nastąpi aut za rok, czyli... benchmark3d?
To chyba komputronika, więc raczej długo nie grozi im pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem gdzie tu jakaś dobra alternatywa by była. Wydaje mi się, że benchmark, mam tam od dawna konto, ale rzadko odwiedzam.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

Też nie wiem gdzie tu jakaś dobra alternatywa by była. Wydaje mi się, że benchmark, mam tak od dawna konto, ale rzadko odwiedzam.

Jak i ja. Jestem tam od zawsze.
Wchodzę... nie pamiętam kiedy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Filip454 napisał:

Ja się też tego obawiam. Chyba wielu z nas.

Wiem coś o tych obawach,ale najlepsze jest to,że Blind zawsze dementuje nasze domysły,twierdząc że to co my piszemy to głupoty :E.W końcu to on ma z nas wszystkich najlepszy kontakt z tzw."górą".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2021 o 23:34, Ghost54 napisał:

Pomyśleć, że "Der ONET" wywodzi się z legendarnej polskiej spółki Optimus. Pierwotnie OptimusNET

Polskie firmy masowo posprzedawały się zagranicznym.

Może chociaż CD Projekt Red się nie sprzeda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,o co chodzi z dzisiaj utworzonym działem na samej górze forum poświęconej komputronikowi? PCLab nawiązał współpracę z Komputronikiem czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że to współpraca na takich samych zasadach co z x-kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalew spam-postów został usunięty a więc uznali, że może jednak warto się reklamować jak człowiek, a nie jak zwierzę? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2021 o 12:09, JeRRy_F3D napisał:

Trochę lipa... jakieś sensowne propozycje dokąd pójść, gdy zgaśnie światło na PCL?

Trzeba pójść, gdzieś, gdzie nie nastąpi aut za rok, czyli... benchmark3d?
To chyba komputronika, więc raczej długo nie grozi im pad.

Kwestią czasu jest aż pojawi się tu komunikat, że forum zostanie np. w ciągu miesiąca zamknięte.

Jak nie chcecie się obudzić z ręką w nocniku, a uważacie się za zgraną społeczność, to weźcie sprawy w swoje ręce i postawcie własne forum, na którym możecie się kisić, chociaż oczywiście zasięgi spadną dramatycznie, ale przynajmniej zachowacie miejsce do pogaduch we własnym gronie.

Jakk upadał frazpc, to tamtejsza społeczność zorganizowała się, zrobiła masowe przenosiny i teraz dobrze jej się żyje na boardpc.pl, które mimo konieczności rejestracji jest dalej całkiem aktywne.

W przeciwnym przypadku lepiej zacznijcie się zaprzyjaźniać z tymi od pure, ith czy benchmarka, bo za wiele innych możliwości wam już nie zostanie, a lepsze to niż otworzyć cpewnego dnia przeglądarkę i nie móc gdzie się podziać.

Time ticking...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Luck napisał:

Kwestią czasu jest aż pojawi się tu komunikat, że forum zostanie np. w ciągu miesiąca zamknięte.

Jak myślisz,że admini nas poinformują,że np.za 2 tygodnie czy za jak wspominasz miesiąc forum zamkną,to jesteś w błędzie.Pamiętasz może w jakich okolicznościach zamknęli główną? Jeśli nie,to przypomnę,że zamknięcie głównej oraz aktualizacja forum wyszło wszystko zupełnie spontanicznie bez jakiejkolwiek naszej wiedzy o tych faktach.Tak samo będzie z ew.upadkiem tego forum.

Edit.Tak mi się przypominało,że za niedługo będzie pierwsza rocznica zamknięcia głównej oraz aktualizacji forum.Trzeba będzie szykować tort i świeczkę :P

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Luck napisał:

Jakk upadał frazpc, to tamtejsza społeczność zorganizowała się, zrobiła masowe przenosiny i teraz dobrze jej się żyje na boardpc.pl, które mimo konieczności rejestracji jest dalej całkiem aktywne.

Zarejestrowałem się na boardpc - słaby design - trudno.

15 godzin temu, Luck napisał:

W przeciwnym przypadku lepiej zacznijcie się zaprzyjaźniać z tymi od pure, ith czy benchmarka, bo za wiele innych możliwości wam już nie zostanie, a lepsze to niż otworzyć cpewnego dnia przeglądarkę i nie móc gdzie się podziać.

Na benchu jestem od lat, ale nieaktywnie. Kto zbadał pure i ith?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ith i pure,jeśli chodzi o fora,to tam niewiele się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pure też mam konto.
Czyli... decyzja? Benchmark?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam też konto na elektroda i chwilę coś tam popisałem,ale tam... nie ma tego klimatu,co tutaj :D
W sumie,jeśli to forum padnie,to nie wiem co dalej będzie u mnie(w sensie gdzie pójdę).Bardzo chętnie bym się pisał z innymi chętnymi osobami na utworzenie spadkobiercy tego forum,tyle że,ja jestem zupełnie obcy z webdev :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zaglądał podczas przerwy,gdy była cisza wyborcza przed I turą wyborów prezydenckich.Pozostali po prostu nie wiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Od strony przynajmniej ich działu audio delikatnie mówiąc nie polecam ;).

A zatem?

Dzielcie się opiniami na temat innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład trafiłem tutaj wiele lat temu z pure. I nie dlatego, że mi pure nie odpowiadało, tylko miałem ze setkę modułów RAM do sprzedania, a na pure były na to za małe zasięgi, za mały ruch. Z czasem uznałem, że tu jest fajniej niż na pure, ale nigdy nie uważałem, żeby na pure było naprawdę źle.

Jak toto upadnie, to ja idę na pure, a te jakies inne benchmarki czy k-s w ogóle mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Ja sam niestety nie pomogę, bo moje własne tyczy się wyłącznie audio. Nie umiem też podać konkretnej alternatywy z tematyki PC. Może po prostu trzeba znaleźć/założyć jakiegoś discorda albo grupę na FB ;).

A broń Panie Boże. Obie te formy miałkie i ulotne.
Nie chce się "w takich" warunkach udzielać, wybebeszać, produkować grubych postów, które później są nie do odkopania (IMO).
Wyłącznie (jakieś) forum. ;) 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, EvilKillaruna napisał:

 Może po prostu trzeba znaleźć/założyć jakiegoś discorda albo grupę na FB ;).

Z grupami na FB jest taka jedna uwaga,że na tych grupach na FB z reguły piszemy z imienia i nazwiska,a nie tak jak na forum,gdzie możemy pisać używając nicka.Dla mnie pisanie z prywatnego FB nie jest przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Spl97 napisał:

Z grupami na FB jest taka jedna uwaga,że na tych grupach na FB z reguły piszemy z imienia i nazwiska,a nie tak jak na forum,gdzie możemy pisać używając nicka.Dla mnie pisanie z prywatnego FB nie jest przyjemne.

Tu już nie chodzi o "przyjemność", tylko użyteczność.
Jak napiszesz coś na forum = jest na wieki. Możesz tam odsyłać, albo wrócić.
Pisanie na FB to pisanie "tu i teraz" (jestem na wielu grupach fb) i za 3 dni wchodzi ziomuś i zadaje setny raz (!) to samo pytanie, na temat który rozjeżdżałeś przez tydzień postem na 3x A4.
Po prostu formuła FB jest dla mnie nie do przyjęcia IMO. Takie gimbazowe - pyk teraz i zapomnieć. Szkoda energii na postowanie na FB. :(

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, ODIN85 napisał:

To inne zdjęcie ustawisz i po kłopocie.

Zrobienie i wstawienie zdjęcia,gdzie moja facjata jest ukryta za pomocą czapki oraz maski w moim przypadku nie rozwiąże kłopotu.Mówiąc krótko,pewna grupka osób,których po prostu się nie da traktować poważnie jak się dowie co ja porabiam lub wypisuję jakieś komentarze,to mogą od razu wychwycić :E Już raz takiej bandzie uciekłem,ale następnym razem mogę nie mieć tyle szczęścia ?

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy filmy embedowane w postach muszą się aż tak skalować dziwnie? Albo te teksty z prawej strony zasłaniają połowę średnicy okna albo niewłączony filmik (z YT) zajmuje całą szerokość, nawet gdy tekst jest malutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...