Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Avatary są jakieś przyciemnione. Nie wiem czy tylko ja to widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś dodatkowy styl kolorystyczny? Ten biały wali po oczach, że nie da się korzystać z forum, a ciemnego nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem kolejne "braki" względem starej wersji, nie ma już rankingu postów w danym temacie, a na pewno nie wywołuje się go z tego samego miejsca co wcześniej, ktoś, coś? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczęście obyło się bez konieczności resetu hasła... Za to co jakiś czas bardzo chętnie wywala błędy 50x przy próbie otworzenia jakiegoś tematu.

Mam nadzieję, że forum nie zamkną, bo lubię tu zaglądać :(. Miałam kiedyś konto na benchmarku (w zasadzie i tak nie skojarzylibyście, bo raz, że miałam je krótko, to dwa, miałam zupełnie inny nick tam, trzy - napisałam tam może z 2-3 posty), ale ostatecznie zrezygnowałam, jak zobaczyłam ogromną chęć pomocy innych userów... Mam jeszcze konto na Myapple, ale tamto forum skupia się głównie na produktach Apple i mimo, że korzystam głównie z produktów tej marki, to jednak dobrze jest wiedzieć, co w trawie piszczy...

Co do samego wyglądu - moim zdaniem jeszcze nie jest najgorzej, trzeba się przyzwyczaić. Ale te reakcje na posty tylko kuszą, żeby wskoczyła tu jakaś banda trolli :E.

19 minut temu, tomo92s napisał:

Avatary są jakieś przyciemnione. Nie wiem czy tylko ja to widze.

Mój jest raczej ok, bez zmian.

Edytowane przez zireael7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zireael7 Serwer cały czas indeksuje nową zawartość w bazie danych, stąd czasowe przeciążenia się pojawiają. Co do reakcji to jestem pewien że ktoś w końcu wpadnie na pomysł zarejestrowania 20 kont i będzie tłukł wszystkim negatywy. Zresztą już wystarczy sprawdzić ranking ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili, pisząc ten post robię test formatowania w Firefoxie.

Jeśli ta linijka wyświetli się z odstępem jednej linii, to znaczy że w końcu wszystko działa i mogę sobie odpuścić przeglądarki z Chromium. :E
Haha! Działa. Opłacało się zakładać 2 tematy o problemach z formatowaniem. 8:E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "przygaszone avatary" to może kwestia percepcji. Dla pewności można sprawdzić w jakimś programie graficznym: screenshot vs plik oryginalny z grafiką z avatara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu musiałem resetować hasło bo nie szlo się zalogować, ciasteczka już raz czyściłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Znowu musiałem resetować hasło bo nie szlo się zalogować, ciasteczka już raz czyściłem...

Właściwy login? Nie wiem już komu to pisałem bo powtarzam się 8:E Ale do logowania od dzisiaj należy używać nazwy która wyświetla się na forum, loginy już nie działają.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, teraz avatary mogą być w większej rozdzielczości, byle trzymały się starego rozmiaru pliku. Moim zdaniem można by lekko podnieść ten limit, ale nie wiem jak wygląda sprawa z zasobami serwera. Może to wydawać się banalne, ale przy skalowaniu DPI obrazki na stronie interetowej się powiększają. Jak powiększy się obrazek o małej rozdzielczości to nie wygląda to zbyt dobrze. Ja od razu wrzuciłem większy avatar.

Poprawka: jednak obrazki są zmniejszane automatycznie. :E No ale do 200x200 a nie tak jak wcześniej 150x150, więc i tak jest o wiele lepiej.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Właściwy login? Nie wiem już komu to pisałem bo powtarzam się 8:E Ale do logowania od dzisiaj należy używać nazwy która wyświetla się na forum, loginy już nie działają.

O Chrystusie Niebieski ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto to wymyślił jest geniuszem, zwłaszcza że nie poinformowano nawet ludzi i trzeba się domyślać.
Ciekawe zatem co się stanie gdy ktoś używa niestandardowych znaków z tablicy unicode, nie zaloguje się? 8:E

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło by walnąć jakąś belkę na górze i problemu by nie było. Sam też miałem problem z zalogowaniem i w sumie sam "przypadkiem" doszedłem do tego, że trzeba użyć nazwy, która się wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś się zrypało, bo nawet domyśliłem się żeby spróbować nazwy z forum, ale z uporem maniaka odrzucało, więc odzyskałem hasło i od tego momentu już działa mi logowanie po wyświetlanej nazwie. :tse:

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja maila wpisywałem ale o nicku z forum nie pomyślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DisconnecT napisał:

Właściwy login? Nie wiem już komu to pisałem bo powtarzam się 8:E Ale do logowania od dzisiaj należy używać nazwy która wyświetla się na forum, loginy już nie działają.

A ta opcja nie była od zawsze? Ja się tak loguję od momentu rejestracji.

5 minut temu, Isharoth napisał:

Co więcej, teraz avatary mogą być w większej rozdzielczości, byle trzymały się starego rozmiaru pliku. Moim zdaniem można by lekko podnieść ten limit, ale nie wiem jak wygląda sprawa z zasobami serwera. Może to wydawać się banalne, ale przy skalowaniu DPI obrazki na stronie interetowej się powiększają. Jak powiększy się obrazek o małej rozdzielczości to nie wygląda to zbyt dobrze. Ja od razu wrzuciłem większy avatar.

Poprawka: jednak obrazki są zmniejszane automatycznie. :E No ale do 200x200 a nie tak jak wcześniej 150x150, więc i tak jest o wiele lepiej.

Faktycznie... No to w takim razie muszę odgrzebać swoją grafikę z awatarem... Tylko gdzie ja ją podziałam :E.

PS Mogliby zwiększyć limit załączników. 0,1 MB na plik to śmieszna ilość wręcz... Przez to jak wrzucam cokolwiek to albo jakaś chmura, albo imgur w przypadku grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawcie panel moderatorski, weźcie stare zabawki i połączcie z nowymi bo sporo opcji nie ma przy nowych zabawkach. Stare plus nowe powinno być git.

Ciekawostka - muszę zbanować zbanowanie konto by później przy usunięciu mojego bana zbanowanego konta takie konto przestało być zbanowane zbanowane, ono nawet wtedy nie jest zbanowane i wreszcie użytkownik może z niego skorzystać bo już nie jest ani zbanowane lub zbanowanie kolejnym zbanowaniem :rotfl:

No i mamy nowy silnik forum, nowy design, XXI wiek i stary archaiczny regulamin forum z lat 2000's, zróbcie coś z tym.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RyszardGTS napisał:

Naprawcie panel moderatorski, weźcie stare zabawki i połączcie z nowymi bo sporo opcji nie ma przy nowych zabawkach. Stare plus nowe powinno być git.

Ciekawostka - muszę zbanować zbanowanie konto by później przy usunięciu mojego bana zbanowanego konta takie konto przestało być zbanowane zbanowane, ono nawet wtedy nie jest zbanowane i wreszcie użytkownik może z niego skorzystać bo już nie jest ani zbanowane lub zbanowanie kolejnym zbanowaniem :rotfl:

No i mamy nowy silnik forum, nowy design, XXI wiek i stary archaiczny regulamin forum z lat 2000's, zróbcie coś z tym.

Przypinam się do prośby i proszę nie zapomnieć o paseczku i logu ostrzeżeń ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Przypinam się do prośby i proszę nie zapomnieć o paseczku i logu ostrzeżeń ??

I dzwoneczku powiadomień niżej Panie kierowniku.
O dzwoneczku! To moje narzędzie pracy jest!
Narzędzie pracy mi wyrwał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w sumie taką jedną kwestię - w swoim profilu mam nadal 1 ostrzeżenie z 31 maja. Na zdjęcie tego ostrzeżenia mam czekać do 31 lipca,zgodnie z regulaminem czy będzie zdjęte w najbliższych dniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...