Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, panzar01 napisał:

Większość internetu ma tylko dodatnią reputację albo w ogóle wyłączoną, a minusy czybplusy są tylko pod postami, nie na profilu. 

I to też na forach opartych na tym samym silniku co Lab.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zauważyłem że kiedy wyłączyli główną cała band trolli zniknęła która tylko tam siedziała, przenieśli się na purepc tam widziałem kilka nicków trolli, w sumie dobrze. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że przeniosły się nie tylko trolle, ale odeszli również bardzo wartościowi użytkownicy.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.07.2020 o 09:41, Bono[UG] napisał:

A odnośnie emotek, to nie wiem czemu ale tak z połowa ładuje mi się czarno-biała :hmm:

Nowy Microsoft Edge na silniku Chromium - wszystkie emotki są czarno-białe oprócz własnych labowych emotek.

Tak u mnie jest,w Firefox jest wszystko normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Spl97 napisał:

Serio,już zróbcie coś z tym minusowaniem,widzę coraz więcej użytkowników z ujemną reputacją.

Taki @panzar01 miał z ponad +70,w ciągu jednej nocy zebrał ponad 200 minusów i ma -132.

Naprawdę chcecie z niegdyś porządnego forum zrobić jedno wielkie padło?

PS.Nie chodzi tu już o mnie,ale o innych.

4 godziny temu, panzar01 napisał:

Mi te minusy latają. Po prostu dziwię się że reputacja jest włączona. Większość internetu ma tylko dodatnią reputację albo w ogóle wyłączoną, a minusy czybplusy są tylko pod postami, nie na profilu. A troll sotki minusuje nie tylko mnie. Chyba 5 osób dostało od niego minusy (łącznie ze mną). 

Przyszedł jakiś sotki, założył konto kilka dni temu i temacie II tura wybory na prezydenta, rozdał wczoraj pierdyliard minusów kilku osobom i jeszcze straszył, że każdy kto mu da minusa, dostanie ze zdwojona siłą. Czy w końcu coś z tym zrobicie, mieliście też podobno karać takich użytkowników i co ? Przecież to jest chore, już nie mówiąc o tym, że prawdopodobnie nawet jak ktoś dostanie bana, to może sobie siedzieć na forum i minusowac dalej, zaczyna się robić niezłe :kupa: Admini wyłączyć forum na czas ciszy wyborczej potrafią, ale zająć się podstawowymi rzeczami nie ma komu.

Edytowane przez skunRace
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

azgan za 500 minusów dostał 5dni więc kara śmieszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Spl97 napisał:

Nowy Microsoft Edge na silniku Chromium - wszystkie emotki są czarno-białe oprócz własnych labowych emotek.

Tak u mnie jest,w Firefox jest wszystko normalnie.

U mnie to 2x FF, 68 pod linuxem jest ok i 59 pod Windą nie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na telefonie. Zarówno w mobilnej jak i zwykłej wersji serwisu jak już wkleję link do YT, to po osadzeniu i wyświetleniu miniatury, nie mogę już tego usunąć. Dodaje się sam wtedy napis "widget div" ilekroć próbuję to usunąć backspacem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe kiedy dodadzą na fora i portale społecznościowe samoświadome SI zamiast ludzi moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.07.2020 o 14:58, skunRace napisał:

No to faktycznie śmiech na sali, może miesiąc by go czegoś nauczył.

Ja za danie tygodnia urlopu z tego tytułu już usłyszałem, że jestem cenzorem motywowanym politycznie i członkiem kółka wzajemnej adoracji. Do tego miałem się tłumaczyć publicznie przed użytkownikami i innymi moderatorami. Tak naprawdę każda kara będzie miała swoich zwolenników i przeciwników. Dla jednych będzie za dużo, za drugich za mało, dla innych za surowo, a dla jeszcze innych palenie chałupy i nabijanie na pal byłoby jako tako dostatecznym wyrokiem. Nie da się zadowolić wszystkich ;). A ci niezadowoleni będą zmóżdżać się dzień i noc aby doszukać się w tym drugiego, trzeciego, czwartego dna. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można wprowadzić normalny ciemny styl a nie to granatowe gówno od którego chce się rzygać?

Edytowane przez Noa3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi