Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DisconnecT napisał:

Z braku laku zerkam na arty na PurePC, ale to takie barachło, że nawet nie chciało mi się tam rejestrować, zresztą i tak od kilku lat popyla tam moja podróba, która pitoli głupoty, więc jestem spalony na starcie. 😆

Akurat w CPU / GPU / RAM / SSD / MOBO to pjur od lat robiło i nadal robi znacznie lepszą robotę od laba. Po testach CPU z różnymi RAMami dałem sobie spokój z labem. Purepc w mobo używa solidnej kamery termowizyjnej a tutaj co było? Wielkie gunwo. Podobnie z komora bezechową. Największa niegdyś redakcja w PL nie miała tak podstawowych narzędzi... Jakiś czas temu ppc zmieniło też procedury dla cpu i gpu i sorry, ale naprawdę się postarali i testy mają rozbudowane, solidne, dobrze opisane. 

Ja wiem, że łapie nasz nostalgia i kiedyś to było, ale poziom testów na labie do dawna był mocno średni, a niektóre decyzje zwyczajnie durnowate.  Spokojnie można znaleźć alternatywę, trzeba tylko chcieć;) A tak to forum na pewno zamkną za niedługo, zabicie PClaba zajęło i mrok a portal był znacznie bardziej wartościowym punktem na mapie  korporacji.

Edytowane przez staryznajomy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak focus poszedł to już nie przeglądałem testów na labie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, staryznajomy napisał:

Akurat w CPU / GPU / RAM / SSD / MOBO to pjur od lat robiło i nadal robi znacznie lepszą robotę od laba. Po testach CPU z różnymi RAMami dałem sobie spokój z labem. Purepc w mobo używa solidnej kamery termowizyjnej a tutaj co było? Wielkie gunwo. Podobnie z komora bezechową. Największa niegdyś redakcja w PL nie miała tak podstawowych narzędzi... Jakiś czas temu ppc zmieniło też procedury dla cpu i gpu i sorry, ale naprawdę się postarali i testy mają rozbudowane, solidne, dobrze opisane. 

Ja wiem, że łapie nasz nostalgia i kiedyś to było, ale poziom testów na labie do dawna był mocno średni, a niektóre decyzje zwyczajnie durnowate.  Spokojnie można znaleźć alternatywę, trzeba tylko chcieć;) A tak to forum na pewno zamkną za niedługo, zabicie PClaba zajęło i mrok a portal był znacznie bardziej wartościowym punktem na mapie  korporacji.

PPC ma od lat FCAT-a i z niego nie korzystają 🤣 Testy pamięci PPC czy Pclab to cienizna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, sideband napisał:

PPC ma od lat FCAT-a i z niego nie korzystają 🤣 Testy pamięci PPC czy Pclab to cienizna.

A jeszcze ktoś używa FCAt? To chyba przestało być wspierane nawte przez NVIDIE a bez tej nakładki z kolorami to rozwiązanie jest trup, pomijając użyteczność łownie w multi gpu które zdechło;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FCAT jest chociażby wspierany przez MSI AF.

Poza tym od kiedy to FCAT służy tylko do mGPU. Wszystkie niedomagania ze strony frametime oraz pomiar wydajności bazując na frametime niezaleźnie, co testujesz wiarygodne pomiary wykonasz tylko za pomocą FCAT-a.

Wszystkie testy bazujące na programowym pomiarze frametime i pomiary 0.1%, 1% fps można sobie w pupkę wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już myślałem, że zdechło. Przez kilka minut przeglądarka próbowała załadować forum :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde,teraz każdy będzie o tym myślał,jak wypluje 504 czy 502 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o to chodzi. Te błędy mam codziennie po pierdyliard razy. Mi po prostu strona się nie ładowała, jakbym nie miał neta albo jakby nie istniała w ogóle. Otworzyłem w nowej karcie i FF mielił ze 3 minuty - nic. Zamknąłem, otworzyłem znowu i dalej ta ikonka wczytywania strony na karcie w nieskończoność. Minęło pewnie ze 7 minut zanim strona się raczyła załadować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.06.2021 o 21:15, Pawelek6 napisał:

No dobra, to powiedzcie mi, tak czysto z ciekawości, jakie strony w naszym języku czytacie? Chodzi oczywiście o podobnej tematyce do Laba (komputery, ogólnie elektronika), które wg was trzymają jakiś sensowny poziom? Zobaczymy co wyjdzie.

Czytnik feedly, jako "czytajka wszystkiego" (wtyka do chrome) w jednym miejscu.
Przelatuje newsy wszystkich nastu serwisów jednym rzutem oka w 120 sek.

TvCcpH8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pawelek6 Mogą to być wtedy problemy z konfiguracją DNS serwera w kontekście Twojego ISP. Sam miałem podobny problem jakiś czas temu. A 502 widzę codziennie, przeszkadza to w moderowaniu bardzo mocno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.06.2021 o 22:23, staryznajomy napisał:

Purepc w mobo używa solidnej kamery termowizyjnej a tutaj co było? Wielkie gunwo. Podobnie z komora bezechową. Największa niegdyś redakcja w PL nie miała tak podstawowych narzędzi... Jakiś czas temu ppc zmieniło też procedury dla cpu i gpu i sorry, ale naprawdę się postarali i testy mają rozbudowane, solidne, dobrze opisane.

Eee... Komorę bezechową, kamerę termowizyjną i inne "podstawowe narzędzia" w PCL mieliśmy i używaliśmy także nie bardzo wiem o czym piszesz. Co do procedur się nie wypowiem bo nie da się już zalinkować do przykładów z PCL :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kain napisał:

Co do procedur się nie wypowiem bo nie da się już zalinkować do przykładów z PCL :(

Wojtuś, żyjesz!? :E

No trochę to słabe ze usunęli wszystkie teksty Laba, tak jakby chcieli zatrzeć ślady zbrodni, był serwis i nie ma serwisu.  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karol ❤️

Zyje chociaz na poczatku roku prawie umarlem (serio). No ale ze szpitala wyszedlem zdrowszy niz wszedlem i teraz juz mam sie dobrze, a na pewno lepiej od pclaba :E

I dzis albo jutro Cie zaskocze! 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, kain napisał:

Karol ❤️

Zyje chociaz na poczatku roku prawie umarlem (serio). No ale ze szpitala wyszedlem zdrowszy niz wszedlem i teraz juz mam sie dobrze, a na pewno lepiej od pclaba :E

I dzis albo jutro Cie zaskocze! 😎

Znaczy z polskiego szpitala? Stary, to ty musisz mieć końskie zdrowie! :E

Zaskoczysz mnie? Ale mam się przez ramię oglądać czy wystarczy nie otwierać lodówki? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polski szpital (a w sumie to trzy) to mi odmowil przyjecia (panie, covid nad covidami i wszystko covid) mimo skierowania na cito w stanie zagrozenia zycia :E A po skardze NFZ skierowal mnie do szpitala poza Wawa gdzie powiedzieli, ze no dobra, to w sumie zrobia operacje, ale metoda sprzed 40 lat bo sprzetu do nowoczesnych metod nie maja, pan sie nie martwi, 2-3 miesiace i dojdzie pan do siebie o ile nie bedzie powiklan :E Prywatnie zrobilem za miliony monet, ale nie zaluje ani zlotowki.

Zobaczysz, czekaj cierpliwie bez strachu, a w nadziei :E

(Przepraszam za offtopa w tak powaznym temacie, juz nie bede ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy jak znachor w znanym filmie? Okowitka i młotek? :E

To czekam, bez bulu a z nadzieją.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, kain napisał:

(Przepraszam za offtopa w tak powaznym temacie, juz nie bede ;) )

nie przepraszaj, bo nie masz za co. Dużo zdrowia!

Wam też ostatnio forum w nocy częściej niż zwykle rzuca błędem 502?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pora dnia nie ma znaczenia. Często mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, huudy napisał:

nie przepraszaj, bo nie masz za co. Dużo zdrowia!

Dziekuje!

A co do bledu 502 to wczoraj mi go pare razy rzucilo w ciagu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.06.2021 o 15:37, wompierz napisał:

są nawet arty o zamknięciu i przekierowaniu na KŚ na spidersweb i telepolis.

Taaa, zwlaszcza spidersweb mnie striggerowal troche :E https://www.youtube.com/watch?v=oqRDgwWiuws

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, kain napisał:

Taaa, zwlaszcza spidersweb mnie striggerowal troche :E https://www.youtube.com/watch?v=oqRDgwWiuws

ten portal to rak(spiderswen)-  tych ich wypocin nie da sie czytac-kontent dla ameb i dzieci ,a pan naczelny jest przeswiadczony o swojej nieomylnosci.nijak sie ten syf ma do stargo lola i glowny kontent to reklamy

daje suba -zobaczymy i liczymy na wiecej

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co? Z tego kanału yt będzie coś większego? Może ktoś jeszcze z "byłej" redakcji dołączy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak i tak :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi