Skocz do zawartości
AUTO6

Co dalej z PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem znowu hasło zmienić żeby się zalogować na forum... ?

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, InsaneGuY! napisał:

Ja pier... Jak można tak zabić forum. ? Teraz czuje się jak na jakimś babskim forum.

 

Tobie od razu z kafeterią skojarzyło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele jaki ten ciemny styl jest ohydny ?? Jakieś takie neibiesko granatowe coś, rzygam jak na to patrze.
Niech dadzą normalny czarny..

 

Na + że nie trzeba odświeżać strony jak pojawi się nowy post :)

 

Na - że brakuje daty dołączenia pod awatarami, trzeba wchodzić na profil usera żeby ją podejrzeć.

Edytowane przez Noa3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to takie czasy, czy pecha mam:E. Było już kilka for gdzie mocno się udzielałem i każde zdechło:(. Lab był ostatni, chociaż największy. Mam nadzieję, że Pile chociaż czasem gul skoczy jak patrzy co zrobili z labem. A nie musiało tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kelam napisał:

Nie wiem czy to takie czasy, czy pecha mam:E. Było już kilka for gdzie mocno się udzielałem i każde zdechło:(. Lab był ostatni, chociaż największy. Mam nadzieję, że Pile chociaż czasem gul skoczy jak patrzy co zrobili z labem. A nie musiało tak być.

Myślę że w momencie kiedy Piła odszedł było już wszystko wiadomo. Więc gul to mu dawno skoczył, szkoda tylko że jego nowy wynalazek to zwykła wydmuszka nie będąca w stanie konkurować nawet z labem z czasów początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kelam napisał:

 Mam nadzieję, że Pile chociaż czasem gul skoczy jak patrzy co zrobili z labem.

Piła już to zobaczył i już nic z tym nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy Wam się, bo na takie strony na codzień wchodzicie :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam layout dla mnie nie wygląda jakoś źle, chociaż nie można już wybrać czcionki dla sygnaturki... Ale sam układ nie ejst tragiczny, tylko IMHo jasny styl jest za jasny, a ciemny za ciemny. Czemu nie można jakoś tak po środku.. :(

Dobrze, że szczerbaty został. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jakie znacie jeszcze fora kompuerowe? Bo te maksymalnie będzie do końca roku żyło po zamknięciu strony. Szkoda.  Layout forum jest także w fazie beta. Może był przygotowywany i wrzucili to co po prostu mięli żeby nie leżało niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, edytujcie sobie te sygnaturki, wyrzucając puste linie, bo teraz mają po metr wysokości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, .winter. napisał:

Kojarzy Wam się, bo na takie strony na codzień wchodzicie :D

Mnie się obecnie lab mocno kojarzy z forum androida, jedynie trochę kolorystyka szablonów się różni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

O rotfl stary z czasów początków forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DisconnecT napisał:

Mnie się obecnie lab mocno kojarzy z forum androida, jedynie trochę kolorystyka szablonów się różni.

No w sumie też. Mnie też z HDTVPolska, tam forum jest praktycznie to samo.

1 minutę temu, wompierz napisał:

A jakie znacie jeszcze fora kompuerowe? Bo te maksymalnie będzie do końca roku żyło po zamknięciu strony. Szkoda.  Layout forum jest także w fazie beta. Może był przygotowywany i wrzucili to co po prostu mięli żeby nie leżało niepotrzebnie.

Jeśli każdy tak będzie sądził to forum upadnie, bo ludzie uciekną w inne miejsca. Póki istnieje trzymajmy się w tym miejscu. A co będzie to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, h63619 napisał:

Nie wiem czy jedyne. Natomiast nie dziwię się, że było zamknięte. Forum od jakiegoś czasu było niemoderowane. Nikt nie usuwał reklam wirtualnego burdelu, nikt nie zwracał uwagi na komentarze zgłaszających błędy w newsach. Zgodnie z prawem, jakby ktoś na forum agitował, a właściciel forum tego nie usuwał to by musieli płacić karę. Zamknięcie forum było tańsze niż płacenie za moderację.

Komputerswiat jak i Onet nie mają forum tylko używają szajsbooka. Jak ktoś nie ma konta na tym badziewiu, to sobie nie pokomentuje. Nie sądzę, żeby to forum PCLab długo przetrwało.

Bo fora komputerowe to trochę relikt poprzedniej epoki i albo serwisy się dostosują korzystając z nowszych i popularniejszych rozwiązań jak np. facebook, twitter czy yt albo umrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tutaj defetyzmu widzę, najwyżej zmienią nazwę na łonet forum i przybędą nowi przybysze z którymi będziemy prowadzić wojny, zrobimy powstanie Labowe 8:E:lol2:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamiyan napisał:

A to żyje chociaż? Bo wpisów tyle, co kot napłakał.

Jak pytam o sprzęt, to ledwo kto odpisze. Na PClabie jednak dużo prościej o pomoc.

Forum na PPC no właśnie niestety słabo żyje, tam żyją sekcje komentarzy. Pewnie tak jak będzie na KŚ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPC forum nie żyje od dawna. Tylko komentarze pod artami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Atomowa Sprawiedliwość napisał:

Forum zamkną jak koszt utrzymania zrówna się z wpływami z reklam, czyli pewnie powisi kilka lat. Zamkną jak już nikt tutaj nie będzie zaglądał.

Sądzisz, że jest aż tak dochodowe i tyle pożyje? Eee...  jakoś mam wątpliwości. :(
Swoją drogą jak to jest, że w tym pszenno-buraczanym kraju z rozmokłego kartonu nie może powstać żaden duzy poważny serwis komputerowy, ba, nawet poważnej strony o grach nie ma, bo GOL to takie... Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odpowie czemu zmienili layout forum? Co było nie tak w starym(moim zdaniem idealnym)? Oczywiście, ktoś pewnie musiał zarobić :D, ale nie zabija się forum w tym celu. Sprawdzam i jasny wystrój - tragicznie, ciemny - jeszcze gorzej. Ktoś decyzyjny się wypowie? Merytoryczne argumenty za taką fatalną zmianą. XXI wiek i graficy od siedmiu boleści. PClab nie jest jedynym portalem, który przeszedł zmiany na minus i nie rozgryzłem czemu się tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wompierz napisał:

Bo fora komputerowe to trochę relikt poprzedniej epoki i albo serwisy się dostosują korzystając z nowszych i popularniejszych rozwiązań jak np. facebook, twitter czy yt albo umrą.

Ok jeszcze YT rozumiem, bo tam można ciekawe rzeczy znaleźć, rozwiązania konkretnych problemów... ale zwykle jeśli czegoś szukasz to treści masz 10-20 sekund ale jest to rozciągnięte do 5-10 minut :lol2:

A FB? Jako newsy, informacje to się sprawdza może ale jako źródło konkretnych rozwiązań problemu? Bez sensu, szukania więcej niż to jest warte. Na forum masz konkretny dział, łatwo wyszukać dany temat.

Jeśli wszystko się przeniesie na FB to będzie to totalna bylejakość.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, forfun napisał:

Ktoś odpowie czemu zmienili layout forum? Co było nie tak w starym(moim zdaniem idealnym)? Oczywiście, ktoś pewnie musiał zarobić :D, ale nie zabija się forum w tym celu. Sprawdzam i jasny wystrój - tragicznie, ciemny - jeszcze gorzej. Ktoś decyzyjny się wypowie? Merytoryczne argumenty za taką fatalną zmianą. XXI wiek i graficy od siedmiu boleści. PClab nie jest jedynym portalem, który przeszedł zmiany na minus i nie rozgryzłem czemu się tak dzieje.

Zmienili cały silnik IPB na nowy, to i szablony poleciały, przekodowanie starego laya było by zapewne katastrofą finansową i czasową.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, forfun napisał:

Ktoś odpowie czemu zmienili layout forum? Co było nie tak w starym(moim zdaniem idealnym)? Oczywiście, ktoś pewnie musiał zarobić :D, ale nie zabija się forum w tym celu. Sprawdzam i jasny wystrój - tragicznie, ciemny - jeszcze gorzej. Ktoś decyzyjny się wypowie? Merytoryczne argumenty za taką fatalną zmianą. XXI wiek i graficy od siedmiu boleści. PClab nie jest jedynym portalem, który przeszedł zmiany na minus i nie rozgryzłem czemu się tak dzieje.

Nie tylko layout się zmienił więc aktualny pewnie był podyktowany wynikiem zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, forfun napisał:

Ktoś odpowie czemu zmienili layout forum? Co było nie tak w starym(moim zdaniem idealnym)? Oczywiście, ktoś pewnie musiał zarobić :D, ale nie zabija się forum w tym celu. Sprawdzam i jasny wystrój - tragicznie, ciemny - jeszcze gorzej. Ktoś decyzyjny się wypowie? Merytoryczne argumenty za taką fatalną zmianą. XXI wiek i graficy od siedmiu boleści. PClab nie jest jedynym portalem, który przeszedł zmiany na minus i nie rozgryzłem czemu się tak dzieje.

nie zmieniać złe bo stary, zmieniać nie dobrze bo nowy inny niż stary ;)

wszystkim nie dogodzisz

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zas napisał:

Sądzisz, że jest aż tak dochodowe i tyle pożyje? Eee...  jakoś mam wątpliwości. :(
Swoją drogą jak to jest, że w tym pszenno-buraczanym kraju z rozmokłego kartonu nie może powstać żaden duzy poważny serwis komputerowy, ba, nawet poważnej strony o grach nie ma, bo GOL to takie... Ech...

Wszystko się na YT przenosi. Takie czasy. Na YT idzie znaleźć dobre kanały o grach. Ja oglądam arhn.eu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, caleb59 napisał:

A może po prostu nie snujmy teorii spiskowych i spokojnie dalej korzystajmy z forum?

Eee tam, lepiej ponarzekać i podziamgać. Co jak co, ale ten aspekt społeczności pclab się pewnie nigdy nie zmieni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...