Skocz do zawartości
AUTO6

Co dalej z PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@DisconnecT

No faktycznie lipa z tym jak chce się zacytować coś z linkiem do jakiegoś obrazka.

Na razie widzę,  że działa po wybraniu z paska (odnośnik) i dodanie linka, ale to problematyczne kapkę
https://dsc-ddl.pl/screenshooter/ShareX_DisconnecT__2020-06-29_17-42-27_IMG-1696__7f3913a0-4269-4b5e-a0d4-80087b20299d.png

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno to naciągając, Upgrade stronki doprowadził do zakończenia jej działalności :E tudzież połączenia sił z KŚ. Te "jakoś na siebie zarobi" nie jest przekonywujące, ale OK, bądźmy dobrej myśli.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukadd Tak, taka forma będzie działać, bo wtedy wymuszasz formatowanie jako link, ale jest to nieco upierdliwe. No coś za coś. Z drugiej strony automatyczne formatowanie przyśpiesza inne czynności. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten komputerswiat, taki nie za wygodny :E

Wchodzisz na główną, klikasz w linka, przenosi się na onet z zajawką linka w którzy przed chwilą kliknąłeś i dopiero stąd można przejść linkiem do właściwego tekstu.

Mój mały mózg nie ogarnia tego co się działo w głowie kogoś kto to wymyślił 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś jak onet potraktował blogi z masą wartościowego contentu ? Odpowiem krótko - bardzo brutalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na sam koniec zniszczyli wygląd głównej i forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wahoo napisał:

Fajny ten komputerswiat, taki nie za wygodny :E

Wchodzisz na główną, klikasz w linka, przenosi się na onet z zajawką linka w którzy przed chwilą kliknąłeś i dopiero stąd można przejść linkiem do właściwego tekstu.

Mój mały mózg nie ogarnia tego co się działo w głowie kogoś kto to wymyślił 

Ale pewnie generuje więcej hajsu z tych kliknięć niż pclab generował :E  i dla tego nie poszli na odstrzał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Ale pewnie generuje więcej hajsu z tych kliknięć niż pclab generował :E  i dla tego nie poszli na odstrzał.

Na mnie nic nie zarobili, ublock pacyfikował wszystko z miniguna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych cytowań obrazków, to przecież nikt nikomu nie da ostrzeżenia, jeśli to tak działa, jak działa. A jak dostanie za to, to mu cofnę. Wystarczy napisać. Sam na pewno nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Nie ma co na sam koniec zniszczyli wygląd głównej i forum ?

Cóż, mnie nowy wygląd aż tak nie odstrasza, tutaj przynajmniej są korzyści w postaci nowego i rozbudowanego silnika, jak główną ruszyli, to przez okno poleciał wygląd i połowa funkcjonalności :E

PS. Ktoś tu ładnie harcuje z punktami reputacji :lol2:

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj przeglądałem więcej portali m.in. purpc, benchmark, ithardware a na pclab, w zasadzie trzymało mnie forum. Zazwyczaj wyglądało to tak, że po przejrzeniu newsów na wyżej wspomnianych portalach, na końcu lądowaniem na PC labie, zerkałem czy jakimś cudem nie napisano czegoś czego nie wyczytałem wcześniej i przechodziłem do forum ;)
Nie wiem jak z komputer światem, mam nadzieję że konta zostaną powiązane (choć szczerze mówiąc wątpię), ale nowego konta na raczej nie będzie mi się tam chciało zakładać.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lukadd napisał:

Ale pewnie generuje więcej hajsu z tych kliknięć niż pclab generował :E  i dla tego nie poszli na odstrzał.

I właśnie dlatego wg mnie PurePC nie utrzyma się za długo. To nie jest rzeczywistość dla samodzielnych serwisów, które nie chcą publikować śmieciowych tekstów na zamówienie.

Nie znam faktycznych okoliczności sprzedaży PCLaba, ale IMO Piła dał się wykupić bo serwis (s)tracił rentowność i nie było perspektyw na rozwój w dotychczasowej formie, tak jak wiele innych fajnych i niezależnych portali.

Nie wierzę, że sprzedałby Laba z nadzieją, że pod opieką Onetu strona się rozwinie. Przejęcia nigdy się tak nie kończą.

Update forum zobaczyliśmy nie dlatego, że będą w nie inwestować, tylko najprawdopodobniej wszystko było już dawno przyklepane i po prostu odhaczyli pozycję do realizacji. Za parę miesięcy zwiną i ten interes.

Edytowane przez wahoo
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DisconnecT napisał:

Najgorsze jest to że nikt nie ostrzegł ludzi o zmianach przy logowaniu i co niektórzy byś może do teraz próbują się logować bez skutku.

Serio?
Jeżeli tak, to nie jest "sól" tego forum. ;)

 

7 minut temu, DisconnecT napisał:

PS. Ktoś tu ładnie harcuje z punktami reputacji :lol2:

Mnie! Mnie!
Shrek! Mnie wybierz! ?

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy małżeństwo ze Szkopami. Niemiec od zawsze wróg. Jak powiedział Churchill. Szkopów profilaktycznie co 50 trzeba bombardować. 
Piła sprzedał, zarobił i może do końca życia leżeć jajami do góry. Pc lol do końca roku zostanie zlikwidowany. 

 

  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BlindObserver napisał:

Co do tych cytowań obrazków, to przecież nikt nikomu nie da ostrzeżenia, jeśli to tak działa, jak działa. A jak dostanie za to, to mu cofnę. Wystarczy napisać. Sam na pewno nie dam.

@BlindObserver Tak myślę, że będzie jak piszesz.

Mi osobiście głównie chodzi o to, że czasami cytując jakąś wcześniejszą wypowiedź i odnosząc się do jakiegoś obrazka, nie chcąc zaśmiecać forum po prostu zostawiam sam link, aby było wiadomo o co chodzi. Teraz trzeba będzie się kapkę nagimnastykować, a większość użytkowników forum będzie cytować jak leci i będzie lekki bajzel na forum.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, siejecie tutaj straszny defetyzm. Gdyby ktoś chciał zamknąć forum to by nie inwestowali w nowy silnik.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pal licho z tym kiczowatym wyglądem, ciężko się połapać o co chodzi ale najgorsze jest to ,że komentarze za transakcje które zbierałem od początku bytowania na forum zniknęły z dnia na dzień jakby to było nic. Spróbuj teraz sprzedać coś jak nie masz żadnej opinii!!! ?? 

 

Oczywiście chodzi mi o komentarze w profilu bo tam najczęściej ktoś kto był zainteresowany zakupem czegokolwiek zaglądał właśnie tam. 

Edytowane przez Iri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Eclipse napisał:

Tak się kończy małżeństwo ze Szkopami. Niemiec od zawsze wróg. Jak powiedział Churchill. Szkopów profilaktycznie co 50 trzeba bombardować. 
Piła sprzedał, zarobił i może do końca życia leżeć jajami do góry. Pc lol do końca roku zostanie zlikwidowany. 

 

o czym ty bredzisz? Brak pomysłu na portal i zbyt dużo sponsorowanych artów ubilo pclola. Szkop nie miał żadnego interesu w tym aby przez kilka lat dokładać do interesu. Dobrze że nie powiedziałeś że zamknęli bo pclol robił konkurencję dla niemieckich portali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iri napisał:

Już pal licho z tym kiczowatym wyglądem, ciężko się połapać o co chodzi ale najgorsze jest to ,że komentarze za transakcje które zbierałem od początku bytowania na forum zniknęły z dnia na dzień jakby to było nic. Spróbuj teraz sprzedać coś jak nie masz żadnej opinii!!! ??

To głupota, ale dodam że te komentarze fizycznie nadal są, tylko działa to na zasadzie, sam swoje zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

@BlindObserver Tak myślę, że będzie jak piszesz.

Mi osobiście głównie chodzi o to, że czasami cytując jakąś wcześniejszą wypowiedź i odnosząc się do jakiegoś obrazka, nie chcąc zaśmiecać forum po prostu zostawiam sam link, aby było wiadomo o co chodzi. Teraz trzeba będzie się kapkę nagimnastykować, a większość użytkowników forum będzie cytować jak leci i będzie lekki bajzel na forum.

Tuż przed zmianą layoutu mówiłem aby skryptem ogarnęli zamianę obrazka w link, przy cytowaniu. 5 minut roboty. Widać nie zauważyli tego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

To głupota, ale dodam że te komentarze fizycznie nadal są, tylko działa to na zasadzie, sam swoje zobaczysz.

Oczywiście chodzi mi o komentarze w profilu bo tam najczęściej ktoś kto był zainteresowany zakupem czegokolwiek zaglądał właśnie tam.  Aktualnie mój profil jest czysty. Strasznie mnie to boli tak samo jak na allegro zbierałem pozytywy i super mega pomysłowy dobromir postanowił je usunąć, a jeśli już złapiesz to po roku się usuwają. Nie tędy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kris194 napisał:

Panowie, siejecie tutaj straszny defetyzm. Gdyby ktoś chciał zamknąć forum to by nie inwestowali w nowy silnik.

Pamiętasz, że na forum co rusz, od paru lat, admini wspominali o rychłym update forum? Wg mnie inwestycja w nowy silnik została przyklepana już dawno, tylko realizacja odwlekała się w czasie.

Decyzja o zamknięciu serwisu jest świeża, a update został w końcu przeprowadzony, żeby nikt nie zarzucał, że środki zostały zmarnowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Randall_Memphis napisał:

Czyli na pclab.pl juz absolutnie nic nie bedzie publikowane? 

Tak,na PCLabie nie powstanie już ani jeden nowy artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...