Skocz do zawartości
AUTO6

Co dalej z PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, pixel napisał:

Jestem z PClab od początku tj 1 września 2002, konto założyłem kilka dni później. Trochę szkoda, że ta przygoda dobiega końca.

Fajny avatar. Rias best girl, tak? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, chartkor napisał:

Fajny avatar. Rias best girl, tak? :E 

Dzięki. jakże by inaczej inaczej - Rias Gremory ❤️

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maras2574 napisał:

zacząłem używać,super sprawa?

Mówiłem, że zacznę od nich brać monetę za jej "propagowanie":).
Odkąd użyłem, nie umiem bez niej (dlatego polecam), a na cudzych kompach się męczę
Ciemne allegro, FB i cały net = poezja :).
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu się udzielam, głównie dlatego, że przestały mnie jarać pc a i nieaktualizowane forum bolało. Wchodzę i jest jedno wielkie omg :E Myślałem, że aktualizacja nigdy się nie wydarzy a tu proszę ? odświeżony wygląd, więcej emotek, działa na telefonie, dla mnie petarda. Czytam tutaj posty i co? Zmiany na minus, bo trzeba się przyzwyczaić a po co ? trochę jak w mojej poprzedniej robocie, po co nam Slack jak mamy XMPP ?‍♂️

Szkoda za to serwisu, ostatnie miejsce w które zaglądałem po informacje o nowościach. Chociaż jak czytałem njusy w stylu "być może Sony niedługo zapowie wydarzenie na którym możemy się spodziewać że być może ujawni jakieś szczegóły na temat PS5" to też mi się odechciewało ?‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co trzeba mieć w głowie żeby minusować wszystkie posty @ODIN85 jak lecą, nawet te sprzed kilku miesięcy po kolei. Ciężko to nawet nazwać dziecinadą, azgan, tak poważnie to wstydziłbyś się, aż  takiej błazenady się po Tobie nie spodziewałem, choć w sumie . Mam nadzieję, że moderatorzy zrobią z tym porządek. @RyszardGTS @BlindObserver zrób coś z tym, bo naklepał Odinowi -530 w ciągu dosłownie minut.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda o tym gadać,co azgan wyprawia.

Myślałem że Odin pisał coś brzydkiego,temu może masowo minusowali.Ale później spoglądam i tylko azgan minusuje posty Odina. Nie widzę absolutnie sensu,żeby coś takiego odwalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu żenada, ale sam sobie wizytówkę wystawił, minusuje jego wszystkie posty jak lecą, nawet te sprzed wielu miesięcy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Dziękować :D  Ooo, ładna jest >KLIK<

Taki mały offtop

Na widok dziewczyny z gitarą oraz tej z filmu wysyp spermiarzy gwarantowany.

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Lockdown niektórym nie służy:E

Niby już lockdownu nie ma,ale faktycznie niektórym świruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, skunRace napisał:

Co trzeba mieć w głowie żeby minusować wszystkie posty @ODIN85 jak lecą, nawet te sprzed kilku miesięcy po kolei. Ciężko to nawet nazwać dziecinadą, azgan, tak poważnie to wstydziłbyś się, aż  takiej błazenady się po Tobie nie spodziewałem, choć w sumie . Mam nadzieję, że moderatorzy zrobią z tym porządek. @RyszardGTS @BlindObserver zrób coś z tym, bo naklepał Odinowi -530 w ciągu dosłownie minut.

I teraz mentalne decyzje, minusy są ZUUEE, ale jak by taki Gosu postanowił wrócić, to zawsze mamy narzędzie masowego rażenia i co tu zrobić? :hmm::E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wrócił, to powinien dostać specjalną rangę na forum, nie Forumowicze, tylko Błazen Entuzjasta :E

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, na tym IPB nie da się nawet czyiś banów zobaczyć, co to ma być? Głosujmy za przywróceniem pasków! ?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja się chciałem pożegnać. Dzięki wszystkim za wszystko. W sumie to nie bardzo rozumiem co tu zaszło ale tak to jest jak prezesem jest mistrz excela nastawiony tylko na zbieranie rocznej premii. Było wiadomo, że to rypnie jak się redakcja na Mordor przeprowadziła.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

Forum działa dalej, nie musisz się jeszcze żegnać.

Owszem jeszcze działa, ale jak znam życie i trendy to kwestia nieodległej przyszłości jak nagle stanie :)  Tak więc oby nie ale jakby je nagle zamkneli to się pożegnałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie @cHunter, wcześniej połączą nasze fora, Komputer Świat i PcLab, tak, że całkowicie nie odchodź ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, DisconnecT napisał:

Eh, na tym IPB nie da się nawet czyiś banów zobaczyć, co to ma być? Głosujmy za przywróceniem pasków! ?

Głosuję, czerwone paski na widoku to był klimat. Bez tego to już nie będzie to :E

1 godzinę temu, DisconnecT napisał:

I teraz mentalne decyzje, minusy są ZUUEE, ale jak by taki Gosu postanowił wrócić, to zawsze mamy narzędzie masowego rażenia i co tu zrobić? :hmm::E

Zawsze jest moderacja. Radzą sobie z Disharem, poradzili sobie z gosu to i poradzą sobie nawet z cięższymi przypadkami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, skunRace napisał:

Co trzeba mieć w głowie żeby minusować wszystkie posty @ODIN85 jak lecą, nawet te sprzed kilku miesięcy po kolei. Ciężko to nawet nazwać dziecinadą, azgan, tak poważnie to wstydziłbyś się, aż  takiej błazenady się po Tobie nie spodziewałem, choć w sumie . Mam nadzieję, że moderatorzy zrobią z tym porządek. @RyszardGTS @BlindObserver zrób coś z tym, bo naklepał Odinowi -530 w ciągu dosłownie minut.

Niech wszyscy którzy chcą usunięcia lub modyfikacji systemu + / - piszą w dziale >KLIK<"PCLab.pl - uwagi odnośnie do serwisu i forum", im więcej osób o tym napisze tym większa szansa że admini to zobaczą i zatrybią że ten system + / - może powodować niezłą dziecinadę.

Osobiście już wczoraj widziałem jakiś temat gdzie ktoś przychodzi z pytaniem o pomoc, a gdy jakakolwiek odpowiedź nie jest po jego myśli, a odpisujący nie odpisują w tonie "jaśnie panie niegodni my twoich stóp całować i spieszyć z pomocą w związku z twoim problemem" to minusował wszystko co popadnie, jak "mu wszedłeś w tyłek bez wazeliny" to oczywiście plus, a jakże plusiczek że ho ho! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go zmodyfikował, po prostu usunął reputację. A resztę zostawił. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wystarczy usunąć możliwość minusowania postów jak dla mnie.

Resztę można zostawić.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reputacji nie można wyłączyć za pomocą ACP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to to trochę tragikomiczne jest. Tyle lat tutaj mydlono userom oczy, że będzie aktualizacja silnika forum (pamiętam posty Małego Szcz sprzed wieeeelu lat) i zrobiono to w końcu w momencie uśmiercania portalu. Historia bywa przewrotna...

  • Like 6
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, Olafo napisał:

Swoją drogą, to to trochę tragikomiczne jest. Tyle lat tutaj mydlono userom oczy, że będzie aktualizacja silnika forum (pamiętam posty Małego Szcz sprzed wieeeelu lat) i zrobiono to w końcu w momencie uśmiercania portalu. Historia bywa przewrotna...

Drogi PCLabie - jakie masz ostatnie życzenie przed śmiercią?
- Chcę dotrzymać słowa i zaktualizować forum.
- Świst / Ciach! (głowa w koszu)... koniec sceny ;)

... taki żarcik. ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Drogi PCLabie - jakie masz ostatnie życzenie przed śmiercią?
- Chcę dotrzymać słowa i zaktualizować forum.
- Świt / Ciach! (głowa w koszu).

"Epickie zakończenie epopei, scenariusz okraszony niesamowitą liczbą zwrotów akcji, krew łzy i męczeństwo"

IGN 10/10

 

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...