Skocz do zawartości
AUTO6

Co dalej z PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czyli przed wyłączeniem, musielibyśmy biednego @ODIN85 wyplusować do zera,  choć nie jeden powie, że zasłużył :E

Przez lata byłem i w sumie dalej jestem, bo forum dalej istnieje, administratorem na forum klanowym, nie ta liga, bo kilkaset osób, ale z tego co pamiętam, admin może wklepać dowolną ilość plusów i minusów, tak przynajmniej było na IP Board 3xxx.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Można, ale po co, skoro można wyłączyć minusowe reputki. Mp3store miało kiedyś minusy i baaaaardzo szybko zrezygnowali, gdy zaczęto minusować chociażby pracowników. Mądrzy ludzie czerpią z doświadczeń i błędów innych. 

Od razu podkreślam: wyłączenie określonych reputek NIE zmieni ich stanu już nabitego. Tj. nie usunie przyznanych wcześniej minusów. 

to plus dla IPBard, repute za pewne można wszystkim wyzerować jak i pojedynczo

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydał by się tu junior / minor admin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego przydałby się tutaj aktywny i bardzo zaufany moderator, który dostałby admina, bo w ACP można wszystko

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

uprawnienia administracyjne przynajmniej na vB można dostosowywać

ja na przykład nie licząc forum zakładanego na phpBB nigdy nie miałem praw nadawania admina  :D

wszystko to można dopiero mając uprawienia admina na bazie danych :P

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj też można zrobić z moderatora, prawie admina ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Także pozostaje:

  1. błagać administrację o usunięcie ujemnych reputek
  2. Odinowi potem błagać administrację o wyczyszczenie reputek otrzymanych (niestety - wszystkich). 

3. Warunek zdjęcia zpp azganowi tylko jak odklika wszystkie minusy :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EvilKillaruna to był taki głupi żarcik z mojej strony, tak jak piszesz, admin w ACP może zrobić wszystko kilkoma kliknięciami, łącznie z wyzerowaniem minusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, skunRace napisał:

ale z tego co pamiętam, admin może wklepać dowolną ilość plusów i minusów, tak przynajmniej było na IP Board 3xxx

Nie przypominam sobie aby IPB 3 miał system reputacji... Może to był plugin zewnętrzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, EvilKillaruna napisał:

@MitycznyJeż Za karę - owszem, należałoby mu się, bo to dziecinada do kwadratu. Ale mimo wszystko via ACP prościej i szybciej:

kGo3L9R.png

Przykład ode mnie z forum jak to wygląda od strony admina. 

U mnie tak to wygląda, ale to IPB 3xxx, wpisujesz co chcesz, tak jak u Ciebie.

iGK9b86.jpg

 

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

@MitycznyJeż Za karę - owszem, należałoby mu się, bo to dziecinada do kwadratu. Ale mimo wszystko via ACP prościej i szybciej:

kGo3L9R.png

Przykład ode mnie z forum jak to wygląda od strony admina. 

Ustaw ręcznie? a co to za machlojki? układy? układziki? ;)

>KLIK< :rotfl:

Wrzuć sobie w subskrypcję, świetny kanał bez baitów, przeciągania struny, plasowania produktu, itd itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 minut temu, DisconnecT napisał:

Nie przypominam sobie aby IPB 3 miał system reputacji... Może to był plugin zewnętrzny?

@DisconnecT bardzo możliwe, ale przed chwilą się tam logowałem i tak to wygląda. Ja tego nie tworzyłem, adminem zostałem na gotowe i nie zagłębiałem się w tym za bardzo ;) To tylko forum klanowe w World of Tanks, trzy klany i kilkaset osób w piku, teraz już tylko garstka, ale istnieje.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli portal umarł, to kto teraz nowy będzie tutaj zaglądał ? 

Wchodzę na stronę nie aktualizowaną od miesięcy-lat. Ostatni artykuł w pierwszym zdaniu mówi o zamknięciu serwisu. Kto teraz będzie klikał forum i zakładał na cmentarzu nowe konto?

Każdy ale to każdy nowy i rozsądny człowiek przejdzie na stronę komputer świata i wbije na to forum: http://forum.komputerswiat.pl/

Czemu po prostu nie połączono obu for w jedno? Najprościej jest wywalić forum KŚ bo ostatnia aktywność w niektórych działach to miesiące. Myślę że poczyniono wszystkie niezbędne kroki do uśmiercenia PCLaba razem z Forum. Redakcję zaplombowali. Forum zostawili do naturalnego wymarcia. 

 

Chętnie zobaczyłbym statystyki nowo zakładanych kąt i aktywności userów na forum PCLab.

Nie chcę nikogo urazić, ale porównajcie sami portal KŚ do PPC i PCLab. Chociażby same tematy. KŚ mocno odbiega tematyką, bo tu wszystko jest rozmyte, ogólnikowe, jak newsy na pudelku. Zresztą widać to też po forum KŚ i PClab. Nie wiem co musieliby zrobić w KŚ, aby się odlamić i rozwinąć.

 

W dniu 30.06.2020 o 16:47, chartkor napisał:
 

A poniewaz forum jest tylko subdomena podpieta pod pclab.pl... mozliwe ze ktos w korpo zapomni w przyszlym roku oplacic domene i forum po prostu bardzo niespektakularnie zniknie. Odejdzie bez wielkiego BUM, zdechnie jak pies pod plotem. 

http://www.hyundaicoupe.fora.pl/

ZMIANA FORUM NOWE POD ADRESEM HTTP://FORUM.HYUNDAICOUPE.PL

 

Społeczność, poradniki, masa informacji nigdzie więcej nie dostępna po prostu pewnego dnia: Serwer forum.hyundaicoupe.pl nie wysłał żadnych danych.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przykład jak wygląda forum opuszczone przez administrację. 

Byłem nawet tutaj moderatorem: http://forum.hyundaicoupe.pl/
Po prostu pewnego dnia wszystko wyparowało. PClab pewnie tez to czeka. Teraz forum to już tylko koszta. Jeden baner google na górze  tego nie zmieni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Minciu napisał:

Czemu po prostu nie połączono obu for w jedno? Najprościej jest wywalić forum KŚ bo ostatnia aktywność w niektórych działach to miesiące. Myślę że poczyniono wszystkie niezbędne kroki do uśmiercenia PCLaba razem z Forum. Redakcję zaplombowali. Forum zostawili do naturalnego wymarcia.

Myślę,że rola forum PCLab będzie stopniowo marginalizowana,aż w końcu umrze śmiercią naturalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że forum ma funkcjonować do września.Macie jakieś plany gdzie się przenieść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, i3220 napisał:

Szkoda,że forum ma funkcjonować do września.Macie jakieś plany gdzie się przenieść?

Na razie forum będzie dostępne,nie wiemy kiedy padnie na pysk. Może za miesiąc,trzy miesiące,pół roku?

Co do pytania No to Panie/Pany kaj my wędrujem... Temat z ankietą o przeprowadzce na inne fora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Minciu napisał:

Masz przykład jak wygląda forum opuszczone przez administrację. 

Byłem nawet tutaj moderatorem: http://forum.hyundaicoupe.pl/
Po prostu pewnego dnia wszystko wyparowało. PClab pewnie tez to czeka. Teraz forum to już tylko koszta. Jeden baner google na górze  tego nie zmieni. 

Aaaa, ale to jakiś nędzny przykład. Tu jest lepszy:
https://forum.idg.pl/

Swojego czasu było co najmniej tak prężne jak lab. O dziwo serwer i domena dalej opłacona ale ani moderki ani adminów już od jakiś dobrych 5 lat nie ma :E
Ot korpo chyba zapomniało wyłączyć. 

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim forum.pcformat.pl

Pclab i forum ma zawiesić działalność we wrześniu.Pisałem do jednego z administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co taka aktualizacja i upgrade forum skoro za 2 miesiace maja to zamykac? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli informacja o zawieszeniu/zamknięciu forum we wrześniu jest wiarygodna,to nie zostało dużo czasu,niestety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wiarygodna bo nie została przez nikogo uprawnionego potwierdzana.

Równie dobrze mogę ja sobie napisać "rozmawiałem własnie z jednym z adminów i forum nie zostanie zamknięte".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wyłączyłem i schowałem już, ale jak widać FC widzi wentyl, teraz jest pod Fan3, jak się sparuje i ustawi to nie reaguje na kontrole manualną oraz krzywą.   
    • Od piątku wraca globalne ocieplenie , ostatni tydzień było globalne oziębienie  @LeBomB zmiany które proponujesz potrzebują kilkudziesięciu lat , nierealne  U nas liczy się maksymalnie najbliżej 4 lata od wyborów do wyborów 
    • Przeprosiłem się z Afterburnerem ale tym razem ściągnąłem wersję beta (wcześniej działałem na stabilnych). Jak karta będzie kaprysić z UV to za karę zrobiłem jej OC. Core Clock +200 MHz Memory Clock +2000 MHz Power Limit: 100% Temp Limit: 88*C Przy Core Clock +250MHz potrafiło się coś wykrzaczyć. Może jeszcze znajdę jakieś wartości "pomiędzy". Parę godzin CP2077PL i chodzi elegancko. Podniósłbym VRAMy na wyższą wartość, przy +2200MHz pojawiały się jakieś pierwsze niestabilności, na 2150MHz chodziło stabilnie, jednak akurat Afterburner ma blokadę na +2000MHz. Da się ją jakoś podnieść w tym programie?
    • Co pokazuje program FC ? Po jego uruchomieniu program automatycznie wykrywa wszystkie czujniki na płycie i pokazuje je w formie tabelek. U mnie tak to wygląda - na czerwono wykryte czujniki, te ciemniejsze są nieużywane i je zaznaczam jako ukryte. Na żółto dodane tabelki w formie graficznej i przydzielone do czujników. Tabelki mam opisane, ale zanim je opisałem musiałem ustalić, który czujnik pokazany w programie odpowiada danemu gniazdu FAN na płycie głównej. Nie umiem tego wytłumaczyć nie mając tego przed nosem
    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.  Spotify i foobarem można sterować zdalnie z telefonu, jakie Kodi lub inne odtwarzacz filmów pewnie też.   440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...