Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lukadd napisał:

No to wtedy całkowicie usuwamy obrazek, a podczas edycji nie mam łatwego dostępu do linka obrazka.

No z linkiem może być problem, bo jest włączone autokodowanie bb w czasie rzeczywistym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Jaycob napisał:

15 lat na tym forum. Mam nadzieję, że nie zamkną, bo gdzie będę spamował o grach? :( :E   Przyzwyczaiłem się, na nowe z inną ekipą raczej nie przejdę. 

I buduj znowu reputacje przez 15 lat 😁

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PPC już pisze, że się biorą za forum i dobrze bo o ile główna była lepsza sporo lepsza niż tutaj to forum ssało a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, DisconnecT napisał:

No z linkiem może być problem, bo jest włączone autokodowanie bb w czasie rzeczywistym.

To teraz moderatorzy będą mieli problem z wlepianiem mandatów za cytowanie obrazków :E jak nie da się w prosty sposób zostawić samego linka do obrazka podczas cytowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PPC już pisze, że się biorą za forum i dobrze bo o ile główna była lepsza sporo lepsza niż tutaj to forum ssało a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tylko co to da że usprawnią forum, skoro na tym forum nie ma ludzi? Aktywność forumowiczów PPC a PCL dzieli ogromna przepaść. Forum PPC jest praktycznie martwe.

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nic im to nie da. Od koło 6lat forum PPC jest martwe. Większość przerzuciła się na pclab.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smilehunter Póki co nie ma podstaw żeby tak twierdzić. O ile do głównej trzeba było dokładać sporo kasy na pisanie artykułów i newsów, o tyle forum utrzymują użytkownicy. Wystarczy kilka dni na naprawę tego co nie działa, albo działa źle, a forum jakoś na siebie zarobi.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, lukadd napisał:

To teraz moderatorzy będą mieli problem z wlepianiem mandatów za cytowanie obrazków :E jak nie da się w prosty sposób zostawić samego linka do obrazka podczas cytowania

Trzeba całe obrazki i tak usuwać, zostawienie samego linku z automatu przekoduje to na obrazek :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez kitu, główna mi wisi bo newsa czy test przeczytam byle gdzie (często i tak na zagranicznych stronach) a o tych wszystkich nowościach i grach i tak zawsze piszemy tutaj :) Forum mamy najlepsze bez dwóch zdań.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, smilehunter napisał:

@Isharoth

Gdzieś się trzeba będzie przenieść, imo zamknięcie forumka wisi w powietrzu. 

info z... PPE? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@DisconnecT

No faktycznie lipa z tym jak chce się zacytować coś z linkiem do jakiegoś obrazka.

Na razie widzę,  że działa po wybraniu z paska (odnośnik) i dodanie linka, ale to problematyczne kapkę
https://dsc-ddl.pl/screenshooter/ShareX_DisconnecT__2020-06-29_17-42-27_IMG-1696__7f3913a0-4269-4b5e-a0d4-80087b20299d.png

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mocno to naciągając, Upgrade stronki doprowadził do zakończenia jej działalności :E tudzież połączenia sił z KŚ. Te "jakoś na siebie zarobi" nie jest przekonywujące, ale OK, bądźmy dobrej myśli.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukadd Tak, taka forma będzie działać, bo wtedy wymuszasz formatowanie jako link, ale jest to nieco upierdliwe. No coś za coś. Z drugiej strony automatyczne formatowanie przyśpiesza inne czynności. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny ten komputerswiat, taki nie za wygodny :E

Wchodzisz na główną, klikasz w linka, przenosi się na onet z zajawką linka w którzy przed chwilą kliknąłeś i dopiero stąd można przejść linkiem do właściwego tekstu.

Mój mały mózg nie ogarnia tego co się działo w głowie kogoś kto to wymyślił 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamięta ktoś jak onet potraktował blogi z masą wartościowego contentu ? Odpowiem krótko - bardzo brutalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co na sam koniec zniszczyli wygląd głównej i forum 🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, wahoo napisał:

Fajny ten komputerswiat, taki nie za wygodny :E

Wchodzisz na główną, klikasz w linka, przenosi się na onet z zajawką linka w którzy przed chwilą kliknąłeś i dopiero stąd można przejść linkiem do właściwego tekstu.

Mój mały mózg nie ogarnia tego co się działo w głowie kogoś kto to wymyślił 

Ale pewnie generuje więcej hajsu z tych kliknięć niż pclab generował :E  i dla tego nie poszli na odstrzał.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, lukadd napisał:

Ale pewnie generuje więcej hajsu z tych kliknięć niż pclab generował :E  i dla tego nie poszli na odstrzał.

Na mnie nic nie zarobili, ublock pacyfikował wszystko z miniguna :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Jaycob napisał:

15 lat na tym forum. Mam nadzieję, że nie zamkną, bo gdzie będę spamował o grach? :( :E   Przyzwyczaiłem się, na nowe z inną ekipą raczej nie przejdę. 

Mam to samo:kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tych cytowań obrazków, to przecież nikt nikomu nie da ostrzeżenia, jeśli to tak działa, jak działa. A jak dostanie za to, to mu cofnę. Wystarczy napisać. Sam na pewno nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Nie ma co na sam koniec zniszczyli wygląd głównej i forum 🙃

Cóż, mnie nowy wygląd aż tak nie odstrasza, tutaj przynajmniej są korzyści w postaci nowego i rozbudowanego silnika, jak główną ruszyli, to przez okno poleciał wygląd i połowa funkcjonalności :E

PS. Ktoś tu ładnie harcuje z punktami reputacji :lol2:

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj przeglądałem więcej portali m.in. purpc, benchmark, ithardware a na pclab, w zasadzie trzymało mnie forum. Zazwyczaj wyglądało to tak, że po przejrzeniu newsów na wyżej wspomnianych portalach, na końcu lądowaniem na PC labie, zerkałem czy jakimś cudem nie napisano czegoś czego nie wyczytałem wcześniej i przechodziłem do forum ;)
Nie wiem jak z komputer światem, mam nadzieję że konta zostaną powiązane (choć szczerze mówiąc wątpię), ale nowego konta na raczej nie będzie mi się tam chciało zakładać.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi