Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PPC forum nie żyje od dawna. Tylko komentarze pod artami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Atomowa Sprawiedliwość napisał:

Forum zamkną jak koszt utrzymania zrówna się z wpływami z reklam, czyli pewnie powisi kilka lat. Zamkną jak już nikt tutaj nie będzie zaglądał.

Sądzisz, że jest aż tak dochodowe i tyle pożyje? Eee...  jakoś mam wątpliwości. :(
Swoją drogą jak to jest, że w tym pszenno-buraczanym kraju z rozmokłego kartonu nie może powstać żaden duzy poważny serwis komputerowy, ba, nawet poważnej strony o grach nie ma, bo GOL to takie... Ech...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś odpowie czemu zmienili layout forum? Co było nie tak w starym(moim zdaniem idealnym)? Oczywiście, ktoś pewnie musiał zarobić :D, ale nie zabija się forum w tym celu. Sprawdzam i jasny wystrój - tragicznie, ciemny - jeszcze gorzej. Ktoś decyzyjny się wypowie? Merytoryczne argumenty za taką fatalną zmianą. XXI wiek i graficy od siedmiu boleści. PClab nie jest jedynym portalem, który przeszedł zmiany na minus i nie rozgryzłem czemu się tak dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, wompierz napisał:

Bo fora komputerowe to trochę relikt poprzedniej epoki i albo serwisy się dostosują korzystając z nowszych i popularniejszych rozwiązań jak np. facebook, twitter czy yt albo umrą.

Ok jeszcze YT rozumiem, bo tam można ciekawe rzeczy znaleźć, rozwiązania konkretnych problemów... ale zwykle jeśli czegoś szukasz to treści masz 10-20 sekund ale jest to rozciągnięte do 5-10 minut :lol2:

A FB? Jako newsy, informacje to się sprawdza może ale jako źródło konkretnych rozwiązań problemu? Bez sensu, szukania więcej niż to jest warte. Na forum masz konkretny dział, łatwo wyszukać dany temat.

Jeśli wszystko się przeniesie na FB to będzie to totalna bylejakość.

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, forfun napisał:

Ktoś odpowie czemu zmienili layout forum? Co było nie tak w starym(moim zdaniem idealnym)? Oczywiście, ktoś pewnie musiał zarobić :D, ale nie zabija się forum w tym celu. Sprawdzam i jasny wystrój - tragicznie, ciemny - jeszcze gorzej. Ktoś decyzyjny się wypowie? Merytoryczne argumenty za taką fatalną zmianą. XXI wiek i graficy od siedmiu boleści. PClab nie jest jedynym portalem, który przeszedł zmiany na minus i nie rozgryzłem czemu się tak dzieje.

Zmienili cały silnik IPB na nowy, to i szablony poleciały, przekodowanie starego laya było by zapewne katastrofą finansową i czasową.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, forfun napisał:

Nie tylko layout się zmienił więc aktualny pewnie był podyktowany wynikiem zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, forfun napisał:

nie zmieniać złe bo stary, zmieniać nie dobrze bo nowy inny niż stary ;)

wszystkim nie dogodzisz

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Zas napisał:

Sądzisz, że jest aż tak dochodowe i tyle pożyje? Eee...  jakoś mam wątpliwości. :(
Swoją drogą jak to jest, że w tym pszenno-buraczanym kraju z rozmokłego kartonu nie może powstać żaden duzy poważny serwis komputerowy, ba, nawet poważnej strony o grach nie ma, bo GOL to takie... Ech...

Wszystko się na YT przenosi. Takie czasy. Na YT idzie znaleźć dobre kanały o grach. Ja oglądam arhn.eu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, caleb59 napisał:

A może po prostu nie snujmy teorii spiskowych i spokojnie dalej korzystajmy z forum?

Eee tam, lepiej ponarzekać i podziamgać. Co jak co, ale ten aspekt społeczności pclab się pewnie nigdy nie zmieni :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co dalej z PCLab? To już wiemy. Co dalej z forum? Tego się dowiemy w swoim czasie, przez lata funkcjonowało bez aktualizacji, nie widzę przeszkód w tym, żeby funkcjonowało nadal, jeśli nie zostanie oficjalnie zamknięte. Czego nie sposób wykluczyć, jak marka się zawija.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawda jest taka że jak zaczniemy uciekać z forum to skonczy sie jego zgonem

a już co niektórzy obecni kresa nóżkami ....

jeśli uciekniemy jak szczury z tonącego okrętu to nikt nie doprowadzi tej łajby do suchego doku.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dłuższego czasu wypowiadają się tutaj głównie stali bywalcy, kto miał się zawinąć, już to zrobił. Na razie nie widzę powodu, żeby "opuszczać okręt", próbuję przyzwyczaić się do nowego layoutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jagular napisał:

Eee tam, lepiej ponarzekać i podziamgać. Co jak co, ale ten aspekt społeczności pclab się pewnie nigdy nie zmieni :P

Jagular, Twoja sygnaturka. Weź to ogarnij, bo pół ekranu zajmuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Vulc napisał:

Od dłuższego czasu wypowiadają się tutaj głównie stali bywalcy, kto miał się zawinąć, już to zrobił. Na razie nie widzę powodu, żeby "opuszczać okręt", próbuję przyzwyczaić się do nowego layoutu.

tylko musimy do tego zdania przekonać innych ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, jagular napisał:

Wyssaliśmy to z mlekiem matki 😎 Dobra januszerka nie jest zła!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde jak na wypoku przeczytałem, że upadli to aż zajrzałem z ciekawości na forum. Dobre pare lat nie zaglądałem 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Vulc napisał:

Też tak uważam, zamiast siać zbędny defetyzm, lepiej było by przerzucić się do tematu z aktualizacją forum i wszelkimi sposobami przycisnąć włodarzy, aby dokładali więcej poprawek i przywrócili stare funkcje. Ogólny bilans z aktualizacji nie jest zły, a na pewno jest o niebo lepszy, jak rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ledwo się tu zarejestrowałem... Szkoda, zwłaszcza że na PcLabie była masa archiwalnych  artykułów które często czytałem. Mam nadzieję że przynajmniej forum nie upadnie. Osobiście jestem wielkim zwolennikiem forów internetowych, zamiast korporacyjnego Facebooka który usuwa sobie co mu się tylko podoba, a znaleźć coś tam to trzeba cudu.

Trzymam kciuki żeby forum nie upadło. Jakby coś się podziało można zrobić zrzutę na serwer, chętnie wpłacę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda...  KŚ dziękujemy, tam jest taki bajzel i miszmasz, że sobie daję z tym siana. 

Co z konkurencji jeszcze trzyma poziom? PurePC, Benchmark, czy ITHardware? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kafle kafle i jeszcze raz kafle, taka moda na wszystkie strony internetowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Namonaki napisał:

Na pewno będę tutaj jeszcze przez kilka miesięcy(jak forum dalej będzie żyło),a co będzie później,to już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, mutissj napisał:

Kafle kafle i jeszcze raz kafle, taka moda na wszystkie strony internetowe?

Wszyscy za długo na Windows 8/8.1 patrzyli :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, .winter. napisał:

Wszyscy za długo na Windows 8/8.1 patrzyli :-)

oni chyba myślą że każdy ma dotykowy monitor na windowsie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Namonaki napisał:

Nie wiem czy leży to w zakresie naszych możliwości. ;) Jak ktoś uzna to za dobry moment, żeby się zawinąć, z pewnością planował to już od dłuższego czasu, zmiany tylko decyzję przyspieszyły. Nikt na siłę nikogo trzymać nie będzie. Dla mnie na razie nic się nie zmienia, siedzę tutaj od długich lat, nie widzę powodu, aby to miejsce opuszczać. Niezależnie od poziomu wypowiedzi na tym forum (a z tym bywa różnie :E), konkurencja oferuje lepsze warunki? Trochę migrowałem swego czasu, nie zauważyłem żeby gdzieś było zauważalnie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum chodzi jak stara kurwa w klozecie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi