Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

No dzizus...wyciągasz telefon i nagrywasz, potem dzwonisz na 112 i składasz powiadomienie do protokołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, kalderon napisał:

Nie niby - nie ma.

I nie ma to sensu od strony biologicznej. Od strony biologicznej dzieci powinny być jak najdalej od biduli. Od strony biologicznej dzieci powinny być przysposabiane przez najbliższych - dorosłe rodzeństwo czy partnera/partnerkę biologicznego rodzica z którym tworzą najbliższą rodzinę. Czy to się komuś podoba czy nie w Polsce jest ok. 50 tys. takich rodzin. Od strony prawnej - obcych sobie ludzi.

Ale LGBT się do tej przepychanki wcale nie garnęło. To prawa strona sama z siebie szukając wroga zaczęła ślepą i agresywną nawalankę. Powiedz jak na to odpowiedzieć żeby nie dać się wciągnąć?

 

Odpowiedzią na niby jest to co napisałeś później. Dało się im wmówić, i nie tylko im, że jest tak a nie inaczej...
Jak odpowiedzieć? Pokazać faka i iść dalej... tylko tyle im wystarczyło zrobić. Szybko by się im (politykom) znudziły te zaczepki. I to prawda, z dala od bidula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk z ambasadorem USA. Trampek wybrał tę idiotkę Mosbacher, która nam tu wybiera ustawy i mówi co robić, bo wizy nam dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Everyman napisał:

No dzizus...wyciągasz telefon i nagrywasz, potem dzwonisz na 112 i składasz powiadomienie do protokołu.

Gdybym tylko to mógł nagrać. Babcia tak wiwinęła jakimś kozikiem, że nawet tego nie zauważyłem w pierwszej chwili. Usłyszałem jakiś dziwny dźwięk i jak doszedłem te 2 metry do plakatu, a tu cała twarz pocięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktos sie zapomnial przelogowac ?

Taki wlasnie obraz wasz obraz PiSowcy

107012902_1044373785960026_4824915921773

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szambo napisał:

Z kim niby masz do czynienia?

To co wypisujesz nie świadczy źle o mnie tylko o tobie.

Ale , że co ? Że Ci prawdę pisze ? Ja wiem, że dla takich jak Ty prawda jest czymś niezrozumiałym.  A o moja opinie się nie martw 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pitt_34 napisał:

Ale , że co ? Że Ci prawdę pisze ? Ja wiem, że dla takich jak Ty prawda jest czymś niezrozumiałym.  A o moja opinie się nie martw 

Jaka prawda.

Od razy założyłeś, że jak krytykuje PiS to jestem jakimś totalnym wyznawcą PO.

Podejrzewam, że bardzo mało tutaj takich osób, a większość głosuje na Trzaskowskiego tylko dlatego, żeby Dudy nie widzieć więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szambo napisał:

Jaka prawda.

Od razy założyłeś, że jak krytykuje PiS to jestem jakimś totalnym wyznawcą PO.

Podejrzewam, że bardzo mało tutaj takich osób, a większość głosuje na Trzaskowskiego tylko dlatego, żeby Dudy nie widzieć więcej.

Mazurek to idiotka, ale akurat ma rację w tym co napisała. z Onetem były niegdyś jaja, jak pojawił się list Dekana z wytycznymi. Kto by nie rządził nie powinno być zgody na jakiekolwiek komentarze żadnego ambasadora. Ta pani interweniowała przy ustawie IPN, wcześniej przy refundacji leków. Ona jest lobbystką. Trampek na szczęście przegra i powinni ją odesłać na drugi kontynent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie co jest "najśmieszniejsze " w tych wszystkich sondażach www,TV itp itd ?  Że  głosują w nich (www)   głownie ludzie młodzi w wieku 18-40lat  w sondażach dla TV   podobna  wiekowo grupa ale tylko z miast i miasteczek i zdecydowana większosc za Trzaskowskim .

Nikt nie pojedzie i nie zrobi sondażu na wsi  bo tam 90% za DUDĄ  .

I  fakt jest taki ze na Dudę  głosują  tereny wiejskie (nic nie mam do rolników i szanuję ich pracę ) i patologia która siedzi na zasiłkach  . Nie trzeba nikomu mówić ze w Polsce   mamy raczej stare społeczeństwo  ludzie w  wieku  +55 już cisną na DUDĘ   ślepo zapatrzeni w pis  . Nic dziwnego jak nawet w kościele  ksiądz na kazaniu  jawnie nawołuje do głosowaniu na dudę  twierdząc ze  głosowanie na Trzaskowskiego to świadome wypisanie się  z koscioła itp itd . Agitacja wyborcza księdza !! 

I czy tym zamie się prokuratura ? na pewno nie   sprawa zostanie  wyciszona ,ale jak by ksiądz nawoływał do głosowania na Trzaskowskiego  to dzisiaj mieli byśmy od rana medialną szopkę i pokazówkę sprawdnego działania prokuratury .

 

Nie jestem za żadnym z kandydatów  z różnych względów ...ale to co robi duda  w jaki sposób prowadzi kampanię , a prowadzi kampanię MOWY NIENAWIŚCI  ze ten jest lepszy a ten gorszy .... mamy  już  tego piwrwsze efekty  jak  facet  groził spaleniem domu sąsiadki bo ta miała  na płocie baner Trzaskowskiego !

Co to qwa jest  ? Jak by któryś z nas   wypowiedział się publicznie w taki sposób ze  Gej to nie człowiek i trzeba  go usunąć to  zamkneli by go  na kilka lat bez  rozprawy .

I także nie popieram pedalstwa ,ale nic mi do tego kto co robi ze swoim ciałem  to puki się z tym nie obnosi publicznie i nie godzi to w moje życie czy rodzinę .

 

 

Edytowane przez raiders
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nigdy wcześniej nie pamiętam takiej agresji u ludzi podczas kampanii wyborczej,  Może coś tam się zdarzało, ale nie w takim natężeniu jak teraz. Przodują w tym chyba wyborcy PIS-u.

Co do sondaży to one są teraz robione chyba głównie telefonicznie i pytają o wiek, wykształcenie, gdzie mieszkasz itd. Chyba nie jest tak, że mieszkańców wsi się pomija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszku uogólniasz. Starsi ludzie powyżej 60 tak, głosują za Dudą. Ale młodsi do 29 za Trzaskowskim, a oni też mieszkają na wsi. Internet jest w Polsce w zasadzie już wszędzie.

Nie godzisz się na nienawiść, możesz zaprotestować i mieć ten wpływ. Zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, raiders napisał:

Nie jestem za żadnym z kandydatów  z różnych względów ...ale to co robi duda  w jaki sposób prowadzi kampanię , a prowadzi kampanię MOWY NIENAWIŚCI  ze ten jest lepszy a ten gorszy .... mamy  już  tego piwrwsze efekty  jak  facet  groził spaleniem domu sąsiadki bo ta miała  na płocie baner Trzaskowskiego !

Co to qwa jest  ? Jak by któryś z nas   wypowiedział się publicznie w taki sposób ze  Gej to nie człowiek i trzeba  go usunąć to  zamkneli by go  na kilka lat bez  rozprawy .

I także nie popieram pedalstwa ,ale nic mi do tego kto co robi ze swoim ciałem  to puki się z tym nie obnosi publicznie i nie godzi to w moje życie czy rodzinę .

 

 

Bardziej od agresji na ulicy boję się o fałszowanie wyników. Już przy pierwszej turze były jaja. Za granicą największe, jak nagle zaczęło brakować kart. Akurat to nie bezpośrednie fałszerstwo, ale kompletna kompromitacja i odebranie ludziom prawa głosu. Albo jak się okazało że karty wyborcze są bez czerwonej pieczęci. I wszystkie głosy unieważnione. A i były też akcje bezpośrednio związane z fałszerstwem. Gdzieś przecież gościu dopisywał krzyżyki na kartach na których był oddany głos na konkretnego kandydata. 

 

Edit:

Śmiej się Jack white

https://katowicedzis.pl/2020/06/czlonka-komisji-wyborczej-przylapano-jak-dopisywal-krzyzyki-przy-nazwisku-jednego-z-kandydatow-pozostali-czlonkowie-komisji-wezwali-policje-katowice-bytom/

Śmiej. 

Edytowane przez panzar01
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Everyman napisał:

Troszku uogólniasz. Starsi ludzie powyżej 60 tak, głosują za Dudą. Ale młodsi do 29 za Trzaskowskim, a oni też mieszkają na wsi. Internet jest w Polsce w zasadzie już wszędzie.

Nie godzisz się na nienawiść, możesz zaprotestować i mieć ten wpływ. Zawsze coś.

Napisałem  ogólnie  bo  jak miał bym to  napisać szczegółowo to  nie mały wykład by był .

Jednak  tereny wiejskie są zdominowane przez PiS  nie oszukujmy się .

 

Tak nie godzę się na nienawiść i na taką agresję  .Bo czym innym  jest agresja i nienawiść  w obliczu zagrożenia  a czym innym nienawiść   nawoływana . Najbardziej mnie boli to że takie słowa padają z ust człowieka któy jest obecnym PREZYDENTEM POLSKI  !!   i taka osoba  publicznie mówi ze ten jest gorszy a ten lepszy . Mamy  tu dobitny przykład po raz kolejny  ze są podwójne standardy w PL  politykom p PiS można wszystko    powiedzieć ,zrobić   ... nie mają żadnej odpowiedzialności karnej za swoje czyny słowa  stoją ponad prawem .

20latka w Nowej Soli   krzyknęła do Dudy  .. Adrzej DUpa   i już dzisiaj usłyszała zarzuty prokuratorskie :D

Niestety Politycy nie zdają sobie sprawy z wagi  swoich słów , będzie zdziwienie jak  jakiś fanatyk PiS/Dudy    zadźga  nożem na ulicy  kogoś  kto krzyknie Trzaskowski .... a do tego już nie daleka droga .

 

Edytowane przez raiders
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pitt_34 napisał:

Cofanie Polski na wschód ? Gdzie Ty tej propagandy się nasłuchałeś. Krótką masz pamięć , zapomniałeś już jak to totalna opozycja a przede wszystkim POKO bojkotowały wybory 10 maja z troski o zdrowie obywateli , a chodziło tylko o wymianę kandydata, a po wymianie POKO już nie przeszkadza wirus i już się nie troszczy o obywateli. Pokaż mi wyroki za PO ? Trochę obiektywizmu a nie lewackiej propagandy !

A tu nie chodziło przypadkiem też o to, że wybory korespondencyjne były tragicznie przygotowane i łatwe do podrobienia? Zresztą nawet przy pierwszej turze było widać, że organizacja leży, bo za granicą zgłaszane były liczne problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Isharoth napisał:

A tu nie chodziło przypadkiem też o to, że wybory korespondencyjne były tragicznie przygotowane i łatwe do podrobienia? Zresztą nawet przy pierwszej turze było widać, że organizacja leży, bo za granicą zgłaszane były liczne problemy.

Też karty wyborcze wyciekły do internetu sporo w przód.Nie powinno nastąpić w normalnym państwie.

35 minut temu, Everyman napisał:

Ale młodsi do 29 za Trzaskowskim, a oni też mieszkają na wsi. Internet jest w Polsce w zasadzie już wszędzie.

Większość tak zagłosuje,ale też jest bardziej konserwatywna grupa wśród 18-29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich filmach z wieców Dudy to widać że stare komuchy wypełzły ze swoich nor. Przekaz partyjny jasny, powrót partii rodem z PRL też, do tego państwo przekształcane w PRL bis... Ci ludzie czują się, jak za młodu. Przerażające te obrazki i trudno powiedzieć co smutniejsze, ta patologia która publicznie tak się zachowuje czy świadkowie, którzy albo się przyłączają, albo nie reagują. Do tego Policja, która nie podejmuje żadnych czynności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nielegalne wybory, nielegalne państwo, a wszystko dzięki dekretowi o zmianie nazwisk na polsko brzmiące - http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19450560310

Dekret wydał Jakub Berman, wujek Arona Bermana, ten znany jest jako Marek Borowski.

Nie czujesz się suwerenem to głosuj na swoich oprawców pod podwójnymi nazwiskami.

A wybory są nawet niekonstytucyjne, nie dalej jak 100 i nie wcześniej niż 75 dni do zakończenia prezydentury, te z 28 czerwca są 12 dni po terminie.

Edytowane przez STARTX_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

4 minuty temu, marcin_21 napisał:

pis to komuna-bis

Pis to zarząd pilnujący Polin pod dyktando Rotshildów. Rotshild opanował amerykańską gospodarkę poprzez utworzenie FED, ponieważ ten drukuje i pożycza pieniądze rządowi usa, usa nie ma własnych pieniędzy, więc za każde pożyczone 100$ musi oddać 105 i aby do zrobić znowu się musi zapożyczyć, i tak w kółko, stąd się bierze inflacja, gdzie obecny milion dolarów w latach 70 był wart czy też miał moc nabywczą 30tyś dolarów.

Co im to dało? Ano to, że od 2wś, którą sami rozpętali wysyłają usa do krajów na całym świecie, aby tam zaprowadzały demokrację. Demokracja to system ich, nie nasz. My wywodzimy się z monarchii, która scalała tak, że Polska była krajem wielu kultur i narodowości, a demokracja dzieli i szuka różnic. Demokracja to również system internacjonalistów, miedzynarodówki, dzięki temu, że Rotshild ma ludzi w niemal każdym kraju, niemal każdy kraj utracił kontrolę nad bankiem centralnym lub jest zadłużony w funduszu międzywalutowym - mogą pod pozorem sojuszy i umów wprowadzać zmiany w każdym podporządkowanym kraju, tak jak np sprowadzenie emarykańskiego wojska do Polski w trakcie pokoju czego zabrania konstytucja. Ale można zrobić bo mamy umowy, a gdybyś byli w dalszym ciągu monarchią, państwem narodowym, a nie internacjonalistycznym to by musieli nas najechać. W końcu Morawiecki w tv powiedział, że polska jest czyjąś własnością, że jest sterowana z zewnątrz, inni twierdzili, że to państwo teoretyczne i kamieni kupa. Jeszcze nie rozumiecie, że jesteście pod okupacją Hazarów?

  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, STARTX_PL napisał:

  

Pis to zarząd pilnujący Polin pod dyktando Rotshildów. Rotshild opanował amerykańską gospodarkę poprzez utworzenie FED, ponieważ ten drukuje i pożycza pieniądze rządowi usa, usa nie ma własnych pieniędzy, więc za każde pożyczone 100$ musi oddać 105 i aby do zrobić znowu się musi zapożyczyć, i tak w kółko, stąd się bierze inflacja, gdzie obecny milion dolarów w latach 70 był wart czy też miał moc nabywczą 30tyś dolarów.

Co im to dało? Ano to, że od 2wś, którą sami rozpętali wysyłają usa do krajów na całym świecie, aby tam zaprowadzały demokrację. Demokracja to system ich, nie nasz. My wywodzimy się z monarchii, która scalała tak, że Polska była krajem wielu kultur i narodowości, a demokracja dzieli i szuka różnic. Demokracja to również system internacjonalistów, miedzynarodówki, dzięki temu, że Rotshild ma ludzi w niemal każdym kraju, niemal każdy kraj utracił kontrolę nad bankiem centralnym lub jest zadłużony w funduszu międzywalutowym - mogą pod pozorem sojuszy i umów wprowadzać zmiany w każdym podporządkowanym kraju, tak jak np sprowadzenie emarykańskiego wojska do Polski w trakcie pokoju czego zabrania konstytucja. Ale można zrobić bo mamy umowy, a gdybyś byli w dalszym ciągu monarchią, państwem narodowym, a nie internacjonalistycznym to by musieli nas najechać. W końcu Morawiecki w tv powiedział, że polska jest czyjąś własnością, że jest sterowana z zewnątrz, inni twierdzili, że to państwo teoretyczne i kamieni kupa. Jeszcze nie rozumiecie, że jesteście pod okupacją Hazarów?

Najlepsze jest to, że masz rację, a większość ludzi uznałaby tą wypowiedź jako coś mega kontrowersyjnego, z pod znaku teorii spiskowych. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nazywają coś teorią spiskową jeśli czegoś nie rozumieją, problem w tym, że połowy rzeczy się nie naucza, a jak wiadomo - naród, który nie zna swojej historii jest skazany na zagładę. Kto za frajer oddał nasze złoża i mieli się na wybawicie narodu?

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=5&NrGlosowania=58

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=52349&KodKlubu=PiS&Decyzja=Za

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, G3MB0Y napisał:

Najlepsze jest to, że masz rację, a większość ludzi uznałaby tą wypowiedź jako coś mega kontrowersyjnego, z pod znaku teorii spiskowych. 

No a nie jest to teoria spiskowa? Jedna rodzina trzęsie całym światem? Proszę Cię. Fakt jest taki że światem chcą rządzić korpo, bo im się to po prostu opłaca. Bo każdy w korpo jest nastawiony na robienie większego hajsu i tyle. 
 

https://mises.pl/blog/2008/10/21/mateusz-machaj-czy-fed-jest-prywatny/

 

W Niemczech bank centralny działa jeszcze inaczej. Natomiast podstawy takich banków są zawsze te same. Potrzebny jest hajs, sprzedają obligacje, które potem trzeba odkupić. Jak rządzący to debile i nie szykują kasy na to późniejsze oddanie pożyczki, to trzeba wziąć kolejną, i tak bańka rośnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o 200+ ? Dodatek do emerytury, po 200 za dziecko. A ta emerytura dla mam od PiSu weszła w życie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą słyszałem jak Morawiecki mówił, że jak wybory wygra Trzaskowski, to będzie "Trzaskogedon" :rotfl:

  • Thanks 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudokalipsa brzmi lepiej. 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecała godzinka, ale na starcie tytanów nie liczę chyba że pozwolą (na 99,9% nie pozwolą) Dudzie pogadać sobie z Trzaskowskim bez wcinania się prowadzącego i "suchego" odpowiadania na ustawione pytania jakby byli robotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...