Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że Polskę należy zaorać. Od odry do wisły zrobić niemcy, a resztę oddać ruskim. Od biedy zostawić wolne miasta kraków, warszawa i 3masto.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pis juz ma dyktat w PL. Brawo!!!

Widocznie polska taka ma byc. Zasciankowa i zacofana. No nic bedzie jak za komuny 5% bedzie mialo wszystko, a 95% tak samo czyli nic.

Na szczescie jestem w SE i klasa srednia jest chyba z 70% i nawet pracujac na pol etatu stac cie na nowe audi lub kompa z i7 i 20X0 RTXem.

A bylismy juz calkiem nie tak daleko...https://demotywatory.pl/5009790/w-obliczu-kryzysu-gospodarczego-przypomnijmy-jak-radzila-sobie

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MRx21 napisał:

I wtedy będzie jasne czy jednak  ***** *** (ruchosmiugwiazd) czy jeszcze trochę pomieszkać w PL.

 

Na szczęście w USA Trump się kończy, to i od grudnia PIS będzie miał przesrane.

Trump nigdzie się nie wybiera. 

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-election/donald-trump-chance-of-winning-election-2020-joe-biden-poll-model-a9609236.html

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to cymbał jest, a kiedyś za małolata tak lubiłem oglądać jego programy podróżnicze. Ale co ma nie świrować jak tłuszcza (głównie na FB u niego) podjarana tym filmikiem.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ostatnie debaty wygrała...szklanka i to na nią z chęcią oddał bym mój głos...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusie Chrystusie, już się boję 8:E

Ile ja bym dał aby wygnać tą czarną mafię, z życia codziennego, w naszym kraju. 

12 minut temu, LudzkiPan napisał:

Cejrowski fuj.

Cejrowski, kolejny po Korwinie i Kaczyńskim, przykład na to, że politycy powinni iść na emeryturę w odpowiednim wieku, albo przechodzić okresowe badania psychiatryczne. 
 

Przypomina mi się pomysł Kaczyńskiego z limitem kadencji posłów. Może to i był dobry pomysł...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MRx21 napisał:

Kanye West zje Trumpa na śniadanie, a Kim Kardashian poprawi.

https://plejada.pl/newsy/kanye-west-startuje-na-prezydenta-usa-raper-zalozyl-swoja-partie/qv86e76\

 

Art z independent ma rację, ale tylko w wypadku jakby było tylko tych 2 kandydatów.

Zobaczysz Inital D meme part 2 :) Tylko tym razem bez niespodzianek, z sondaży Trump nie spadnie jak Clinton. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, panzar01 napisał:

Ile ja bym dał aby wygnać tą czarną mafię, z życia codziennego, w naszym kraju. 

Oj tak. To by się przydało. Nie tyle z życia codziennego (bo na tym się opiera religia), ale kompletnie wyautować tą mafię z polityki. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

>zarabiaj przez pół życia 30 USD miesięcznie
>oczekuj kilkunastokrotnie wyższej emerytury
>wyzywaj platformę od złodziei
 

https://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/tylko-u-nas-j-kaczynski-nasza-polityka-nastawiona-jest-na-to-by-pokolenia-srednie-i-starsze-mogly-zyc-na-przyzwoitym-poziomie-ale-jej-najdalej-idace-skutki-odczuje-przede-wszystkim-mlode-pokolen/

 

Tak jak było mówione, trzeba plus minus 10 lat żeby po prostu stare pokolenie spało słodko, i wtedy możemy mówić o zmianach. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, different napisał:

Ten to cymbał jest, a kiedyś za małolata tak lubiłem oglądać jego programy podróżnicze. Ale co ma nie świrować jak tłuszcza (głównie na FB u niego) podjarana tym filmikiem.

Przykład człowieka, który sprawdzał się w pewnej specjalizacji, bo gawędziarz z niego niezły, ale postanowił wypowiadać się na tematy, o których nie tylko nie ma pojęcia, ale niestety uważa, że ma. Tak samo Korwin ma swoje dzikie wizje gospodarcze i społeczne, ale książki o brydżu pisał podobno dobre. Bym nawet z ciekawości przeczytał, ale nigdzie na nie nie trafiłem.

Inna sprawa, że Cejrowski nawet w tych programach podróżniczych jest co najmniej protekcjonalny wobec autochtonów, ale to już kwestia osobistego odbioru.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kowal napisał:

Oj tak. To by się przydało. Nie tyle z życia codziennego (bo na tym się opiera religia), ale kompletnie wyautować tą mafię z polityki. 

Ja to bym ich jeszcze wykastrował, bo dzieci szkoda.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Oglądałem konferencję dojnej zmiany w kontrze do konferencji RT... oj bardzo się boją, ataki straszne, za wszystko, o wszystko :D.

Przecież nawet Jaro się wychylił i w Radiu Maryja nadawał ostro.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy, jak OBWE zapatruje się na nasze wybory(kształt prawny, terminy, "niezależność" PKW, itd.) i jaka będzie po nich opinia. Robi się wszystko, a żeby utrudnić głosowanie Polakom mieszkającym za granicą(nie mówię o USA, bo tam akurat wiadomo kto wyjechał...), a w samym kraju robi się przywileje w możliwości oddania głosu akurat osobom, które są zwykle wyborcami Dudy(i kiedy w pierwszej turze czegoś takiego nie było)...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, forfun napisał:

Jestem ciekawy, jak OBWE zapatruje się na nasze wybory(kształt prawny, terminy, "niezależność" PKW, itd.) i jaka będzie po nich opinia. Robi się wszystko, a żeby utrudnić głosowanie Polakom mieszkającym za granicą(nie mówię o USA, bo tam akurat wiadomo kto wyjechał...), a w samym kraju robi się przywileje w możliwości oddania głosu akurat osobom, które są zwykle wyborcami Dudy(i kiedy w pierwszej turze czegoś takiego nie było)...

W Niemczech z tego co wiem wszyscy moim znajomi dostali karty do głosowania i odesłali. A jak będzie wyglądało liczenie głosów to nie wiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radar28 To że nie zgadzasz się z jego poglądami nie oznacza że nie ma pojęcia o czym mówi. Jak jemu bardzo mili panowie wyjmowali palce ze stawów by później je wyłamać to ty najprawdopodobniej jeszcze pieluchy zapełniałeś. Przeżył i doświadczył na tyle, by potrafić ocenić kto stanowi realne zagrożenie dla Polski. Chyba że podobny rocznik z nim jesteś, choć wątpię bo gdybyś był to być może zrozumiałbyś jego postawę do RT i ogólnie całego obozowiska które on reprezentuje. Nie bronię Dudy, żeby nie było zarzutów. 

Najlepszy był gość który mówił że jeżeli Duda wygra to następnych wyborów prawdopodobnie nie będzie, PiS tego dopilnuje. Zejdźta ludzie na ziemie. 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, EvilKillaruna napisał:

W każdym razie, jako że jesteśmy tu i teraz, a zaraz będzie cisza wyborcza, to powiem tak: niech każdy idzie głosować, a jeśli pójdzie, niech odda głos zgodny ze swoim sumieniem. Żeby potem mógł spojrzeć ludziom w oczy i sobie w lustro. 

Przez to, że musiałem wyjechać z samego rana zaraz po pierwszej turze, niestety nie mogę. Miałem nadzieję, że da się to załatwić przez internet. Tym niemniej tak samo powiem: idźcie zagłosować, bo tylko dzięki aktywności społecznej coś może się w tym kraju zmienić na lepsze. Nie możemy wiecznie czekać na idealnych polityków - trzeba na nich konsekwentnie wymuszać właściwe sprawowanie.

edycja:

  

1 minutę temu, xrealy napisał:

@Radar28 To że nie zgadzasz się z jego poglądami nie oznacza że nie ma pojęcia o czym mówi. Jak jemu bardzo mili panowie wyjmowali palce ze stawów by później je wyłamać to ty najprawdopodobniej jeszcze pieluchy zapełniałeś. Przeżył i doświadczył na tyle, by potrafić ocenić kto stanowi realne zagrożenie dla Polski. Chyba że podobny rocznik z nim jesteś, choć wątpię bo gdybyś był to być może zrozumiałbyś jego postawę do RT i ogólnie całego obozowiska które on reprezentuje. Nie bronię Dudy, żeby nie było zarzutów. 

Najlepszy był gość który mówił że jeżeli Duda wygra to następnych wyborów prawdopodobnie nie będzie, PiS tego dopilnuje. Zejdźta ludzie na ziemie. 

 


Pomiędzy jego zacietrzewieniem a kompletnie bzdurnymi wypowiedziami na temat ochrony środowiska stracił u mnie niestety cały autorytet. Ciężkie doświadczenia wcale nie oznaczają, że jest w stanie racjonalnie ocenić sytuację polityczną i poszczególnych polityków. Może to wręcz powodować zbyt emocjonalne podejście do sprawy, które przysłania fakty.

Edytowane przez Radar28
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo blisko mnie nad tunelem na barierce wisi od już pewnego czasu plakat wyborczy z Bosakiem i 2 dni temu ktoś po jego obu stronach powiesił 2 sztukiz Dudą. Aż nie mogłem na to patrzeć bez obrzydzenia i przechodziło przez myśl czy w nocy coś z tym nie zrobić.

No ale dziś rano jak zawsze jadę i Andrzej znikł :E

Czyli komuś chyba równie dobrze obrzydzało to dzień z rana, albo to ja lunatykowałem :lol2:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

@lukadd A na Wyspach do tej pory nie mają kart do głosowania i nikt nic nie wie. Polonia musi się organizować z własnym transportem pakietów do głosowania. Przecież to jest śmiech na cały świat. To jest działanie przeciwko nie tylko procesowi demokratycznemu, ale przeciwko racji stanu. 

To grubo. Czas mieli na przygotowanie, więc żadne wymówki ich nie usprawiedliwią. Różnice w sondażach są  minimalne, a w wiadomo, że na wyspach jest masa Polaków, którzy w większości nie zagłosują na Dudę. Więc na pewno te głosy są ekipie rządzącej mocno nie na rękę :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Jarek się odezwał w RM, że on chętnie zrobiłby porządek z mediami, aby nie daj Boże nie mówili źle na jedyną słuszną partię, a co gorsza, żeby nie wściubiali nosa w ich układy i szemrane interesy. Jak robią jakiegoś wała, to chcą mieć spokój, a nie żeby ktoś to upubliczniał. :D

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Szkoda się narażać na problemy za to. 

 

Raczej byłym zbyt leniwy aby się z tym bawić :P

No ale mnie rozbawiło jak dziś rano zobaczyłem brak tych plakatów :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Tak. Wracają stare demony, aby dobetonować jedyny słuszny elektorat i zmobilizować go do wyborów jeszcze bardziej. Albo obrzydzić pójście pozostałym, waląc w bębenek odwiecznej wojny popisowskiej. 

Przemyślenia Elizy Michalik:

https://natemat.pl/314341,eliza-michalik-o-tym-jak-jaroslaw-kaczynski-steruje-andrzejem-duda

Mają swój elekktorat za jedyny prawdziwy, całą resztę (w tym nie głosujących) za frajerów.

Godzinę temu, xrealy napisał:

Najlepszy był gość który mówił że jeżeli Duda wygra to następnych wyborów prawdopodobnie nie będzie, PiS tego dopilnuje. Zejdźta ludzie na ziemie.

Nie wiem czy wiesz - na Białorusi i w Rosji też robią wybory.

Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

Wszyscy na niej stoimy twardo. A gość z którego się śmiejesz po prostu przewiduje przyszłość, bo za dużo było już sygnałów o zapędach autorytarnych tej partii. Im się marzy orbanizacja rządu jak na Węgrzech, demokratura. Do tego jeśli dalej będą walić w bębenek emocji, to ludzie naprawdę wezmą się za fraki przy urnach i pod banerami. Widocznie marzy się komuś wojna domowa, skoro tak sieje wiatr. Tylko żeby nie zebrał potem takiej burzy, że zmiecie jego smutny tyłek z powierzchni ziemi na którą chcesz abyśmy zeszli.

Przy okazji zmiecając całe masy praworządnych obywateli.

20 minut temu, Wu70 napisał:

https://stanpolityki.pl/ostatnia-prognoza-stanpolityki-pl-przed-cisza-wyborcza/

Mnie to wcale nie dziwi, wiekszosc glosow ktore rozbily sie po roznych kandydatach pojdzie teraz na RT.

Ciekawe czy pis jeszcze bardziej zmobilizuje swoj twardy elektorat, kombinuja jak moga chocby brakiem kolejek dla seniorow  :D

Mowisz że jednak nie zdołali wytłumaczyć że głos oddany w I turze (nie) liczy się też w II?

Edytowane przez Everyman
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...