Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Szambo napisał:

@TheMr.Naprawdę szacunek za merytoryczne posty. Niestety większość ludzi ma problemy z pojmowaniem ekonomii.

Nie oszukujmy się... Trzaskowski nie jest najlepszym wyborem, ale jedynym słusznym na ten moment. Niestety obawiam się, że jego zwycięstwo jest niemożliwe. Statystyki są bezlitosne i dają 0% szans.

Wiesz kto jeszcze miał 0% szans? Pewien blondyn :E Czekam na wersję z PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TheMr. napisał:

Wiesz kto jeszcze miał 0% szans? Pewien blondyn :E Czekam na wersję z PL

 

Tylko że Trump to taki bogatszy Duda lub Kaczyński. Ludzi urzekło to samo co mówili kaczor. Proste głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TheMr. napisał:

Nie to że się pozbywa, po prostu nie ma

Putin parę razy pokazał, że każdy kto mu chociaż w najmniejszym stopniu zaszkodzi to umiera w tajemniczych okolicznościach lub ląduje w łagrze.

Pozbywał się bezwzględnie wszelkiej opozycji. Było to tak skuteczne, że opozycji już nie ma.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MRx21 napisał:

Putin parę razy pokazał, że każdy kto mu chociaż w najmniejszym stopniu zaszkodzi to umiera w tajemniczych okolicznościach lub ląduje w łagrze.

Pozbywał się bezwzględnie wszelkiej opozycji. Było to tak skuteczne, że opozycji już nie ma.

Nawalny. Najlepszy przykład. Wyrok z dupy, a potem unikanie jakiegokolwiek pytania o niego. Putin nawet nie musi łagrami grozić. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_1594403669xFCzDp71bawpaAniIIVZg5

:rotfl:

Edytowane przez PwnT^
  • Haha 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chore. Wystarczy jeden pomylony stary kartofel aby zniszczyć reputację całego państwa. Po cichu liczę na zamach stanu, jeśli wygra dudka

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co będzie, nie mam pomysłu, nie po to jest to powiedzenie, "Polak mądry po szkodzie". Obudzą się ręką w nocniku i będzie za późno.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Reddzik napisał:

"Polak mądry po szkodzie".

Polak głupi przed szkodą i po szkodzie.

Emocje nie służą Polakom, emocje powodują erozję struktur społecznych.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, panzar01 napisał:

Chore. Wystarczy jeden pomylony stary kartofel aby zniszczyć reputację całego państwa. Po cichu liczę na zamach stanu, jeśli wygra dudka

Nie, to jest akurat najgorsze możliwe rozwiązanie, bo do reszty by rozwaliło ustrój. Zawsze trzeba patrzeć, co przyjdzie potem, a jak zaczniesz siłowo zmieniać władzę, to na lepsze nic się nie zmieni - po prostu do władzy dorwą się jeszcze bardziej bezwzględni ludzie.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Radar28 napisał:

Nie, to jest akurat najgorsze możliwe rozwiązanie,

Tylko w wypadku gdy w wypadku zamachu który może być zorganizowany przez siły różne, od MOSADU, przez CIA, po FSB.

Zamach stanu, który defacto opierałby się na bezwzględnej likwidacji "sic" w stylu Robespierre'a to jedyny zamach który może się udać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zagłosujcie. Martwić ew. się będziemy później. Sondaże pokazują tylko tyle, że nie ma tendencji ani nawet trendu. Wygra kandydat tych ludzi, którym w niedzielę będzie chciało się bardziej niż przeciwnikom.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PwnT^ napisał:

comment_1594403669xFCzDp71bawpaAniIIVZg5

:rotfl:

Nie mam słów już na ten kraj 8:E Jak nie zabory, to 50 lat komunizmu, teraz autorytaryzm pisowski

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Radar28 napisał:

Nie, to jest akurat najgorsze możliwe rozwiązanie, bo do reszty by rozwaliło ustrój. Zawsze trzeba patrzeć, co przyjdzie potem, a jak zaczniesz siłowo zmieniać władzę, to na lepsze nic się nie zmieni - po prostu do władzy dorwą się jeszcze bardziej bezwzględni ludzie.

I to mnie martwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6753a04b5c806d846c88afda44fa468c.jpg

 

Jak przewidywania? strzeli Duda "karpia szoku i rozpaczy" gdy zobaczy wyższy wynik u Trzaskowskiego w niedzielę o 21:00?

Ja obstawiam 50,5/49,5 Trz/Du

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia dzieje się na naszych oczach. W podręcznikach za 10 lat będą pisać o narodowo-socjalistycznym kaczyźmie... Zobaczymy tylko czy będzie to miało wydźwięk negatywny, czy pozytywny - no i ile osób do tego czasu w tajemniczych okolicznościach zniknie za myślozbrodnię.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński jest za głupi aby brać wzorce z Orwella :E 

3 minuty temu, RyszardGTS napisał:

6753a04b5c806d846c88afda44fa468c.jpg

 

Jak przewidywania? strzeli Duda "karpia szoku i rozpaczy" gdy zobaczy wyższy wynik u Trzaskowskiego w niedzielę o 21:00?

Ja obstawiam 50,5/49,5 Trz/Du

Z smutkiem muszę przyznać że Duda wygra. I może wygrać więcej niż różnicą dwóch punktów procentowych. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, crush napisał:

O. I jak sobie radzisz ze strefami no-go, gangami uchodźców, wszechobecnymi gwałtami i odbieraniem dzieci przez władzę? 

To wszystko o czym mowisz to pisowska propaganda

Stref no go nie doswiadczylem, a pracuje we wszystkich Sztokholmskich dzielnicach (wiesz za komuny tez w wiadomosciach mowili jak to zle w paryzu i berlinie, a u nas miod i mleko, radze nie wiezyc we wszystko co jest w tv)

Gangi uchodzcow hmmm jakie gangi? Mieszkajac w szczecinie widzialem/znalem  wiecej podejrzanej mlodziezy niz tutaj. Ogolnie w SE jest spokojnie i bezpiecznie, szczegolnie dla polaka po polskiej szkole zycia.

Gwalty, nie znam osobiscie zadnej takiej sytuacji ze ktos, gdzies cos. Sa w Sztokholmie takie dzielnice, ze jest bardziej kolorowo, ale co w wawie nie ma patologicznych kamienic? No prosze...

Odbiera sie dzieci pewnie jakims patologiom, ale nie slyszalem osobiscie, a polakow troche znam. Wiesz jak sie napier..ala dziecko to powinno sie odbierac, a nie jak w pl czekac na tragedie.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, panzar01 napisał:

Kaczyński jest za głupi aby brać wzorce z Orwella :E 

Z smutkiem muszę przyznać że Duda wygra. I może wygrać więcej niż różnicą dwóch punktów procentowych. 

Liczy się kto liczy a nie głosuje. Nie po to tyle robili, te wszelkie cyrki, przejmowanie władzy na każdym kroku by teraz mieli ją oddać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radziuwilk napisał:

Odbiera sie dzieci pewnie jakims patologiom

Odbiera się polakom, którzy chleją i siedzą na socjalu. Tyle. A, że jak Ziemkiewicz pisze "polactwo" reaguje szybko - narzekaniem... To już inna sprawa.

 

4 minuty temu, panzar01 napisał:

Kaczyński jest za głupi aby brać wzorce z Orwella

Każdy narodowy-socjalizm, wcześniej czy później będzie znikać ludzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie starszych obywateli

 

Jak ktoś może, to niech puści dla swoich starszych. Warto też samemu posłuchać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obstawiam, że Duda wygra. Minimalnie ale wygra. Niestety. Ważne kto liczy głosy.

AD 59% RT 24%

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trendy dla dudy są niekorzystne. Wygrać może tylko przekrętem. Nie zmienia to tego, że niezależnie kto wygra - będzie draka.

1 minutę temu, wompierz napisał:

AD 59% RT 24%

To jest akurat ściema. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Nie mam słów już na ten kraj 8:E Jak nie zabory, to 50 lat komunizmu, teraz autorytaryzm pisowski

TVPiS się kłania8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wompierz napisał:

Obstawiam, że Duda wygra. Minimalnie ale wygra. Niestety. Ważne kto liczy głosy.

AD 59% RT 24%

 

To tylko pokazuje jak nisko potrafią upaść wyborcy Bosaka. Głównie pewnie narodowcy którzy łykają papkę LGBT serwowaną z obozu Andreja. Gdyby wolnościowcy głosowali w sprawie gospodarki to wyniki można by było odwrócić, i jednak głos poszedłby na RT. Najlepsze, to PiS i Andrej mega ośmieszył Bosaka i konfę sugerując, że PiS zawsze był po ich stronie, fejkowe wypowiedzi, i lizanie się do ich elektoratu, jak widać papka zadziała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Moment, chwila. A niby czemu nie? Może akurat trafi się na przemiłą w skali Jaskra.  e: Jakby ktoś nie wiedział ocb:  
    • https://www.eurogamer.pl/kingdom-come-deliverance-2-oficjalnie-zapowiedziane-zobaczcie-zwiastun-i-poznajcie-wszystkie-szczegoly Trzeba odpalić jedynkę, odpalę czeski dubbing, to się pośmieję, na pewno zrozumiem z 90%, nawet w Biedronce, Kauflandzie czy na basenie bywa pełno Czechów, najważniejsze to nie mówić do Czeszki "szukam" bo dostanie się po pysku
    • Każda sensowna aplikacja istnieje na Androida i iOS, a nawet jeśli nie, to będą inne, podobne. Może się natomiast zdarzyć tak, że te na iOS zmuszą Cię do zapłacenia za nie. Jak wyżej. Na iOS masz AdGuard, który świetnie działa zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej. Elegancko się integruje z Safari. Z innymi przeglądarkami może być gorzej, ale i tak Safari na iOS zostawia w tyle Chrome i inne. Tak to już jest z Apple. Robisz po ichniemu, korzystasz z ich ekosystemu, który jest bardzo spójny w swojej ideologii, albo masz pod górkę. Obsługa gestami jest super, integracja z MacBookiem prima sort. Siri również miażdży asystenta Google. Jedyne, co w Apple mnie nie przekona, to ich bieda-chmura. Wciąż korzystam z Gmail i GDrive na iPhone i powiem szczerze, że googlowe aplikacje na iOS ssą. Podobnie jak jabłkowa aplikacja do kontaktów, dzwonienia oraz budzika. Nie ma ideałów. Najlepiej spróbować samemu i wyrobić sobie własne zdanie. Zawsze można sprzedać i wrócić do Androida.
    • Nie chodzi o niski fps, tylko zapchanie Vramu. Po takim chrupnięciu nie da się grać. Ale znowu zainstalowałem grę i bym zapomniał, że wyszły nowe sterowniki do Nvidii. Albo mam zwidy, albo sterownik poprawił działanie gry, za to CPU dostaje okropnie mocno po wątkach, czego wcześniej nie było. Vram pod korek, zdarzają się chrupnięcia, ale w moment całość wraca do normy i można grać dalej. Coś się zmieniło na lepsze dla grafiki kosztem ogromnego obciążenia CPU.
    • Ja sprawdzę jutro, bo właśnie zakończyłem na dziś.  Ogólnie nie wiem czy coś nie jest nie tak z czyszczeniem w standby. Według filmu Gigabyte o ochronie panelu, powinien po 60 minutach się odpalać. Ale się nie odpalił. Zobaczę jak będzie po nocy. Może moje 60 min i ich 60 min to jakieś inne minuty.  Ogólnie czekałem kilka lat na ogranie Cyberpunk bo chciałem to zrobić w najwyższej możliwej jakości. Dziś zacząłem. Oled 4k 32, patch tracing i to jest chyba jedno z najpiękniejszych doświadczeń wizualnych w życiu. Odpalałem Cyberka na Asus i to jak on wygląda tutaj, a jak na Asus to jakby 2 różne generacje ekranów. Nie wiem jak można dostać świetną matryce od Samsung i tak to spierdolić... Teraz świeci to cudownie w jasnych scenach. Ahhhh, no pierwszy raz od nie wiem kiedy jaram się tak ekranem i wyglądem gierki. Nawet na 77 calach w C1 nie robiła takiego wrażenia, bo tam ta jasność była w okolicach bodaj 700 nit i od razu widać różnicę.  Jak ktoś się zastanawia nad 4k 32 to zdecydowanie nie powinien brać pod uwagę nic innego. Niby 6500, ale no kurwa warto w uj. W monitorach to jest nowa jakość. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...