Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ghostdog napisał:

Skisłem dzisiaj jak usłyszałem wystąpienie Agaty Dudy o brudnej kampanii i szacunku, chyba ta kobieta nie ogląda TVP ?

Spojrzała w lustro, a myślała że to tv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam, że jak zabraknie Jarka, to czy PiS pójdzie po rozum do głowy, czy nadal będzie co jest, ale chyba dobrze im z tym, cisną tą swoją propagandę jak za średniowiecza (czyt PRL), ale jak to czasem słyszałem, że za komuny było dobrze, to im takie zaciągi do komuny jakie ma PiS, pasują.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ghostdog napisał:

Skisłem dzisiaj jak usłyszałem wystąpienie Agaty Dudy o brudnej kampanii i szacunku, chyba ta kobieta nie ogląda TVP ?

A powinna bo mogła nabić sobie punktów gdyby TVP ją nagrało i pokazało w kolejnych Wiadomościach. Był protest nauczycielek, Dudowa jest nauczycielką, nie poszła by się z nimi jednoczyć. Był protest kobiet, Dudowa jest kobietą, nie poszła by zjednoczyć jajniki. Na stronie chyba kancelarii jest wypisane co robiła w czasie pięciu lat kadencji męża. Jest parę ciekawych momentów ale większość to takie bzdury że niedługo sukcesem byłoby że oddycha albo że podrapała się po głowie (i inne wyliczanki z wiersza "Leń" Jana Brzechwy).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam klasyka - PSY z 1992 :E i do zobaczenia na wyborach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, mlody_tarnow napisał:

I tak co dzień.

Dzięki za to nie oglądałem wiadomości od lat ale to otworzyło mi oczy przecież nasz prezydent jest aniolem. Jak wogóle można rozważać głosowanie no trzaska, PiS od 5 lat zakasa rękawy i naprawia sytuację w Pl ratując wspomagając biednych, ubogich, rodziny pielęgnując tradycyjne patriotyczne i katolickie wartości, przecież Trzaskowski to diabel i w Warszawie kierowcy autobusów to ćpuny no ale tak to jest skoro nawet w wiadomościach mówią że warszawa nie ma gospodarza. 

 

Ten nasz Andrzej jest taki wspaniały Superman normalnie na każdym rogu powinny stać jego pomniki a w każdym pomieszczeniu obraz.

Duda Duda czyni cuda, Duda Duda nam się uda!

 

Do tego ma ładną córkę a ja lubię ładne córki.

Edytowane przez WPW
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Reddzik napisał:

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam, że jak zabraknie Jarka, to czy PiS pójdzie po rozum do głowy, czy nadal będzie co jest, ale chyba dobrze im z tym, cisną tą swoją propagandę jak za średniowiecza (czyt PRL), ale jak to czasem słyszałem, że za komuny było dobrze, to im takie zaciągi do komuny jakie ma PiS, pasują.

Jak zabraknie naczelnika to będzie armagedon, a jak walkę wygra Zero to będziemy mieć putynizację kraju. PiS to dla mnie dno, ale Solidarna Polska to szambo. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam, że jak zabraknie Jarka, to czy PiS pójdzie po rozum do głowy, czy nadal będzie co jest, ale chyba dobrze im z tym, cisną tą swoją propagandę jak za średniowiecza (czyt PRL), ale jak kto czasem słyszałem, że za komuny było dobrze, to im takie zaciągi do komuny jakie ma PiS, pasują.

Nie podchodzę optymistycznie do tego scenariusza. Jarek skupia wokół siebie ludzi podobnych i oportunistów. Gdy odejdzie będzie walka pomiędzy 3-4 grupami. Jarek jest politykiem który tkwi w patosie polityki mniej więcej z XIXw. , względnie z tym co robił Dmowski i chadecja w międzywojniu. Dwudziesty pierwszy wiek nie będzie na nas czekał, tak więc będziemy tracić jako Polacy dopóki większość się nie zreflektuje.

Edytowane przez Everyman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, RyszardGTS napisał:

A powinna bo mogła nabić sobie punktów gdyby TVP ją nagrało i pokazało w kolejnych Wiadomościach. Był protest nauczycielek, Dudowa jest nauczycielką, nie poszła by się z nimi jednoczyć. Był protest kobiet, Dudowa jest kobietą, nie poszła by zjednoczyć jajniki. Na stronie chyba kancelarii jest wypisane co robiła w czasie pięciu lat kadencji męża. Jest parę ciekawych momentów ale większość to takie bzdury że niedługo sukcesem byłoby że oddycha albo że podrapała się po głowie (i inne wyliczanki z wiersza "Leń" Jana Brzechwy).

I jeszcze był protest niepełnosprawnych, chyba najsłabsza z pierwszych dam. Maria Kaczyńska przynajmniej miała własne zdanie i nie bała się szamana z Torunia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Everyman napisał:

Też niszę przyznaję się. Jestem opłacanym trolem z Niemiec miało być 4E za wpis NIE ZAPŁACILI MI JESZCZE

A ja jestem pasażerem. ;)

A tak na dobranoc, to może polecę bajkę o misiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EvilKillaruna napisał:

@RyszardGTS Gdyby była aktywna, nie byłoby czegoś takiego jak Cristian Paul któremu pośpiesznie robiono konta w sieci aby było że istnieje czy chwaląca wygląd i ubiór stylistka która była jej właśnie stylistką. Fejk i autopromocja, bo nic innego nie pozostało. To jest właśnie smutne, ale i znamienne, bo człowiek prawy, uczciwy i pracowity nie musi w kółko podkreślać że jest prawy, uczciwy i pracowity. Przypomina mi się przypowieść o drzewie które nie dawało owoców i zostało ścięte. Oczywiście nie dosłownie, ale symbolika podziękowania za nic nie robienie. 

Wspomniałeś o Jakim w TVNie, nie oglądałem ale jeżeli Jaki tak powiedział to sam się zaorał. W Wiadomościach "zła sondażownia" dała wygraną Dudzie chyba o 3%, a druga "złą sondażownia" dała wygraną Trzaskowskiemu "rzutem na taśmę", a tu wchodzi "prawilny i słuszny CBOS" jaki nie dowali chyba 60% Duda i 40% Trzaskowski. To jak oni te badanie robili? pytali każdego jednego za drugim czy... "teraz nie podchodź [meżczyzna po 30], teraz mogę? [kobieta około 20lat], nie... nie podchodź.... o teraz! teraz idź! [para powyżej 60 roku życia]. Skoro jest taki rozrzut w wynikach to "coś tu nie halo".

Oglądam Trzaskowskiego na żywo z Rybnika, ostro zagrzewa elektorat :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej teraz u mnie w Zamościu...ani mnie to grzeje ani ziębi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Tylko że ryzykowna jest to koncepcja, bo oznacza budowanie na zgliszczach. Może nie być komu i z czego potem budować. Też trzymam po cichu kciuki za Hołownię, aczkolwiek w oddolne ruchy uderzyły dwie rzeczy moim zdaniem: afera wokół KODu oraz piwotalność Kukiza. 

Wg mnie to bardzo durna koncepcja. Gdzie się nie spojrzy to dobre zmiany są procesem ciągłym, choć niestety powolnym. Byłbym wariatem twierdząc, że za PO było wspaniale, ale nikt mi nie wmówi że w 2015 r. nie było lepiej niż w 2005 r., tak samo jak między 2005 r, a 1995 r. Patrzyłem na przetargi, konkursy, etos pracy, kalkulacje ponad ideami i widziałem, że wiele patologii się powtarzało przez wszystkie te okresy, ale z upływem czasu coraz rzadziej i na mniejszą skalę. 

Dla mnie oznacza to, że ogólny kierunek był jednak dobry. PiS dokonał natomiast czegoś zdawałoby się niemożliwego. W ciągu kilku lat cofnął nas 20 lat do tyłu, a w wielu kwestiach nawet i dużo więcej . Jeżeli nawet nagle upadnie to jeszcze długie lata będziemy mozolnie odbudowywać to co tak łatwo zniszczono. Jeśli ktoś wierzy że pojawi się nagle święty Mikołaj i ot tak szybciutko na nowo nauczy nas czym jest normalne państwo (ba, wzniesie je na lepszy, poziom) to jest delikatnie mówiąc naiwny.  

Edytowane przez nemar
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak słusznie zauważono tam codziennie jest ten sam temat wałkowany. Ostatnio, aby wyrobić sobie zdanie, wchodzę na ten propagandowy kanał i odtwarzam codzienne wydanie wiadomości i jak zacięta płyta: duda, duda, duda, duda, zły rafał, zły rafał, zła warszawa, duda, duda... Zero jakichkolwiek wiadomości ze świata. Nie pamiętam by kiedykolwiek wiadomości, które zawsze są pod butem partii, która akurat rządzi były tak skrajne. Jak widzę Holecką to mnie na rzygi zbiera.

Tam jeden z żołnierzy AK w tym wydaniu czyta z kartki co ma powiedzieć...

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ghostdog napisał:

I jeszcze był protest niepełnosprawnych, chyba najsłabsza z pierwszych dam. Maria Kaczyńska przynajmniej miała własne zdanie i nie bała się szamana z Torunia. 

O tak, tez szanuję sp. Marię Kaczyńską. Miała własne zdanie i ogromne pokłady energii i empatii, bardzo dużej empatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec warto zacytować Abelarda Gizę:

 

Cytat

Panu Andrzejowi życzę zdrówka i żeby mógł wystartować w wyborach 2025

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WPW napisał:

Dzięki za to nie oglądałem wiadomości od lat ale to otworzyło mi oczy przecież nasz prezydent jest aniolem. Jak wogóle można rozważać głosowanie no trzaska, PiS od 5 lat zakasa rękawy i naprawia sytuację w Pl ratując wspomagając biednych, ubogich, rodziny pielęgnując tradycyjne patriotyczne i katolickie wartości, przecież Trzaskowski to diabel i w Warszawie kierowcy autobusów to ćpuny no ale tak to jest skoro nawet w wiadomościach mówią że warszawa nie ma gospodarza. 

 

Ten nasz Andrzej jest taki wspaniały Superman normalnie na każdym rogu powinny stać jego pomniki a w każdym pomieszczeniu obraz.

Duda Duda czyni cuda, Duda Duda nam się uda!

 

Do tego ma ładną córkę a ja lubię ładne córki.

Tfu nie wiedziałem że TVP to taka propaganda przecież tego się oglądać nie da to jest indoktrynacja level epic, ale trzeba przyznać fajna ta młoda Dudzia ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Reddzik napisał:

Na koniec warto zacytować Abelarda Gizę:

Chyba coś jemu pomyliło:szczerbaty:

Jak wygra te wybory,to Duda w następnych nie wystartuje.

5 minut temu, WPW napisał:

 ale trzeba przyznać fajna ta młoda Dudzia ?

Prawniczka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J6AYVbN.png

 

 

hONyU5l.png
 

 



 

Do zobaczenia w poniedziałek :E


YWR6zAl.png

 

 

 

Edytowane przez Camis
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

@krzyyss Klakier zapewne podejrzewa, że jesteśmy ciemni i zafascynowani opozycją.

Na pewno nie wszyscy choć kilku takich tu się na pewno znajdzie. Jeżeli ktoś na Trzaskowskiego chce głosować bo uważa, że jest odrobinę mniej beznadziejny od Dudy to jeszcze idzie zrozumieć ale robienie z drugoplanowego polityka skompromitowanej (na równi z PiSem) u nas partii, który w tych wyborach startuje jedynie dla tego, że Polacy nie dali się nabrać na Błońską  zbawcy kraju jest co najmniej zabawne.

Co do kwestii sposobu moderacji sugestie o fałszowaniu wyborów nazwałem po imieniu- możliwe, że niezbyt kulturalnie. Sugerował bym jednak ściganie tych od Andrzeja Dupy itp bo na to są już chyba paragrafy ;)

Wszystkim życzę w niedzielę udanej zabawy ja zgodnie z zapowiedziami olewam temat i wskakuję w kajak (jak pogoda pozwoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Spl97 napisał:

Chyba coś jemu pomyliło:szczerbaty:

Jak wygra te wybory,to Duda w następnych nie wystartuje.

No to prawie wyłapałeś sens życzenia Gizy dla Dudy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Camis napisał:

J6AYVbN.png

 

 

hONyU5l.png
 

 



 

Do zobaczenia w poniedziałek :E


YWR6zAl.png

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

@Camis Skąd tyle minusów u ciebie?

Nie wiem choć się domyślam, że za post w tym temacie o pewnej czynności w pewny otwór... ;). Nawet nie sprawdzałem, powiewa mi to. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Camis napisał:

Nie wiem choć się domyślam, że za post w tym temacie o pewnej czynności w pewny otwór... ;). Nawet nie sprawdzałem, powiewa mi to. 

Z kolei u mnie prawdopodobnie spisek pewnej kobiety,szczerze mnie to nie rusza.

Z góry sorry za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Klakier1984 napisał:

Na pewno nie wszyscy choć kilku takich tu się na pewno znajdzie. Jeżeli ktoś na Trzaskowskiego chce głosować bo uważa, że jest odrobinę mniej beznadziejny od Dudy to jeszcze idzie zrozumieć ale robienie z drugoplanowego polityka skompromitowanej (na równi z PiSem) u nas partii, który w tych wyborach startuje jedynie dla tego, że Polacy nie dali się nabrać na Błońską  zbawcy kraju jest co najmniej zabawne.

Co do kwestii sposobu moderacji sugestie o fałszowaniu wyborów nazwałem po imieniu- możliwe, że niezbyt kulturalnie. Sugerował bym jednak ściganie tych od Andrzeja Dupy itp bo na to są już chyba paragrafy ;)

Wszystkim życzę w niedzielę udanej zabawy ja zgodnie z zapowiedziami olewam temat i wskakuję w kajak (jak pogoda pozwoli)

Jak to? Przecież wolność poglądów i wypowiedzi którą prawactwo sobie chwali.

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
    • No to problem ciecia rozwiązał się sam, będzie dalej jeździł swoim Pasterzem B5
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...