Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, TheMr. napisał:

W 2019 wystartowała już afera więc przystopowali o te 30 tys ton :E Bez aferki to przy utrzymującym się wzroście 550 by pękło :E 

Gdybyśmy mieli spalarnie śmieci na poziomie Danii to bym się nie denerwował - https://miastojestnasze.org/wielofunkcyjna-spalarnia-odpadow-w-kopenhadze/

 

Ale przecież wiadomo, że większość tych śmieci została spalona pod ubezpieczenie i paliły się wysypiska śmieci na potęgę. 

Gdybyśmy coś takiego tylko spróbowali wybudować zaraz zaczęłoby się darcie buzi przez ekoterrorystów. Tymczasem problem śmieci będzie narastał, tak długo jak długo do niektórych zakutych łbów nie dotrze, że tego w sposób zupełnie czysty nie da się załatwić. Kiedyś AŻ TAKIEGO wywalania śmieci gdzie się da nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5f08017de8ff8_o_large.jpg

 

Idealnie uchwycona fotka :rotfl: 

Zobaczymy czy nas zamkną za niecała godzinkę. Pewnie tak, Onet zablokuje wszystko co do nich należy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RyszardGTS napisał:

Zobaczymy czy nas zamkną za niecała godzinkę. Pewnie tak, Onet zablokuje wszystko co do nich należy.

Na 100% zamkną,jak było dwa tygodnie temu,tak będzie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, crush napisał:

 

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. 

Mam nadzieję, że Rafał po ewentualnej wygranej sobie na niego zasłuży. Póki co obstaje przy swoim- czyli zgodnie z zaleceniami partii będzie torpedował każdą co ważniejszą ustawę co w praktyce sparaliżuje funkcjonowanie państwa, a w konsekwencji doprowadzi do wcześniejszych wyborów i wtedy mamy dwa scenariusze PO wraca do władzy albo ten bardziej prawdopodobny PiS zamiata konkurencję i tak się nam to błędne koło ładnie  zamknie.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Klakier1984 napisał:

OK...widzę już się zaczyna tłumaczenie porażki

W poniedziałek jak Duda ostro przerżnie to będzie tłumaczenie porażki. A to niemieckie służby, rosyjskie służby i ruskie onuce... a potem myk do SN o unieważnienie bo sfałszowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Mam nadzieję, że Rafał po ewentualnej wygranej sobie na niego zasłuży. Póki co obstaje przy swoim- czyli zgodnie z zaleceniami partii będzie torpedował każdą co ważniejszą ustawę co w praktyce sparaliżuje funkcjonowanie państwa, a w konsekwencji doprowadzi do wcześniejszych wyborów i wtedy mamy dwa scenariusze PO wraca do władzy albo ten bardziej prawdopodobny PiS zamiata konkurencję i tak się nam to błędne koło ładnie  zamknie.

Jak wygra Trzaskowski to następny parlament jest PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Chyba coś jemu pomyliło:szczerbaty:

Jak wygra te wybory,to Duda w następnych nie wystartuje.

:hmm: Serio... I Ty sie dziwisz, ze ludzie Cie tak punktowali/czepiali sie Twoich madrosci?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Trzaskowski to też nie moja bajka ale na obecną chwilę jedyna opcja, żeby pis nie miało monopolu władzy na kolejne min. 3 lata.Co jak co ale trzeba przyznać, że jedni i drudzy podzielili ten kraj i naród podręcznikowo i głównie na tej nagonce jadą. Cóż: raz my, raz wy jak mawiał gen.Kiszczak - a ciemny lud niech myśli, że ma wybór :D 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ronin69 napisał:

Co jak co ale trzeba przyznać, że jedni i drudzy podzielili ten kraj i naród podręcznikowo i głównie na tej nagonce jadą.

Tłumaczonko w googlach jak ktoś nie "fransee".

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MRx21 napisał:

W poniedziałek jak Duda ostro przerżnie to będzie tłumaczenie porażki. A to niemieckie służby, rosyjskie służby i ruskie onuce... a potem myk do SN o unieważnienie bo sfałszowane.

Jak Duda przerżnie minimalnie zapewne będzie jak mówisz, jak Rafał pozamiata go na 5% to nie będzie żadnego wytłumaczenia. Z innej beczki to chyba aż te wiadomości TVP w końcu zobaczę żeby się przekonać czy jest tak źle jak piszecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Tłumaczonko w googlach jak ktoś nie "fransee".

Znam, lubię mimo wszystko nie dostrzegam w tekście  związku z cytowanym postem tudzież tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

@RyszardGTS Ja to niedawno wrzuciłem do posłuchania:D

Świetna piosenkarka. Piękny "anielski głos" oraz często bardzo mądre teksty w piosenkach.

 

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ :rotfl:

Właśnie Kurski wypłakuje się na pasku TVP INFO że na 10-15 minut (tak potwierdzam, wyparował Duda w UPC, a dosyć szybko wrócił, bez Dudy też czasami któryś kanał wyparował w UPC i wrócił) że OBCE MOCARSTWA STERUJĄ KAMPANIĄ I BLOKUJĄ SYGNAŁ TVP INFO :rotfl: 

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że za niedługo(ok.10 minut) zamkną forum na 45 godzin.

Przewiduję wynik 51/49,nie powiem czy na korzyść obecnego prezydenta czy na Trzaska.Tak naprawdę będzie liczenie do ostatnich głosów,dlatego moim zdaniem warto przekonać się i pojść zagłosować tak jak podpowiada serce oraz rozum.

1 minutę temu, RyszardGTS napisał:

Świetna piosenkarka. Piękny "anielski głos" oraz często bardzo mądre teksty w piosenkach.

Ponoć Polka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Klakier1984 napisał:

Póki co obstaje przy swoim- czyli zgodnie z zaleceniami partii będzie torpedował każdą co ważniejszą ustawę co w praktyce sparaliżuje funkcjonowanie państwa, a w konsekwencji doprowadzi do wcześniejszych wyborów i wtedy mamy dwa scenariusze PO wraca do władzy albo ten bardziej prawdopodobny PiS zamiata konkurencję i tak się nam to błędne koło ładnie  zamknie.

Ważniejszą czy bardziej niszczycielską? Jak to drugie to niech torpeduje ile wlezie. PiS mając tylko Sejm nie będzie w stanie samodzielnie rozpisać nowych wyborów, będzie na łasce opozycji. Mam nadzieję, że ta nie jest głupia i do tego nie dopuści, "dojna zmiana" musi się wykrwawić.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Oddajesz swój głos innym ludziom, w tym takim, którzy nie są w stanie wypowiedzieć jednego zdania bez słowa na "k" a jeśli już to robią, to nawet mówiąc popełniają błędy ortograficzne. Ja bym się tym kajakiem wrąbał nawet do lokalu jakbym musiał. Ale że jedyny sport jaki uprawiam to właśnie rower, też liczę na dobrą pogodę. Dziś słabo było.

 

Prędzej mi ręka uschnie niż na Rafałka zagłosuję, a jak miałbym iść na Dudę to chyba jednak lepszy kajak lub rower...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

Tak naprawdę będzie liczenie do ostatnich głosów,dlatego moim zdaniem warto przekonać się i pojść zagłosować tak jak podpowiada serce oraz rozum.

Warto bo najpewniej zadecyduje frekwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

Do zobaczenia w niedzielę po 21 na wieczorze wyborczym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalderon napisał:

Ważniejszą czy bardziej niszczycielską? Jak to drugie to niech torpeduje ile wlezie. PiS mając tylko Sejm nie będzie w stanie samodzielnie rozpisać nowych wyborów, będzie na łasce opozycji. Mam nadzieję, że ta nie jest głupia i do tego nie dopuści, "dojna zmiana" musi się wykrwawić.

Gdyby zarówno Prezydent jak i opozycja głosowali jedynie na zasadzie " byle na złość" to sądzę, że po wyborach za 3 lata nie było by czego zbierać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze i dzisiejsze wiadomości były niesamowite, dawno nie widziałem nic aż tak surrealistycznego. Zachęcam do obejrzenia, będziecie wiedzieli na kogo (nie) głosować.

Życzę wszystkim udanego weekendu, do zobaczenia na forum w niedzielę po 21 ;)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spl97 napisał:

Panowie i Panie

Do zobaczenia w niedzielę po 21 na wieczorze wyborczym ;)

Jest tu jakaś Pani ??? (chyba, że z siusiakiem ) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Alleluja , Andrzej Duda będzie mi się w nocy śniło :E

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YWR6zAl.png

Edytowane przez Camis
  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że forum zaraz pewnie zamkną to do zobaczenia w poniedziałek na drugiej kadencji Dudy.

Bo bardzo wierzę w to jak wybitnie debilny jest ten naród.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Camis napisał:

YWR6zAl.png

W niedzielę wszyscy jesteśmy z ruchu ośmiu gwiazdek.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...