Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, forfun napisał:

Przerażające są te wyniki. Oznacza to, że dla ponad 50% Polaków można gardzić(wprost i otwarcie) innymi ludźmi, można kłamać, manipulować, oczerniać, poniżać. Jednak te 2 miliardy wydane na propagandę w TVP i przemysł nienawiści, i pomówień zdał egzamin. Do tego cały rząd, który szantażował obywateli obcięciem funduszy w danych regionach też zdał egzamin. Brawa dla naszych obywateli. W normalnym kraju to Adriana, Mateusza i Jarosława to na taczkach by wywieźli(tzn. w wyborach pokazali środkowego palca). Ciekawe jak uderzy w nas kryzys i pogorszy się sytuacja gospodarcza? Nagle ponad 40% dla PO? Wstydu nie macie. Powodzenia też w sądach kiedy staniecie naprzeciwko funkcjonariuszowi PiSowskiemu(lub jego rodzinie, znajomym) lub kiedy prokurator będzie potrzebował wyrok skazujący(bo dobrze się to sprzeda medialnie). Mówiłem już kiedyś, że edukacja u nas leży... ludzie po podstawówkach zadecydowali o kształcie Polski pewnie nie najbliższe 5, a bardziej 10 lat, bo zostanie zbudowane takie państwo, że wygrać z PiSem już się po prostu nie da(na Węgrzech zrobił to Orban).

Niestety jest dokładnie tak jak piszesz. Jedyna nadzieja w tym, że uderzenie kryzysu odsłoni niedociągnięcia gospodarcze PiS-u i będą musieli wypić piwo, które sami nawarzyli, a wtedy nawet cześć ich betonowego elektoratu odpłynie.  Wątpię, żeby zbudowali taką machinę, która nie pozwoli na wygranie z nimi. Obstawiam, że to są ich ostatnie wygrane wybory. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Varrenberg napisał:

Ale troll z ciebie bardzo, 50 minusow w kilkanaście minut hahaha.

Wystarczyło mi nie dawać masowo minusów to ja też bym nie dawał. Zadzierasz to ponosisz konsekwencje z dwojoną siłą. Czeka to każdego kto mnie minusuje.

Edytowane przez sotki
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sotki napisał:

Wystarczyło mi nie dawać masowo minusów to ja też bym nie dawał. Zadzierasz to ponosisz konsekwencje z dwojoną siłą. Czeka to każdego kto mnie minusuje.

zakompleksiony łobuz ?

  • Haha 1
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, henryk nowak napisał:

Niestety jest dokładnie tak jak piszesz. Jedyna nadzieja w tym, że uderzenie kryzysu odsłoni niedociągnięcia gospodarcze PiS-u i będą musieli wypić piwo, które sami nawarzyli, a wtedy nawet cześć ich betonowego elektoratu odpłynie.  Wątpię, żeby zbudowali taką machinę, która nie pozwoli na wygranie z nimi. Obstawiam, że to są ich ostatnie wygrane wybory. 

Wiesz co oznacza kryzys gospodarczy? UE jest WINNA! Tak, tak, ten zły zachód, który wpier... się w polskie sprawy... Ludzie z wykształceniem podstawowym to kupią(skoro kupili Dudę). Będzie to oznaczało już praktyczne wychodzenie z UE. A odsunąć od władzy ich będzie trudno, bo co oni teraz robią? Odpowiedz sobie na to pytanie. Wyprowadzają olbrzymie pieniądze. Wiemy o wielu aferach, które ujawnia prasa, telewizja(i nikt za nie nie ponosi odpowiedzialności...), a o ilu nie wiemy? Pewnie już możemy mówić o miliardach złotych skumulowanych, gdzieś u specjalistów pokroju twórcy SKOKów. Te pieniądze pracują. Dodatkowo cały aparat państwa jest obsadzony funkcjonariuszami partyjnymi. Nie ma już chyba takiej instytucji, która byłaby niezależna i składała się ze specjalistów. W wojsku masz czystkę, w Policji czystkę, w prokuraturze czystkę, w spółkach skarbu państwa czystkę, w PKW czystkę, w SN czystkę, w NBP czystkę, w Trybunale czystkę, w KRS czystkę... Ostał się chyba rzecznik praw obywatelskich, ale i na niego niedługo przyjdzie pora. W NIKu jest za to jakiś piesek gangsterów...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ShadowMan napisał:

Dziś raczej żadne, europejskie państwo (z wyjątkiem Rosji) samo nie dałoby sobie rady z Koreą Północną, która ma chyba czwartą co do liczebności, największą armię na świecie. Nawet Niemcy, których wojsko obecnie praktycznie nie istnieje.

Nikt nie da sobie rady z NK, z prostej przyczyny, Seul jest w zasięgu dziesiątek tysięcy zestawów artyleri konwencjonalnej. Choćby nie wiem jak szybko zaaregowało lotnictwo SK, USA i Japoni, Seul zostałby zrównany z ziemią, do tego dochodzi jeszcze możliwość rozpylania broni chemicznej i biologicznej której NK ma prawdopodobnie największe zapasy na świecie, plus możliwość rozpylania jej poprzez "sleeper agents" którzy według wywiadu USA są jak najbardziej obecni w SK. To Zachód musiałby uderzyć pierwszy zmasowanym atakiem w Pyonyang i nadgraniczną artylerie. Potem inwazja i tak bo nie ma innej metody 100% znalezienia i rozbrojenia wszystkich głowic nuklearnych. Jeśli NK będzie miała szansę na odpowiedź, na południu poleje się krew, mówimy to wg. szacunków USA 1mln do kilka mln ofiar. To jest cena której nikt nie chce ponieść i dlatego jeszcze nikt nic z NK nie zrobił. 

 

2 godziny temu, 209458 napisał:

Z jakiej choinki ty się urwałeś? Oni tam są strasznie zindoktrynowani. A nasi wojacy: Zwarci, Silni i Gotowi (rozwinięcie pozostawiam dla kumatych). Znasz w ogóle prywatnie jakichś zawodowych żołnierzy?

1 godzinę temu, ShadowMan napisał:

Podobnie traktował swoich żołnierzy podczas II WŚ Związek Radziecki. A jakoś masowo żołnierze radzieccy się nie poddawali i dokopali Niemcom. ;)

A tak wracając do tematu wyborów:

https://www.facebook.com/partiaraklem/videos/913513632482629/

913513632482629:lol2:

Indokrtynacja to nie wszystko. Cały czas stamtąd ludzie próbują dać nogę. Jest cała masa dysydentów w NK.
Co do ZSRR, to mówisz nieprawdę. W wypadku wielu biednych chłopów z kołchozów na zadupiach Syberii gdzie diabeł mówił dobranoc wojna była pierwszym razem kiedy dostali jeść 3 razy dziennie, ciepłą  kurtkę i buty. 

 

1 godzinę temu, sotki napisał:

 Nie muszę atomowem rozwalać całego państwa. Wystarczy zrealizować coś podobnego co w Japonii. Jedna atomówka mało to się drugą dołoży. 

Atom załatwi sprawę. Nie poddacie się do walniemy na Warszawkę. Będzie mało to się dołoży drugą.

Dokładnie.

Polska wydaje tyle na zbrojenie ile ma  rocznego budżetu Korea Północna, a nawet nie mamy atomówki i rakiet średniego zasięgu. Porażka

Dla zobrazowania.

Polska PKB 585 miliardów.

Korea Północna PKB 28 miliardów

Myślę że to jest scenariusz tak odjechany że nawet nie ma co rozmyślać o NK bombarującej Warszawę. Jako że zeszklona dziura w miejscu gdzie kiedyś była Warszawa, nikomu nie jest na rękę, każdą taką rakiete wystrzeloną w stronę państw kompletnie postronnych jak Polska, zestrzliłby Chiny albo Rosjanie, zanim by nasi ogrzewacze stołków o  tym wogóle wiedzieli. 

Edytowane przez chartkor
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, sotki napisał:

Atom służy jako  ostatecznie narzędzie owetu przeciw imperalnym działaniom usa, rosji. Państwo się dwa razy zastanowi nim go zaatakuje. Gdy państwo jest pozbawione broni to wprowadza się do niego "tkz. demokracje" Tanim kosztem przejmuje się surowce jak to było w Iraku, Afganistanie. 

Z USA i tak by z solidną armią każde państwo bez atomu by przegrało.

Po pierwsze, nikt nie atakuje Korei bo tam nie ma nawet dróg do wywozu surowców. Po drugie, nikt ich nie atakuje bo nie ma infrastruktury która w ogóle wydobywała by te surowce (a ja zacząłem od ich eksportu :E głupi ja :E ). W dodatku do listy wydatków jakie trzeba będzie ponieść po "demokratycznym" przejęciu to jest jeszcze infrastruktura mieszkaniowa. Nikt normalny nie pojedzie tam pracować, bo w Korei, po za Pjongjangiem, mieszka się w szopach i sra do słoika bo brakuje nawozu. To wszystko kosztuje. Kosztuje nie tylko w dolarach, ale i czasie. Na bliskim wschodzie masz już infrastrukturę do wydobycia ropy. 
 

A na koniec, rakiety, które posiada Kim to stare gruchoty. Technologiczne muzeum. Łatwe w przechwyceniu i zniszczeniu. 

 

Dajesz minusy ludziom bo Ciebie zminusowali? XD tempa dzida jesteś i tyle. Dostajesz minusy bo pleciesz głupoty. 

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, panzar01 napisał:

o pierwsze, nikt nie atakuje Korei bo tam nie ma nawet dróg do wywozu surowców. Po drugie, nikt ich nie atakuje bo nie ma infrastruktury która w ogóle wydobywała by te surowce

Nie no ziemia, surowce, fabryki to nic nie warte. Taki problem wybudować infrastrukturę za pieniądze samych okupowanych Koreańczyków. Dobrze, że nie jesteś głową państwa, tylko długopisem do zaznaczenia  krzyżyka na karcie do głosowania.

38 minut temu, panzar01 napisał:

Nikt normalny nie pojedzie tam pracować, bo w Korei, po za Pjongjangiem

To KIM planuje masowe zbrodnie, że w tej Korei po przywróceniu demokracji będzie brakować ludzi do pracy?

38 minut temu, panzar01 napisał:

A na koniec, rakiety, które posiada Kim to stare gruchoty. Technologiczne muzeum. Łatwe w przechwyceniu i zniszczeniu. 

Oczywiście ty ekspert jesteś  jak widzę po certyfikowanym kursie dla gimbusów, że wiesz najlepiej co ma Kim. Taka stara technologia , że USA, Japonia i korea połodniowa drży przed Kimem. Natomiast Polska ma  super technologię za 200 miliardów od USA i muszą żołnierzyków z USA przysyłać by przed ruskami chronić.

38 minut temu, panzar01 napisał:

Dajesz minusy ludziom bo Ciebie zminusowali? XD tempa dzida jesteś i tyle. Dostajesz minusy bo pleciesz głupoty. 

Dla człowieka, który ma  ograniczoną wiedzę to może tak wyglądać. Nie mam ci za to za złe. To wina twoich nauczycieli. Jeden głosuje na Trzaskowskiego by się zemścić na Dudzie ( człowieku który ma kasy jak lodu, więc ma wywalone)  a ty dla zemsty nie czytałeś w szkole podręczników.

Edytowane przez sotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co w tym jest najśmieszniejsze i najsmutniejsze zarazem? To, że Adriana wybrała wieś, która zaraz dostanie mocno po pupie(dopłaty). Jest już niemal przesądzone, że będą powiązane z praworządnością... Niemcy się sprzeciwiają(chyba czują pismo nosem, tzn. jakie nastroje to wywoła u nas na prowincji), ale to za mało. "Najlepsze", że w TVP Info wyznawcy(bo to już nie wyborcy, a bardziej fanatycy) będą karmieni tymi, że to spisek Angeli i Donalda :)(i oczywiście niemieckich psów, które są w kraju). Ciężkie czasy przyjdą. Wieś, która tyle otrzymała z UE(kto załatwił te dopłaty i w jakiej wysokości to już nie wspominam...) i która powinna być filarem obrony UE w Polsce, głosuje na antyeuropejską partię. Kraj paradoksów to mało powiedziane.

Edytowane przez forfun
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, chartkor napisał:

Panowie, powiem tylko o k***a :E 
Pozostaje czekac i miec nadzieje ze PiS nie posunie sie do machlojek. 

 

received_2772594113068271.jpeg

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale siara. Ludzie co za czasow komuny mieli 20-30-40 lat teraz sa 60+ zapomnieli jak to bylo i dali sie oszukac lub przekupic za kilka zl. Brawo podlasie i caly wschod.

Wynik wyborow pokazal ze ludzie co za komuny pokonczyli podstawowki i piji wodke (bo wtedy sie pilo) sa grupa latwa do zmanipulowania.

Szkoda...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrać dwoma procentami. Może ludzie wyjdą na ulice? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Radziuwilk napisał:

Ale siara. Ludzie co za czasow komuny mieli 20-30-40 lat teraz sa 60+ zapomnieli jak to bylo i dali sie oszukac lub przekupic za kilka zl. Brawo podlasie i caly wschod.

Wynik wyborow pokazal ze ludzie co za komuny pokonczyli podstawowki i piji wodke (bo wtedy sie pilo) sa grupa latwa do zmanipulowania.

Szkoda...

Co za różnica? 
  

Teraz, Stefan999 napisał:

Przegrać dwoma procentami. Może ludzie wyjdą na ulice? 

Po co? Choćby był 0.1% przewagi to tylko jeden może wygrać. Tak działa demokracja. 

Edytowane przez chartkor
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tylko czekać, aż zrobią nam drugie Węgry. Jaki już wczoraj w onecie mówił, ze muszą docisnąć pedał gazu, szykujmy się na kolejne zagarnianie państwa. Teraz celem będą niezależne media. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, henryk nowak napisał:

Warto dodać, że do finalnej klęski hitlerowców w Rosji przyczyniła się też masowa produkcja czołgów oraz genialny Gieorgij Żukow, który potrafił tę przewagę ilościową wykorzystać.

He? Żukow był produktem sowieckiej propagandy oraz zbirem gotowym rozstrzeliwać każdego kto by się zawahał idąc do ataku, strateg był z niego żaden. Ale nie mogło być tak że największym strategiem przodującego Związku Radzieckiego byłby jakiś Polak o nazwisku Rokossowski, więc napompowali Żukowa.  :E

Cytat

No to teraz tylko czekać, aż zrobią nam drugie Węgry. Jaki już wczoraj w onecie mówił, ze muszą docisnąć pedał gazu, szykujmy się na kolejne zagarnianie państwa. Teraz celem będą niezależne media. 

Czekaj? Onet mówisz? To ci co ostatnio Laba zamknęli, a niedługo za nim i forum pewnie poleci?  :D

Edytowane przez Mar_S
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, maxpower napisał:

To było do przewidzenia.

Raczej nie. Było tyle niewiadomych, że Trzask mógł wygrać - zdecydowały głosy konfy, bo aż 45% na dude, i Duda z głosów Hołownii zabrał aż 14.5% głosów, o wiele za dużo, Trzask tam powinien mieć 95%-98%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Radziuwilk napisał:

Ale siara. Ludzie co za czasow komuny mieli 20-30-40 lat teraz sa 60+ zapomnieli jak to bylo i dali sie oszukac lub przekupic za kilka zl. Brawo podlasie i caly wschod.

Wynik wyborow pokazal ze ludzie co za komuny pokonczyli podstawowki i piji wodke (bo wtedy sie pilo) sa grupa latwa do zmanipulowania.

Szkoda...

Tak Tak, młodzi i wykształceni głosuja na po i tak słyszę o tym od 10 lat...Ale oczywiście trzeba się wywyższać jak się nie ma wartości :D

Nie wiem czy inteligentna osoba głosowałaby na po po ich rzadach, robili dokładnie to samo co pis, wsadzali swoich na stanowiska, marnowali publiczna kase. Zamiast raz na zawsze pozbyć sie po czy jak to się tam teraz nazywa głosujac na pis... w kolejnych wyborach może mielibyśmy alternatywny wybór pis vs. coś nowego żeby złamać pis...ale nieee debile zawsze będą wybierać między po vs pis.

P.S "Wykształceni" chyba nie uważali na historii, politycy którzy chętnie szukali wsparcia w zagranicznych państwach przyczynili się upadku Polski na 123 lata. Więc mimo że tak samo nie znoszę po i pis to jest powód dla którego po niedostanie odemnie głosu. 

Edytowane przez Kłaczkov
  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kłaczkov napisał:

Tak Tak, młodzi i wykształceni głosuja na po i tak słyszę o tym od 10 lat...Ale oczywiście trzeba się wywyższać jak się nie ma wartości :D

Nie wiem czy inteligentna osoba głosowałaby na po po ich rzadach, robili dokładnie to samo co pis, wsadzali swoich na stanowiska, marnowali publiczna kase. Zamiast raz na zawsze pozbyć sie po czy jak to się tam teraz nazywa głosujac na pis... w kolejnych wyborach może mielibyśmy alternatywny wybór pis vs. coś nowego żeby złamać pis...ale nieee debile zawsze będą wybierać między po vs pis.

P.S "Wykształceni" chyba nie uważali na historii, politycy którzy chętnie szukali wsparcia w zagranicznych państwach przyczynili się upadku Polski na 123 lata. Więc mimo że tak samo nie znoszę po i pis to jest powód dla którego po niedostanie odemnie głosu. 

Dokladnie pamietam, ze te wszystkie pomyje ktore sie tutaj wylewaja na PIS - wylewaly sie na PO. Dokladnie ta sama sytuacja

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, ze PO to partia bezideowa. Oni "tylko" obsadzali swoich, marnowali publiczną kasę, robili afery itp. PiS jest partia ideologiczną która oprócz tych wszystkich rzeczy jeszcze próbuje realizować wizję państwa katolicko-narodowo-socjalistycznego olewając wszystkich obywateli którzy nie chcą takiego państwa.

Szkoda że w Polsce nie ma normalnej partii z wolnościowymi poglądami gospodarczymi i liberalnym podejściem na sprawy społeczne/światopoglądowe. Obecnie Konfederacja to jest jakiś przedziwny twór gdzie liberałowie są w jednym ugrupowaniu z narodowcami (to nawet brzmi absurdalnie), PO jest dla mnie spalone przez działania za ich rządów. SLD nie oceniam, bo za ich rządów to szedłem do przedszkola xD.

Za czasów rządów PO byłem młody, głupi i myślałem że PiS jest alternatywą dla Platformy... Jak PiS doszedł do władzy to doszedłem do wniosku że z dwojga złego lepszy zwykły złodziej niż złodziej-oszołom-fanatyk.

Edytowane przez AMiABLE
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trzy minuty konferencja PKW. Ciekawe czy będzie odczytanie wyroku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już straciłem złudzenia... Ale może cuda się zdarzają. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, AMiABLE napisał:

Różnica jest taka, ze PO to partia bezideowa. Oni "tylko" obsadzali swoich, marnowali publiczną kasę, robili afery itp. PiS jest partia ideologiczną która oprócz tych wszystkich rzeczy jeszcze próbuje realizować wizję państwa katolicko-narodowo-socjalistycznego olewając wszystkich obywateli którzy nie chcą takiego państwa.

Szkoda że w Polsce nie ma normalnej partii z wolnościowymi poglądami gospodarczymi i liberalnym podejściem na sprawy społeczne/światopoglądowe. Obecnie Konfederacja to jest jakiś przedziwny twór gdzie liberałowie są w jednym ugrupowaniu z narodowcami (to nawet brzmi absurdalnie), PO jest dla mnie spalone przez działania za ich rządów. SLD nie oceniam, bo za ich rządów to szedłem do przedszkola xD.

Za czasów rządów PO byłem młody, głupi i myślałem że PiS jest alternatywą dla Platformy... Jak PiS doszedł do władzy to doszedłem do wniosku że z dwojga złego lepszy zwykły złodziej niż złodziej-oszołom-fanatyk.

Przede wszystkim skala jest nieporównywalna. Każdy obsadzał spółki i urzędy "swoimi", ale to za PiS-u skala niekompetencji i skala zawłaszczenia była nieporównywalna ze wszystkim, co było poprzednio (symbolem jest ta słynna stadnina w Janowie Podlaskim, ale takich "stadnin" są tysiące). Tak samo każdy rząd wpływał na TVP żeby zapewnić sobie przychylny przekaz, ale to co robi PiS nie ma precedensu. Za czasów rządów SLD mówiło się o TVP "telewizja białoruska oddział w Warszawie". Dzisiaj na takie określenie Białorusini mogliby się obrazić, jedyny adekwatny przykład do porównań do Korea Północna.

Za to ideologii PiS-u bym nie przeceniał. Dla nich to raczej narzędzie do realizacji ideologii TKM. Może akurat dla Kaczyńskiego większym afrodyzjakiem jest władza niż kasa, ale ostatecznie aż tak dużo to nie zmienia. Głównym problemem są metody działania, stosowanie zasady "cel uświęca środki" (ale tym celem raczej jest raczej dyktatura będąca hybrydą PRL i sanacji, a nie fundamentalistyczna republika wyznaniowa).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AMiABLE napisał:

Ja już straciłem złudzenia... Ale może cuda się zdarzają. Zobaczymy.

Nic nie zobaczymy.

Skoro Duda już wczoraj powiedział, że wygrał to znaczy, że wie że wygrał i tyle. 

  • Sad 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, AMiABLE napisał:

Ja już straciłem złudzenia... Ale może cuda się zdarzają. Zobaczymy.

Wybory sfałszował Pis i tyle w temacie. Zobaczymy czy zajmie się nimi trybunał stanu. Trzeba ruszyć na Warszawę i inaczej przejąc władzę. Zważywszy jednak, że większość to tylko gadacze to nikt nie pójdzie i będzie dyktatura..

Edytowane przez sotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to bedzie rzeczywiscie roznica w granicach 2-3 procent, a wszystko wskazuje ze tak bedzie - to bede mega zaskoczony ze wzgledu ile panstwo wpakowalo socjalu na te glosy plus oczywiscie wsparcie TVPiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2020 o 22:54, Camis napisał:

J6AYVbN.png

hONyU5l.png
Do zobaczenia w poniedziałek :E

YWR6zAl.png

No, elo!

Kolejny raz sondażownie się skompromitowały.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W większość te skriny robione w przerywnikach filmowych a w prawdziwym gameplayu ta gra już tak cudnie nie wygląda 🥲
    • Odnośnie hałasu: Kupiłem na próbę "odnawiany" (refurbished) dysk enterprise Toshiba z serii MD i... spodziewałem się, że będzie gorzej. Ja osobiście do PC bym czegoś takiego nie włożył (od prawie 10 lat mam tylko dyski SSD), ale w NASie pracującym w tym samym pomieszczeniu, ale ok. 4m od moich uszu nie sprawia to problemów. Na pewno nie jest to tragedia w stylu opisów, że "takie dyski można używać jedynie w serwerowni albo w piwnicy".
    • Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... - pilota Emocje to biorą u mnie górę jak widzę jak ktoś lata totalnie bez głowy i poszanowania innych - a takich jest 90% użytkowników dronów. Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, (...) myślałem, że to ogarniesz. - skoro mnie łapiesz za słówka, to cóż: taste your own medicine Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie. - widocznie nie wiesz jak działa moje myślenie w tym temacie. Latam z poszanowaniem prawa i prywatności. Jeżeli podczas nalotu, ktoś do mnie podejdzie i poprosi o nie publikowanie wizerunku, to postaram się mu wytłumaczyć, że charakterystyka mojej pracy nie polega na nagrywaniu wizerunku. Jeżeli to nie poskutkuje to pewnie skończy się na policji i sądzie. Ale ochrona i poszanowanie prywatności nie zabrania mi wykonywania swojej pracy. I zaklinanie przez was rzeczywistości tego nie zmieni. To co jest przerażające w dronowaniu to nieświadomość ludzi. Kupuje sobie jeden z drugim drona. Lata i dopiero po jakimś czasie dociera do niego, że są jakieś przepisy regulujące loty. a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: - a jak by kręcili z chodnika kamerą to byłoby ok?
    • To też nie jest tak, że gra jest słaba, bo nie jest. To nadal dobra, a w niektórych aspektach bardzo dobra gra. Zadań pobocznych ogólnie jest niewiele w porównaniu z innymi Sandboxami i moim zdaniem dobrze, są zadanie, słabe, średnie i dobre. Jestem w 10 rozdziale i póki co nie spotkałem zadania pobocznego, które zapadałoby mi na tyle w pamięć, że mógłbym je nazwać bardzo dobrym. Ot, takie typowe jrpg-owe poboczniaki, jeżeli ktoś oczekuje tego typu zadań to się nie zawiedzie. Mimo wszystko podobało mi się zadanie z Johnnym (nawet pomimo zbieractwa, które trzeba było dla niego zrobić).  Fabuła główna jest spoko, jeżeli człowiek się głównie na niej skupia to naprawdę da się zaangażować "emocjonalnie", problem w tym, że jest jednak sporo rozpraszaczy i sama fabuła jest rozciągnięta względem oryginału. Już nie będę pisał o zmianach, które w niej nastąpiły, bo to każdy sobie oceni osobiście (każdy, który grał w oryginał oczywiście). Fajne też są relacje między bohaterami, ich komentarze i rozmowy, a tak jak już ktoś pisał, zdecydowanie relacja Tifa-Aearith (i to jak to wpływa na Clouda) robi tu robotę.  Ja zdecydowałem, że po 10 rozdziale skupiam się już praktycznie tylko na głównej fabule, 57 godzin za mną, myślę, że dobije do 70.
    • Do kupienia u jednego sprzedawcy jak wejdziesz w nowy teren po wyjściu z bazy jak popchniesz fabułe to siedzi na poludniu. Normalnie Gromoszczęki czy inne dziadostwa strąca bez problemu, tego brakowało bo ten łuk startowy to szrot jakich mało. PS. Do jego kupna jest wymagany worek nadymiacza więc jak już takie spotkamy to nie rozwalamy mu baku na plecach bo rozsadzi worek i nici z zakupu -trzeba ubić tak aby nie eksplodował wtedy wyleci na 100%
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...