Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Crew 900 napisał:

@Mr_Schrodinger

Hahaha dokładnie xD

W pracy też mam takich. On mi mówi, że za PO nie dawali nic, sprzedawali Polskę Niemcom, żydzi itd... Podaję mu twarde dane, że teraz za pis to i to PKB spada a ten swoje, Tusk sprzedał Polskę! Tak się nie podoba to do Niemiec, nie jesteś Polakiem....  

Tak jak pisałem wyżej, naucz się rozumieć to co czytasz, a jak masz z tym problem to daj sobie na luz.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, henryk nowak napisał:

Głównie uczniowie po liceach kształcą się dalej na studiach. Nie ma sensu wysyłać uczniów niższych lotów na studia, więc poziom nauczania w liceach powinien być odpowiednio wyższy, niż w technikach i szkołach branżowych. Liceum ma w jakiś sposób przygotować do studiowania, więc uczeń w cztery lata ma zdobyć w miarę obszerną wiedzę ogólną, uczniowie techników i szkół branżowych nie potrzebują szerokiej wiedzy ogólnej, tylko mają być przygotowani do zawodu. Nie może być tak, że wszędzie będzie wysoki poziom, muszą być szkoły dla każdego typu uczniów, musi być jakieś stopniowanie trudności.

Po części masz rację, ale jednak do technikum z reguły idą ludzie chcący później kontynuować edukację i zdobyć ten tytuł "insz...talatora"  ;) (stary dowcip jeszcze z PRL)
Nawet jak później nie będą (khe khe) pracować w zawodzie i zostaną, na ten przykład, grafikiem.  :E 
A liceum to często taka przechowalnia i właśnie trampolina do masowej produkcji "filologów" potrzebnych nam jak dziura w moście.  ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Klakier1984 napisał:

ale ja o te statystyki kazirodztwa na wsi pytałem ;)

Raczej nie odpowie bo przecież, to farmazony bez żadnej argumentacji statystycznej. Skąd zresztą miałyby być dostępne takie dane :E

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mar_S napisał:

Po części masz rację, ale jednak do technikum z reguły idą ludzie chcący później kontynuować edukację i zdobyć ten tytuł "insz...talatora"  ;) (stary dowcip jeszcze z PRL)
Nawet jak później nie będą (khe khe) pracować w zawodzie i zostaną, na ten przykład, grafikiem.  :E 
A liceum to często taka przechowalnia i właśnie trampolina do masowej produkcji "filologów" potrzebnych nam jak dziura w moście.  ;)

Owszem, liceum w obecnym formacie zbyt dużej ilości mgr, a mniej ludzi z fachem w ręku, spowodowało na rynku istną bańkę - położenie kafli czy inne czynności, ceny poszły do góry niewyobrażalnie (10-15k/miech) to tak lekką ręką. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TheMr. napisał:

Co później okazało się, że jednak mieli rację. 

1) Emeryci podczas COVID zachowywali się karygodnie, brak maseczek, oni wiedzą lepiej

2) Emeryci podczas godzin dla nich po 12, stali w kolejce od 8 do 16 blokując cały sklep

3) Emeryci mimo wszelakich prób rodzin do zatrzymania ich w domach, chodzili sobie wszędzie jakby gdyby nigdy nic

4) Emeryci są obecnie największym obciążeniem dla gospodarki

No i ja raczej mówiłem o szczuciu PiSu na przestrzeni paru lat i w tej kampanii. 

 

Mieli rację, bo kazali zabrać im dowody osobiste? Nie mieli, to jest absolutny brak szacunku i pokazanie, że się z nimi nie liczą. Młodzież też zachowywała się karygodnie podczas pandemii, ale najgorszy jest argument, że emeryci są największym obciążeniem dla gospodarki. Oni pracowali całe życie życie, swoje już zrobili, wychowali dzieci, to są nasi rodzice i dziadkowie, ale przede wszystkim ludzie. Należy się im szacunek jak każdemu innemu człowiekowi, a jeśli mówimy o własnych rodzicach to nawet szczególny szacunek. Pamiętaj, że Ty też będziesz emerytem. Pomijam fakt, że to jest nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Nie bronię PiS, bo mi z nimi bardzo nie po drodze, ale dzielenie ludzi przez polityków było zawsze, natomiast PiS i PO podniosły poprzeczkę do bardzo niebezpiecznego poziomu. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matka pracowała 32 lata jako kierowca zawodowy, zapierdzielała czy to zima czy lato ciężarówką, dostała 890 zł emerytury a taki typ będzie mi pisał , ze to patologia itp !!! gdzie są admini tego forum ?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, zdunzdun napisał:

Raczej nie odpowie bo przecież, to farmazony bez żadnej argumentacji statystycznej. Skąd zresztą miałyby być dostępne takie dane :E

No akurat na to nie odpowie bo takowych danych nigdzie raczej nie znajdzie ale zasadniczo ta część jego wypowiedzi:

Cytat

Przecież są statystyki, że na dudę głosowało najwięcej osób z podstawowym wykształceniem, zasadniczym zawodowym i emeryci. 

To akurat fakty. ;)

Dane jasno pokazują, że im gorsze wykształcenie i im większy "zaścianek" tym więcej wyborców tego kandydata. Zasadniczo prawie tylko oni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, henryk nowak napisał:

Mieli rację, bo kazali zabrać im dowody osobiste? Nie mieli, to jest absolutny brak szacunku i pokazanie, że się z nimi nie liczą. Młodzież też zachowywała się karygodnie podczas pandemii, ale najgorszy jest argument, że emeryci są największym obciążeniem dla gospodarki. Oni pracowali całe życie życie, swoje już zrobili, wychowali dzieci, to są nasi rodzice i dziadkowie, ale przede wszystkim ludzie. Należy się im szacunek jak każdemu innemu człowiekowi, a jeśli mówimy o własnych rodzicach to nawet szczególny szacunek. Pamiętaj, że Ty też będziesz emerytem. Pomijam fakt, że to jest nawoływanie do popełnienia przestępstwa. Nie bronię PiS, bo mi z nimi bardzo nie po drodze, ale dzielenie ludzi przez polityków było zawsze, natomiast PiS i PO podniosły poprzeczkę do bardzo niebezpiecznego poziomu. 

Kazali? Spotem? To była tylko sugestia ;) Pracowali całe życie za 30 dolców, dzięki czemu wypracowali emerytury za 400 dolców, ma sens :E 

Będę emerytem, dzięki PiS dostane 30% swojego najwyższego wynagrodzenia, i dzięki obecnym emerytom którzy przeciążyli system per PKB. A raczej nie będę emerytem, bo za 30% prędzej zdechnę. No i nie mam mieszkania na własność tak jak większość emerytów, więc zamiast płacić niski czynsz, to będę musiał z emerytury płacić wynajem, wiadomo co bardziej się opłaca.

  

3 minuty temu, Pitt_34 napisał:

Moja matka pracowała 32 lata jako kierowca zawodowy, zapierdzielała czy to zima czy lato ciężarówką, dostała 890 zł emerytury a taki typ będzie mi pisał , ze to patologia itp !!! gdzie są admini tego forum ?

Przestań bzdurzyć, najniższa emerytura obecnie to 1200 zł. 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mc Gregor napisał:

Wg mnie nie tędy droga. Mogę się mylić. Liceum ma w jakiś sposób przygotować do studiowania w jakim kierunku?  Technicznym to dlaczego przekreślać technikum. Może jestem starej daty,  z ery przedgimnazjalnej i nie mogę tego pojąć ?

Nikt nie broni ludziom po technikum iść na studia, po prostu statystycznie więcej absolwentów LO zostaje studentami. Chodzi o to, żeby ludzie nie nadający się na studia mieli fach w ręku i nie musieli martwić się, że nie będą mieć pracy. Teoretycznie nikt nie broni dyrektorem techników, żeby śrubowali poziom i żeby niektóre elitarne licea kształciły przyszłych studentów politechnik. Po prostu musi być wybór. Póki co technika mają zdecydowanie niższe progi punktowe niż licea. Pamiętaj że to jest to gdybanie, bo potrzebujemy reformy edukacji, póki co mamy bajzel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Crew 900 napisał:

Przecież są statystyki, że na dudę głosowało najwięcej osób z podstawowym wykształceniem, zasadniczym zawodowym i emeryci. Oraz najwięcej ze wsi gdzie jest kazirodztwo. Czyli w większości patola, komuchy stare i nieroby.

W miastach Miastach Trzaskowski wygrał. 

Ale nie musisz ogłaszać wszem i wobec całemu światu że w twojej wsi jest kazirodztwo i większości patola, komuchy stare i nieroby.  To nie nasza wina tylko twoja i twojego otoczenia?

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pitt_34 napisał:

Moja matka pracowała 32 lata jako kierowca zawodowy, zapierdzielała czy to zima czy lato ciężarówką, dostała 890 zł emerytury a taki typ będzie mi pisał , ze to patologia itp !!! gdzie są admini tego forum ?

Człowieku gdzie ja tak napisałem ? Ty już do jednego wora widzę wrzucasz co ja oddzieliłem na grupy.  No i jakie 890 zł skoro tyle waloryzacji było dzięki twojemu rządowi...

Kierowa, musiała wiedzieć na co się pisze, bo od dawien dawna było wiadomo, że pracodawcy najniższe możliwe składki odprowadzają nie wliczając diet. Kierowca nadaje się na dorabianie.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

Kazali? Spotem? To była tylko sugestia ;) Pracowali całe życie za 30 dolców, dzięki czemu wypracowali emerytury za 400 dolców, ma sens :E 

Będę emerytem, dzięki PiS dostane 30% swojego najwyższego wynagrodzenia, i dzięki obecnym emerytom którzy przeciążyli system per PKB. A raczej nie będę emerytem, bo za 30% prędzej zdechnę. No i nie mam mieszkania na własność tak jak większość emerytów, więc zamiast płacić niski czynsz, to będę musiał z emerytury płacić wynajem, wiadomo co bardziej się opłaca.

  

Przestań bzdurzyć, najniższa emerytura obecnie to 1200 zł. 

 

Szkoda mi czasu na Twoje idiotyczne oceny. Moja matak ma 78 lat, teraz dopiero po 2015 roku pobiera 1380 zł z zasiłkiem. Do 2015 skapywali jej po parę groszy, stania emerytura przed 2015 rokiem to 920 zł. Zacznij ogarniać i myśleć i przestań bezpodstawnie oceniać.

3 minuty temu, Crew 900 napisał:

Człowieku gdzie ja tak napisałem ? Ty już do jednego wora widzę wrzucasz co ja oddzieliłem na grupy.  No i jakie 890 zł skoro tyle waloryzacji było dzięki twojemu rządowi...

Następny ogarnięty, szkoda czasu na Was. Wasza racja, nikt inny jej nie ma, żałosne.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pitt_34 napisał:

Szkoda mi czasu na Twoje idiotyczne oceny. Moja matak ma 78 lat, teraz dopiero po 2015 roku pobiera 1380 zł z zasiłkiem. Do 2015 skapywali jej po parę groszy, stania emerytura przed 2015 rokiem to 920 zł. Zacznij ogarniać i myśleć i przestań bezpodstawnie oceniać.

Biorąc pod uwagę deflację wtedy, a obecną inflację, to twoja mama zyskała może 200 zł, brawo :E Ale przekupiony umysł jest, więc nie mam nic za złe, że nie ogarniasz podstaw matematyki. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TheMr. napisał:

Kazali? Spotem? To była tylko sugestia ;) Pracowali całe życie za 30 dolców, dzięki czemu wypracowali emerytury za 400 dolców, ma sens :E 

Będę emerytem, dzięki PiS dostane 30% swojego najwyższego wynagrodzenia, i dzięki obecnym emerytom którzy przeciążyli system per PKB. A raczej nie będę emerytem, bo za 30% prędzej zdechnę. No i nie mam mieszkania na własność tak jak większość emerytów, więc zamiast płacić niski czynsz, to będę musiał z emerytury płacić wynajem, wiadomo co bardziej się opłaca.

 

Wyobraź sobie, że jak my będziemy przechodzić na emeryturę, to zarobki będą znacznie wyższe niż teraz, tak można mówić o każdym pokoleniu emerytów. System przeciążyli, no i co? Mogliby nie pobierać emerytury albo umrzeć, to nie jest rozwiązanie. System został przeciążony, bo jest do dupy. Wszyscy krytykują PiS, bo nie szanują tych i tamtych, a sami nie mają szacunku do ludzi którzy nas wychowali i pracowali kiedy my robiliśmy w pieluchy. Ja nie popieram ani PiSu ani PO między innymi przez takie rzeczy. Szanuję ludzi za to, że są ludźmi. A ci ludzie co pracowali za tę wspomniane przez Ciebie 30 dolców i których nie szanujesz to nie tylko Twoi rodzice i dziadkowie, ale też nauczyciele którzy Ciebie uczyli, lekarze do których chodziłeś jak byłeś małym bomblem, śmieciarze którzy wywozili Twoje niedojedzone obiadki czy sprzedawcy u których Twoi rodzice kupowali Tobie zabawki. Naucz się szacunku do starszych, proszę.

Edytowane przez henryk nowak
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznał, że o monetę chodzi, o nic innego. Światopogląd nie istnieje, liczy się tylko to co dostaje.

te nieprzemyślane rozdawnictwo trzeba będzie spłacać i zgadnij z czyich pieniędzy. 

Edytowane przez Crew 900
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, TheMr. napisał:

Biorąc pod uwagę deflację wtedy, a obecną inflację, to twoja mama zyskała może 200 zł, brawo :E Ale przekupiony umysł jest, więc nie mam nic za złe, że nie ogarniasz podstaw matematyki. 

Ty tak na serio ? nie pomyliłem się, jesteś po prostu żałosny. Tak jak pisałem szkoda mi czasu na Twoje idiotyzmy i bezpodstawne ocenianie ludzi. Gdybyś myślał to byś wiedział o co mi chodzi, ale jak widać Twój umysł nie sięga tak daleko. Z mojej strony off top. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, henryk nowak napisał:

Wyobraź sobie, że jak my będziemy przechodzić na emeryturę, to zarobki będą znacznie wyższe niż teraz, tak można mówić o każdym pokoleniu emerytów. System przeciążyli, no i co? Mogliby nie pobierać emerytury albo umrzeć, to nie jest rozwiązanie. System został przeciążony, bo jest do dupy. Wszyscy krytykują PiS, bo nie szanują tych i tamtych, a sami nie mają szacunku do ludzi którzy nas wychowali i pracowali kiedy my robiliśmy w pieluchy. Ja nie popieram ani PiSu ani PO między innymi przez takie rzeczy. Szanuję ludzi za to, że są ludźmi. A ci ludzie ci pracowali za tę wspomniane przez Ciebie 30 dolców i których nie szanujesz to nie tylko Twoi rodzice i dziadkowie, ale też nauczyciele którzy Ciebie uczyli, lekarze do których chodziłeś jak byłeś małym bomblem, śmieciarze którzy wywozili Twoje niedojedzone obiadki czy sprzedawcy u których Twoi rodzice kupowali Tobie zabawki. Naucz się szacunku do starszych, proszę.

Ja to nawet na emeryturę nie liczę patrząc na to co się dzieje xD

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crew 900 napisał:

Sam przyznał, że o monetę chodzi, o nic innego. Światopogląd nie istnieje, liczy się tylko to co dostaje.

te nieprzemyślane rozdawnictwo trzeba będzie spłacać i zgadnij z czyich pieniędzy. 

Chodzi o życie człowieku, chodzi o godne życie po ciężkich latach pracy. Ale za głupi jesteś żeby to zrozumieć. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mr_Schrodinger napisał:

No akurat na to nie odpowie bo takowych danych nigdzie raczej nie znajdzie ale zasadniczo ta część jego wypowiedzi:

To akurat fakty. ;)

Dane jasno pokazują, że im gorsze wykształcenie i im większy "zaścianek" tym więcej wyborców tego kandydata. Zasadniczo prawie tylko oni.

Nie mieszajmy faktów z głupimi tekstami, które nic nie wnoszą do dyskusji i cechują się jakimiś uprzedzeniami autora postu. Duda w małym mieścinach już był do tyłu więc trend małych miejscowości i tak się powoli odwraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crew 900 napisał:

Sam przyznał, że o monetę chodzi, o nic innego. Światopogląd nie istnieje, liczy się tylko to co dostaje.

te nieprzemyślane rozdawnictwo trzeba będzie spłacać i zgadnij z czyich pieniędzy. 

Jestem zdecydowanie przeciwny rozdawnictwu, ale szacunek i rozdawnictwo to dwie bardzo różne rzeczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, TheMr. napisał:

ALE ZA PEEEEŁO I TUSKA. Kolejny argument inwalida, ja mówię tutaj o ostatnich 5 latach obecnych rządów, jak nie masz nic do napisania to zamilcz. 

I tak będzie do usranej śmierci. 

Kolejne głosowanie na które się udam to ewentualne referendum o wyjście z EU na którym zagłosuję za. :thumbup:

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crew 900 napisał:

Ja to nawet na emeryturę nie liczę patrząc na to co się dzieje xD

To jest insza inszość :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Pitt_34 napisał:

Krótka masz pamięć ? a może  przypomnij sobie Pana Tuska i kto zaczął dzielić. Trzymaj się faktów a nie propagandy.

 Z całym szacunkiem ale prawdziwy podział to zaczął się w momencie kiedy partia polityczna PIS przejęła Telewizję publiczną obsadzając stołkek prezesa swoim politykiem Kurskim co po prostu w państwie demokratycznym jest niedorzeczne - sam Kaczyński kiedyś o tym wspominał.

O ile wcześniej w TVP czy innych, wielkich stacjach Polsat, TVN mogłeś usłyszeć krytykę zarówno rządu jak i opozycji tak od momentu objęcia władzy w TVP przez Kurskiego ta telewizja stroni od jakiejkolwiek krytyki w kierunku rządu a każdy kto tego się dopuszcza jest wrogiem publicznym. 

To telewizja tvpis i jej propagandowe przesłania zaczęła najmocniej dzielić Polaków

 

 

  • Thanks 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, henryk nowak napisał:

Wyobraź sobie, że jak my będziemy przechodzić na emeryturę, to zarobki będą znacznie wyższe niż teraz, tak można mówić o każdym pokoleniu emerytów. System przeciążyli, no i co? Mogliby nie pobierać emerytury albo umrzeć, to nie jest rozwiązanie. System został przeciążony, bo jest do dupy. Wszyscy krytykują PiS, bo nie szanują tych i tamtych, a sami nie mają szacunku do ludzi którzy nas wychowali i pracowali kiedy my robiliśmy w pieluchy. Ja nie popieram ani PiSu ani PO między innymi przez takie rzeczy. Szanuję ludzi za to, że są ludźmi. A ci ludzie ci pracowali za tę wspomniane przez Ciebie 30 dolców i których nie szanujesz to nie tylko Twoi rodzice i dziadkowie, ale też nauczyciele którzy Ciebie uczyli, lekarze do których chodziłeś jak byłeś małym bomblem, śmieciarze którzy wywozili Twoje niedojedzone obiadki czy sprzedawcy u których Twoi rodzice kupowali Tobie zabawki. Naucz się szacunku do starszych, proszę.

No i co z tego że zarobki będą wyższe jak siła nabywcza będzie kijowa? Ja nie będę zarabiał więcej niż w wieku produkcyjnym 30-45 lat, więc u mnie jest już limit. Hatfu, co ja mówię, ja emerytury nie dostanę bo jestem złym przedsiębiorcom i im się nie należy :D 

 

System jest bardzo łatwo uzdrowić, 5 lat 500+ by go naprawiło i jeszcze by zostało + zmiany według Mentzena. Szacunek a obliczenia to dwie różne kwestię, nauczyciele którzy mnie uczyli zostali opłaceni przez podatki moich rodziców, lekarze również, śmieciarze też. 

Nic nie poradzę, że socjal na emerytów w relacji do PKB jest nienormalnie wysoki.

3 minuty temu, Pitt_34 napisał:

Ty tak na serio ? nie pomyliłem się, jesteś po prostu żałosny. Tak jak pisałem szkoda mi czasu na Twoje idiotyzmy i bezpodstawne ocenianie ludzi. Gdybyś myślał to byś wiedział o co mi chodzi, ale jak widać Twój umysł nie sięga tak daleko. Z mojej strony off top. 

Sorry, nie sięgam aż takiego dna umysłu jak u ciebie, więc ciężko mi się wyjaśnia podstawy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Pitt_34 napisał:

Moja matka pracowała 32 lata jako kierowca zawodowy, zapierdzielała czy to zima czy lato ciężarówką, dostała 890 zł emerytury a taki typ będzie mi pisał , ze to patologia itp !!! gdzie są admini tego forum ?

To chyba rowerem do kiosku po fajki jeździła bo moja babka za sprzątanie klatek i mniej lat dostała 1100.

  • Haha 2
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...