Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, G3MB0Y napisał:

Najlepsze jest to, że masz rację, a większość ludzi uznałaby tą wypowiedź jako coś mega kontrowersyjnego, z pod znaku teorii spiskowych. 

Najlepsze jest to, że nie ma racji i tylko osoba która nie posiada elementarnej wiedzy potrafi uwierzyć w te bzdury, bo podatny grunt sobie znaleźli wyznawcy tych teorii. 

  

4 godziny temu, Isharoth napisał:

A tu nie chodziło przypadkiem też o to, że wybory korespondencyjne były tragicznie przygotowane i łatwe do podrobienia? Zresztą nawet przy pierwszej turze było widać, że organizacja leży, bo za granicą zgłaszane były liczne problemy.

Chodziło o nieudolność przeprowadzenia tych wyborów idąc po trupach, zmiana prezesa PP, wydrukowanie bądź nie (rząd nie jest wstanie jeszcze ustalić wspólnej wersji), strata 60 mln zł (w dalszym ciągu nie wiadomo gdzie te 60 mln poszło, czyli ładna pralnia), no i Sasin, narodowy czempion :E

Ale TVP już wyprało mózgi, a wszystkie fakty to lewacka propaganda :E Szkoda, że sam ogląda lewackie media :E 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mentzen o ostatniej propagandzie w TVP

Cytat

 

Mieliśmy już w tej kampanii fejkowego projektanta mody, który chwalił styl Pierwszej Damy, mieliśmy zalatujące Koreą Północną wieronopoddańcze materiały o Andrzeju Dudzie w głównym wydaniu Wiadomości, teraz przyszedł czas na fejkowych wyborców Krzysztofa Bosaka, którzy w ramach akcji #MimoWszystkoDuda, postanowili udzielić poparcia Andrzejowi Dudzie.

Akcja została przeprowadzona tak ordynarnie, że nie zdziwiłbym się w ogóle, gdyby stali za nią mistrzowie z Polskiej Fundacji Narodowej. Kim są bohaterowie tego spotu? Za sympatyka Krzysztofa Bosaka podaje się działacz związanej z PiS i zakładanej przez Sebastiana Kaletę młodzieżowej organizacji, robiący sobie zdjęcia z Beatą Szydło. Kolejny as to rzekomy doktor, którego nie ma w oficjalnej bazie danych ludzi z doktoratem, przypadkowo nazywający się tak samo jak znany działacz Ruchu Narodowego. Są tam też oczywiście ludzie, którzy wystąpili w tym spocie z uczciwych pobudek, pewnie nie wiedząc, że zostaną wykorzystani do tak tępej propagandowej ustawki.

Film został wrzucony na kanał bez żadnych subskrypcji, komentarze i oceny zostały oczywiście wyłączone. Nagranie natychmiast pojawiło się na rządowych kanałach propagandowych, według których wyborcy Krzysztofa Bosaka zdecydowali się jednak poprzeć Andrzeja Dudę. Ta bezczelna, charakterystyczna dla sowieckiej propagandy ustawka przypomina nie tylko PRLowskie malowanie trawy na zielono ale i malowanie dziennikarza Wyborczej na czarno. Gdy Wyborcza szukała rasizmu na Marszu Niepodległości, pomalowali jednego ze swoich chłopaków na czarno i wypuścili na Marsz, w oczekiwaniu, że zostanie tam przez rasistów pobity. Nic takiego oczywiście się nie stało. Teraz ktoś, kto dostał zlecenie na znalezienie popierających Andrzeja Dudę wyborców Bosaka również nie mógł znaleźć wystarczającej ich liczby, więc dodał ich trochę od siebie.

Gdyby politycy PiS zachowywali się przez ostatni rok normalnie, nie nazywali nas ruską agenturą, nie mówili że jeździmy pod Moskwę szkolić się z zabijania i wysadzania, gdyby nie pozbawiali naszych posłów miejsc przewodniczących komisji sejmowych, gdyby przyjęli jakiekolwiek nasze poprawki, gdyby wyrazili jakąkolwiek chęć konstruktywnej współpracy, to może mogliby liczyć na jakieś większe poparcie naszych wyborców. Ale po tym trwającym ponad rok pajacowaniu ze strony PiS, po roku współpracy ze skrajną lewicą, po pompowaniu Zandberga i przyjmowaniem jego pomysłów i poprawek, jedyne co mogą zrobić, to przebrać za sympatyka Konfederacji jakiegoś działacza swojej młodzieżówki.

PiS doszedł w swoim zakłamaniu już do poziomu Gazety Wyborczej. Jak tak dalej pójdzie, do kolejnych wyborów będą musieli sobie szukać aktorów do spotów wśród rodziny zarządów spółek Skarbu Państwa, bo nikt inny nie będzie chciał w nich brać udziału.

 

 

7 minut temu, Gwoździo napisał:

Tym razem z przymusu. Polityka zagraniczna za obecnego prezydenta na +, choć idzie to często z trudem, ale zmiana względem poprzedniej głowy bez porównania pozytywna. Gorzej z polityką wewnętrzną...

Ze co? Co jest w tej polityce na plus? Chyba raczysz zartowac

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gwoździo napisał:

Witam.

Czytam sobie od jakiegoś czasu fotum, ale dopiero ten dział skusił mnie do założenia konta ?

Głos oddany na Dudę w sondażu labowym.

W poprzednich wyborach głos oddałem na Andriu z euforią.

 

 

IqOwnBY.jpg

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PwnT^ napisał:

 

Ze co? Co jest w tej polityce na plus? Chyba raczysz zartowac

Machanie szabelką na lewo i prawo, hurra! No i granie na 3 fronty. Dawno nie było bardziej żałosnego prezydenta ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gwoździo napisał:

Witam.

Czytam sobie od jakiegoś czasu fotum, ale dopiero ten dział skusił mnie do założenia konta ?

 

Jasne. Dziwnym trafem styl wypowiedzi podobny do poprzedniego, również nowego konta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gwoździo napisał:

Budowanie silnej pozycji w Uni Europejskiej.

Mozolne , powolne, ale jest jakaś próba.

Kiedyś... aj nic się nie dało i nie podejmowano żadnych prób zmiany tego stanu.

Aż wyplułem kolację. Budowanie czego? Obrażanie się na UE to budowanie silnej pozycji w UE? Machanie szabelka w stronie Niemiec to próba? :E

Ty masz w ogóle pojęcie o polityce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, blabla123 napisał:

Nie wiem co napisać. Dosłownie jestem wstrząśnięty. Na moich oczach, bez krycia się jakaś babcia pocięła plakat Trzaskowskiego. Po zwróceniu uwagi z uśmiechem poszła dalej. TO JEST ? DRAMAT...

Powiedzieli jej w TVP, że jak wygra Trzaskowski to jej zabiorą 13 i 14 emeryturę. Ludzie żyjący z socjalu dostają głupawki. Wcześniej też były podobne akcje, ale teraz się nasiliły. Mają o co walczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gwoździo napisał:

Budowanie silnej pozycji w Uni Europejskiej.

Mozolne , powolne, ale jest jakaś próba.

Kiedyś... aj nic się nie dało i nie podejmowano żadnych prób zmiany tego stanu.

To jest najgorsza polityka zagraniczna jaka widział ten kraj. Z wszystkimi nas chcą skłócić, dzisiaj nawet poszli w stronę ich "sojuszników" amerykanów. Ciągle plują jadem na naszego największego partnera handlowego. NIE MA NIC POZYTYWNEGO, DOSLOWNIE NIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 

Czułem że tak będzie, to jest lekcja pokory dla Dudy by wiedział że nie jest ani lepszy ani gorszy. Skoro on nie przyjął zaproszenia 02.07 od Trzaskowskiego to dziś Trzaskowski jest nieobecny i Duda może pogadać sam ze sobą a dziennikarz-moderator zgadzać się z każdym słowem wypowiadanym przez Dudę i traktować je jako wyrocznie i najpiękniejsze słowa w historii wszechświata.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, RyszardGTS napisał:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 

Czułem że tak będzie, to jest lekcja pokory dla Dudy by wiedział że nie jest ani lepszy ani gorszy. Skoro on nie przyjął zaproszenia 02.07 od Trzaskowskiego to dziś Trzaskowski jest nieobecny i Duda może pogadać sam ze sobą a dziennikarz-moderator zgadzać się z każdym słowem wypowiadanym przez Dudę i traktować je jako wyrocznie i najpiękniejsze słowa w historii wszechświata.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: 

Jest jeszcze lepiej, takiej ustawki dawno nie było

bf44a0def0ac0b81954cfe6d9d43e5c5.png

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gwoździo napisał:

Ja mam, pytanie czy Ty takowe posiadasz ?

Spokojnie z tym jedzeniem, skoro już się krztusisz- boję się oskarżenia, że za Twoją śmierć będzie odpowiedzialny PIS ?

To już chyba miało miejsce, w tej kampani miłości.

No na razie to nie masz żadnego pojęcia co się działo za czasów PO, już to pokazałeś swoim powitalnym postem. 

Jesteś kolejnym, niczym partyjni koledzy - mierny, ale wierny. Kij, że nie zna się na niczym, ale na CEO się nadaje :E 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gwoździo napisał:

Budowanie silnej pozycji w Uni Europejskiej.

Mozolne , powolne, ale jest jakaś próba.

Kiedyś... aj nic się nie dało i nie podejmowano żadnych prób zmiany tego stanu.

Na czym to budowanie polega? Na tym, że nas piłują w kwestii praworządności i po raz pierwszy w historii uruchomiono procedury artykułu 7.? A może na tym, że nasi "dyplomaci" gadali oficjalnie jakieś bzdury o uczeniu Francuzów jedzenia widelcem? A może wyznacznikiem tej pozycji jest nieudolna próba zatrzymania na ostatnią chwilę reelekcji Tuska i głosowanie przegrane 27:1, gdzie nawet Węgry zagłosowały przeciwko polskiemu wnioskowi - inni dyplomaci za to zachodzili w głową, czemu nagle wyskoczyliśmy z czymś takim. Jak nie chcieli Tuska, to trzeba było to załatwiać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Niedługo będzie ustalony nowy budżet UE i polski rząd powinien aktywnie działać, żebyśmy dostali możliwie duże środki na kolejne lata. Czy mamy jeszcze jakichś sojuszników w UE? Czy polscy dyplomaci cokolwiek robią w tej sprawie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To jest naprawdę historyczna debata. Gadała dupa z panem, na wieki wieków amen :E

Edytowane przez skunRace
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

@TheMr. Nie wiem czy to aktualne stawki, ale tam u nich jest chyba obecnie 2 zł za wpis (nie wiem czy netto czy brutto). Nikt za darmo nie chciałby wypisywać takiej karykatury rzeczywistości. Polecam bardzo ciekawe materiały o farmach trolli Putina - wiele mechanizmów jest uniwersalnych. Co mniejsze trolle zarabiają chyba po 20 gr od wpisu. Trzeba troszkę tego naklepać, ale coś się tam zawsze dorobi na wakacje ;).

Tymczasem truskawek nie ma komu zbierać...

No przecież truskawki powinni zbierać nauczyciele, tylko uparci nie mają na to ochoty. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja... Trzaskowki ma swoją debatę na TVN24, ten ruch to jest mistrzostwo - nie dość że nie pojawił się u Dudy to jeszcze stworzył swoją debatę. Pokazał Dudzie równouprawnienie i jeszcze ma swoją debatę by nie tracić czasu i nakręcać wyborców.

Aktualnie Trzaskowski prowadzi w debatach 2:1 :rotfl: (trzy debaty i panowie się jeszcze nie spotkali :E )

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RyszardGTS napisał:

 (trzy debaty i panowie się jeszcze nie spotkali :E )

 

Na politologi będą o tym eseje pisać :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pajaców ma swoje media i sobie urządzają debaty sami ze sobą. A najgorsze jest to że jeden i drugi przeszedł do drugiej tury - to pokazuje jak durne jest nasze społeczeństwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Ale jaja... Trzaskowki ma swoją debatę na TVN24, ten ruch to jest mistrzostwo - nie dość że nie pojawił się u Dudy to jeszcze stworzył swoją debatę. Pokazał Dudzie równouprawnienie to jeszcze ma swoją debatę by nie tracić czasu i nakręcać wyborców.

Aktualnie Trzaskowski prowadzi w debatach 2:1 :rotfl: (trzy debaty i panowie się jeszcze nie spotkali :E )

Nie nadążam.. no bo wiem, że są dwie debaty i Trzasku ma swoją a długopis swoją w tym samym momencie ale co chwile gdzieś czytam jak to niby jeden drugiego wykiwał i nie rozumiem co jest tutaj spektakularnego, że się nie spotkali..? :E

Ktoś mi powie o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cover1.jpg

 

Niech ktoś wklei tam Dudę i Trzaska :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, EvilKillaruna napisał:

@TheMr. Nie wiem czy to aktualne stawki, ale tam u nich jest chyba obecnie 2 zł za wpis (nie wiem czy netto czy brutto). Nikt za darmo nie chciałby wypisywać takiej karykatury rzeczywistości. Polecam bardzo ciekawe materiały o farmach trolli Putina - wiele mechanizmów jest uniwersalnych. Co mniejsze trolle zarabiają chyba po 20 gr od wpisu. Trzeba troszkę tego naklepać, ale coś się tam zawsze dorobi na wakacje ;).

Tymczasem truskawek nie ma komu zbierać...

Myślę, że tu jednak wpadło 2zł. Założenie konta, akceptacja maila, napisanie długiego komentarza niema co 2 złote jak nic.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Mr_Schrodinger napisał:

Nie nadążam.. no bo wiem, że są dwie debaty i Trzasku ma swoją a długopis swoją w tym samym momencie ale co chwile gdzieś czytam jak to niby jeden drugiego wykiwał i nie rozumiem co jest tutaj spektakularnego, że się nie spotkali..? :E

Ktoś mi powie o co kaman?

Trzaskowski chciał równej debaty i zrobił taka z mediami od lewa do prawa, a Duda obsrał zbroje i odpowiada na pytania, których odpowiedz zna na pamieć :)

Edytowane przez PwnT^
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Isharoth napisał:

Jasne. Dziwnym trafem styl wypowiedzi podobny do poprzedniego, również nowego konta. :)

Miałem wrażenie,że to następny troll :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debata prezydencka polegająca na monologach w 2 osobnych studiach telewizyjnych. Gdzie my żyjemy? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...