Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

To co oni zrobili to jest ewidentny brak szacunku dla narodu i zrobienie z Polski pośmiewiska na cały świat. Poważne państwo, w którym kandydaci na urząd Prezydenta boją się rozmawiać poza mediami, w których kontrolują sytuację. W TVP podstawiona widownia, czytanie czegoś z promptera, w TVN dziwnym trafem większość mediów przychylna PO.

Smutno mi się na to wszystko patrzy.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP, dyskryminacja Biedronki, Vogue wycina ważne elementy...

6As2m2qFpATnED0i-I8GE5UJKOV61XPQkhPsEgRA

:rotfl: 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dzisiejsze debaty przejdą do historii.

Rzygać się chce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Duda ma parasolek TVP, a Trzaskowski TVN

Nie wiem czy Trzaskowski miał taki parasolek, nie znał pytań, a na dowolny temat mogły je zadawać nawet nieprzychylne mu redakcje.

Godzinę temu, RyszardGTS napisał:

Całkiem niezła ta publiczność "mieszkańcy Końskich" u Dudy. Taka całkiem nie zmęczona paroma godzinami stania przed drzwiami, elegancki makijaż, wszystko tip top.

Bardzo zmęczona, przecież nie byli w stanie nauczyć się dwóch linijek tekstu na pamięć i musieli czytać z kartki.

8 godzin temu, panzar01 napisał:

Jak odpowiedzieć? Pokazać faka i iść dalej... tylko tyle im wystarczyło zrobić. Szybko by się im (politykom) znudziły te zaczepki.

Ale nikt się nie odszczekiwał czy nie odwzajemniał zaczepki. I nie, nie znudziło by się. Na tym polega szukanie wroga dla totalitaryzmów że najlepszy jest wróć wyimaginowany, nieistniejący, taki który nie odpowiada bo można w niego walić, nakręcać spiralę emocji a ten się nie odmachnie. To tylko ośmiela agresora.

Edytowane przez kalderon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Isharoth napisał:

To co oni zrobili to jest ewidentny brak szacunku dla narodu i zrobienie z Polski pośmiewiska na cały świat. Poważne państwo, w którym kandydaci na urząd Prezydenta boją się rozmawiać poza mediami, w których kontrolują sytuację. W TVP podstawiona widownia, czytanie czegoś z promptera, w TVN dziwnym trafem większość mediów przychylna PO.

Smutno mi się na to wszystko patrzy.

Ale Trzaskowski byl w TVP, i co to była za debata? Wszyscy widzieli, ze pytania były ułożona tak aby przedstawić Trzaskowskiego w jak najgorszym świetle (m.in Bosak o tym wspomniał).

Na debacie Trzaskowskiego były media pro-PiSowkie, a ze było ich mało to chyba nic dziwnego, kto chciałby się utożsamiać z tymi pogladami?
 

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzyyss napisał:

A że gra idzie o nieco więcej niż praworządność, to mamy "zapewnienie" ze strony USA, że jesteśmy "praworządną demokracją". Kto jak kto, ale na praworządności i demokracji jankesi znają się najlepiej.

  1. Tak się znają najlepiej że w ciągu ostatnich 15 lat wybory dwukrotnie wygrał kandydat który zdobył mniej głosów. Taka demokracja odwrócona.
  2. A poza tym jacy Amerykanie ocenili nas dobrze? Może ci z organizacji Freedom House założonej w 1941 roku przez Eleonorę Roosevelt zajmującą się badaniami nad i szerzeniem demokracji na świecie? Bo w ich oczach nastąpiła degradacja Polski z demokracji skonsolidowanej do niepełnej demokracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kalderon napisał:

Bardzo zmęczona, przecież nie byli w stanie nauczyć się dwóch linijek tekstu na pamięć i musieli czytać z kartki.

Od pierwszej sekundy jak ich (widownię) pokazali to wiedziałem że "ta pani przyszła w tym futrze i w tym futrze wychodzi". że całość będzie dobrze wyreżyserowana... niestety nie była dobrze wyreżyserowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PwnT^ napisał:

Ale Trzaskowski byl w TVP, i co to była za debata? Wszyscy widzieli, ze pytania były ułożona tak aby przedstawić Trzaskowskiego w jak najgorszym świetle (m.in Bosak o tym wspomniał).

Teraz było by tak samo (co widzieliśmy), ale ... widząc jak Trzaskowski sprawnie zaorał prowokujące pytania podczas swojej "areny" to uważam (wiem, po fakcie) że jednak dobrze by mu zrobiło gdyby pojawił się w Końskich. Parę osób by zaorał, Dudzie z promptera czytać by nie pozwolił (a Duda bez promptera zalewa się potem i błądzi), kilka punktów by zdobył w jaskinii lwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, Isharoth napisał:

To co oni zrobili to jest ewidentny brak szacunku dla narodu i zrobienie z Polski pośmiewiska na cały świat. Poważne państwo, w którym kandydaci na urząd Prezydenta boją się rozmawiać poza mediami, w których kontrolują sytuację. W TVP podstawiona widownia, czytanie czegoś z promptera, w TVN dziwnym trafem większość mediów przychylna PO.

Smutno mi się na to wszystko patrzy.

Już nie gadaj, bo w TVN była też Gazeta Polska i inne pisowskie media z tymi dziwnymi pytaniami.

Robicie z tego symetryzm, którego tam nie było. Jednak w debacie Trzaska każdy mógł się wypowiedzieć.

Czy w TVPiS była druga strona?

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamiyan Nie robię żadnego symetryzmu. Przecież z tego co napisałem wynika że w TVPiS było o wiele gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Isharoth napisał:

@Kamiyan Nie robię żadnego symetryzmu. Przecież z tego co napisałem wynika że w TVPiS było o wiele gorzej.

Ale postulujesz tu jakieś durnoty, że Trzaskowski ma parasol TVN, a jakoś tego za bardzo nie widać.

Owszem, mogą mu być trochę bardziej przychylni, ale to nie jest tak, że TVN stoi za trzaskiem jak TVPiS za Dudą.

Trochę mnie irytuje zrównywanie tego.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są durnoty. Ile było mediów proPiS a ile tych bardzo przychylnych PO? Staram się być obiektywny, tym bardziej że nie mam do PO żadnych sentymentów. Dla mnie obie te partie mogłyby jutro zniknąć. Będę głosował na Trzaskowskiego nie dlatego, że go jakoś wielce popieram, tylko dlatego żeby pilnował PiS. Bo Duda nie zrobi tego z oczywistych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TheMr. napisał:

Aż wyplułem kolację. Budowanie czego? Obrażanie się na UE to budowanie silnej pozycji w UE? Machanie szabelka w stronie Niemiec to próba? :E

Ty masz w ogóle pojęcie o polityce? 

A masz inny pomysł? Tak się wstaje z kolan!!1one

Wczoraj po głowie dostała Merkel, dzisiaj do kąta wysłaliśmy ambasadora Stanów Zjednoczonych!:banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakoś nieszczególnie wierze w jakiekolwiek obietnice składane przez Trzaskowskiego i nie pałam wielkim zaufaniem (przynajmniej narazie) ale długopis nie ma do niego startu na absolutnie żadnym polu. Zostałby zaorany przy pierwszej próbie wymiany zdań. Widać to na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, kalderon napisał:
  1. Tak się znają najlepiej że w ciągu ostatnich 15 lat wybory dwukrotnie wygrał kandydat który zdobył mniej głosów. Taka demokracja odwrócona.
  2. A poza tym jacy Amerykanie ocenili nas dobrze? Może ci z organizacji Freedom House założonej w 1941 roku przez Eleonorę Roosevelt zajmującą się badaniami nad i szerzeniem demokracji na świecie? Bo w ich oczach nastąpiła degradacja Polski z demokracji skonsolidowanej do niepełnej demokracji.

Prostej ironii nie potrafisz odczytać, nieco porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Radar28 napisał:

To ja wiem - żeśmy omawiali to nie raz. Przytoczyłem tą sprawę w tym kontekście, że to nas a nie Słowaków czy Czechów wałkują, co świadczy o naszej beznadziejnie słabej pozycji no i kompletnym braku obycia obecnie rządzących polityków, którzy wszystkie nieprawne kombinacje wprowadzają na chama a często wręcz się tym chwalą.

Otóż to. Gdybyśmy w UE mieli zwartą grupę sojuszników, to nikt w Europie by nawet nie pisnął o jakichś pozwach czy procedurach. Ale do robienia sojuszy trzeba dojrzeć.

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

To co oni zrobili to jest ewidentny brak szacunku dla narodu i zrobienie z Polski pośmiewiska na cały świat. Poważne państwo, w którym kandydaci na urząd Prezydenta boją się rozmawiać poza mediami, w których kontrolują sytuację. W TVP podstawiona widownia, czytanie czegoś z promptera, w TVN dziwnym trafem większość mediów przychylna PO.

Smutno mi się na to wszystko patrzy.

Znaj proporcje, mocium Panie!

Trzaskowski nie znał pytań, Duda znał.

Trzaskowski odpowiadał przed większym gremium

Duda odpowiadał na pytanie radnej PiS.

Jak Ty widzisz tutaj gdzieś symetrię to ja nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem. Gdzie pisałem że to jedno i to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de11f5ecc5b53fcc356c1031e3382cdf.png

Kolejny przypadkowy mieszkaniec xD

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)
9 minut temu, PwnT^ napisał:

de11f5ecc5b53fcc356c1031e3382cdf.png

Kolejny przypadkowy mieszkaniec xD

Brakowało tam typa z jakąś tekturową maską Trumpa, który by mówił łamaną angielszczyzną.

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: TRUMP ODWIEDZA KOŃSKIE ABY POGRATULOWAĆ DUDZIE SKUTECZNEJ POLITYKI I ŻYCZY POWODZENIA W WYBORACH. 

W tle styropianowy ER FORS ŁAN (na szybkosci makiete tupolewa przemalowali), akurat wylądował.

Teraz zoom na "przypadkowe" dziołchy z bombelkami bijącymi brawo. ❤️

 

Boże.. po co ja im pomysły podsuwam.. :E

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest coś mocno przykrego w tym wszystkim. Ci dwaj robią z siebie pajaców (przy czym Duda chyba stara się mocniej), błaznują ile wejdzie, a motłoch ma z tego wybrać prezydenta. Przykre tym bardziej, że wiele z tych błazeństw motłoch odbierze na plus kandydatów, znaczy to (chyba) działa.

ku...rka, aż zatęskniłem za Bosakiem i Kosiniakiem (Hołownia zbyt płaczliwy był).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Isharoth napisał:

To nie są durnoty. Ile było mediów proPiS a ile tych bardzo przychylnych PO? Staram się być obiektywny, tym bardziej że nie mam do PO żadnych sentymentów. Dla mnie obie te partie mogłyby jutro zniknąć. Będę głosował na Trzaskowskiego nie dlatego, że go jakoś wielce popieram, tylko dlatego żeby pilnował PiS. Bo Duda nie zrobi tego z oczywistych powodów.

No spoko, ale te pytania od propisowskich słyszałeś? Mnie bolały uszy od samego słuchania.

Jednak musiało ich być mniej w trosce o zdrowie psychiczne. I tak ładnie z ich strony, że przeciwników też zapraszają i mogą zadać dowolne pytanie. A zadają wyjątkowo głupie.

I tak swoją drogą, pomijając partyjne duperele, to reprezentatywnie Trzask to jednak klasa – wykształcony, z językami obyty i wygląda jak facet. Nawet Kwach się tak dobrze nie prezentował z dotychczasowych prezydentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mr_Schrodinger napisał:

Brakowało tam typa z jakąś tekturową maską Trumpa, który by mówił łamaną angielszczyzną.

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: TRUMP ODWIEDZA KOŃSKIE ABY POGRATULOWAĆ DUDZIE SKUTECZNEJ POLITYKI I ŻYCZY POWODZENIA W WYBORACH. 

(...)

Boże.. po co ja im pomysły podsuwam.. :E

60aae07a55b9c690068528e5d5366599,382,0,0

Łk 11,27-28
 
27 Kiedy on to mówił, jakaś kobieta z tłumu krzyknęła do Niego: "Błogosławione łono, które Cię nosiło, i piersi, które ssałeś". 28 A On powiedział: "Błogosławieni raczej ci, którzy słuchają słowa Bożego i zachowują je".

 

Trump to mały pikuś by był. Pojechać wersem z Biblii w odniesieniu do Dudy i mamy Dudy to już jest ostra jazda bez trzymanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kamiyan napisał:

No spoko, ale te pytania od propisowskich słyszałeś? Mnie bolały uszy od samego słuchania.

Jednak musiało ich być mniej w trosce o zdrowie psychiczne. I tak ładnie z ich strony, że przeciwników też zapraszają i mogą zadać dowolne pytanie. A zadają wyjątkowo głupie.

I tak swoją drogą, pomijając partyjne duperele, to reprezentatywnie Trzask to jednak klasa – wykształcony, z językami obyty i wygląda jak facet. Nawet Kwach się tak dobrze nie prezentował z dotychczasowych prezydentów.

To jest głupie, nawet idiotyczne, a wręcz debilne, ale ciągle się waham czy na niego głosować, właśnie z tego powodu. Ech, co za czasy że chcesz mieć prezydenta który przynajmniej zna angielski i jakoś wygląda w tym garniaku. Jestem skłonny oddać na wykształconego idiotę swój głos, aby kompletny pajac nie został wybrany ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...