Skocz do zawartości
VAMET

II tura - Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (12.07.2020)

II TURA - WYBORY PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (12.07.2020)   

337 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w II turze w wyborach prezydenckich w dniu 12.07.2020?

    • DUDA Andrzej Sebastian
      69
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      216
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      17
    • Nie pójdę zagłosować!
      34

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 07/11/20 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, MRx21 napisał:

Tylko w wypadku gdy w wypadku zamachu który może być zorganizowany przez siły różne, od MOSADU, przez CIA, po FSB.

Zamach stanu, który defacto opierałby się na bezwzględnej likwidacji "sic" w stylu Robespierre'a to jedyny zamach który może się udać.

No i jak się udała Rewolucja Francuska? Władza się wyżynała tak ostro, że siebie też powycinali. W międzyczasie chłopi ochoczo łupili i brutalnie mordowali szlachtę. Czy cokolwiek jednak się w wyniku tej rewolucji poprawiło? Czy ktokolwiek pochylił się nad losem prostych ludzi? Czy władza poluzowała mieszkańcom Francji, czy może jednak zapanował większy zamordyzm i terror?

@panzer01: dziękuję za podlinkowany film. W punkt i bardzo dobrze opisane.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Głównie pewnie narodowcy którzy łykają papkę LGBT serwowaną z obozu Andreja.

Mnie LGBT nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Radar28 napisał:

No i jak się udała Rewolucja Francuska?

Owocem rewolucji francuskiej jest republika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MRx21 napisał:

Trendy dla dudy są niekorzystne. Wygrać może tylko przekrętem.

OK...widzę już się zaczyna tłumaczenie porażki. Kto wygra to wygra i trzeba to przyjąć na klatę, a nie takie wysrywy popełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

Mnie LGBT nie interesuje.

A jesteś narodowcem? :E Przecież wiadomo, że na Bosaka głosowali Ci którzy mają minimalne pojęcie o gospodarce, memiarze (a może wygra przynajmniej z Hołownią), ludzie którzy nie znają się na polityce, ludzie którzy mają dosyć POPISu, ale wiedzieli że Słupownia to PO/KO, ludzie którzy nie wiedzieli o Hołownii. No i na końcu wolnościowcy, i narodowcy - to był główny trzpień. 

 

Dlatego, bardzo łatwo było przylizać się narodowcom którzy nie okazują zbytnio się inteligencją, wystarczyło puścić parę newsów. Ja jestem ciekaw prawdziwych danych, i ile głosów Bosaka poszło na którego kandydata, mogę się mylić i mogę jednocześnie mieć rację, zobaczymy. 

Wolnościowiec prędzej zagłosuje za neutralnym Trzaskiem, niż socjalistycznym Dudą. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TheMr. napisał:

Wolnościowiec prędzej zagłosuje za neutralnym Trzaskiem

o Trzasku co narobił dotychczas już drugi raz nie będę wspominał,wiadomo że wyborcy PO,Hołowni,część głosów Bosaka,Kosiniaka oraz Biedronia pójdą głosować na Trzaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak forum przejdzie w tryb offline to co ja będę robił przez weekend. Nie mam żadnych planów, bo chcę iść głosować :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwi mnie jeżeli po wyborach zobaczymy kilku zdeklarowanych narodowców na posadach w spółkach państwowych.

Się ma, się korzysta.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobre - Jeśli wynik wyborów będzie zły, to w imię demokracji, praworządności i obrony konstytucji, etc, zróbmy ... uliczny zamach stanu :)

Naturalnie oświecone demokracje UE taką władzę namaszczą jako jedynie słuszną i skończą się nasze perypetie z praworzadnością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Everyman napisał:

Nie zdziwi mnie jeżeli po wyborach zobaczymy kilku zdeklarowanych narodowców na posadach w spółkach państwowych.

Się ma, się korzysta.

Jeśli tak będzie, nigdy więcej nie pójdę na wybory. To tylko pokaże że nie ma podziału w polityce, jest tylko szopka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, panzar01 napisał:

Kurde, jak forum przejdzie w tryb offline to co ja będę robił przez weekend. Nie mam żadnych planów, bo chcę iść głosować :E 

To zrób jak ja. Od razu rano idę żeby nie trafić na wyznawców Dudy po mszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, panzar01 napisał:

 To tylko pokaże że nie ma podziału w polityce, jest tylko szopka. 

Szopka to mało powiedziane

Wystarczy spojrzeć na obrady Sejmu i człowiek zaczyna uświadamiać,jaki kabaret odwalają.Jak nie Korwin,to kto inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Everyman napisał:

To zrób jak ja. Od razu rano idę żeby nie trafić na wyznawców Dudy po mszy.

Ale jest jeszcze sobota :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

o Trzasku co narobił dotychczas już drugi raz nie będę wspominał,wiadomo że wyborcy PO,Hołowni,część głosów Bosaka,Kosiniaka oraz Biedronia pójdą głosować na Trzaska.

A co zrobił? :E A raczej czego nie zrobił chciałeś napisać :E No tak, magicznie w 1.5 roku miał rozwiązać wszystkie problemy Wawy. Szkoda tylko, że żeby naprawić pipidówę małą trzeba przynajmniej kilku lat, a co dopiero stolice państwa borykającą się z dużymi problemami. Niespełnione obietnice ma jak każdy, nie widzę powodów by akurat jego ganić za coś co obiecał a nie zrobił. Po części wole takiego który nie psuje, niż takiego który naprawia i każe wszystkim innym cierpieć. 

 

Jaka część to jest bardzo dobre pytanie, bo jak już mówiłem, Trzask musi zabezpieczyć o wiele więcej głosów niż twardy elektorat Dudy na poziomie 93%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfa nie będzie się okładać z PiSem, oni są teraz na fali. Dlaczego mieliby to zrobić?
Mentzen liczy na ponad 10% za 3,5 roku, mówią o tym cały czas. Gdyby mieli się sprzedać, to zrobiliby to teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo opcji. Nie wiem już czy Kaczyński wykrył układ czy nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Radar28 napisał:

No i jak się udała Rewolucja Francuska? Władza się wyżynała tak ostro, że siebie też powycinali. W międzyczasie chłopi ochoczo łupili i brutalnie mordowali szlachtę. Czy cokolwiek jednak się w wyniku tej rewolucji poprawiło? Czy ktokolwiek pochylił się nad losem prostych ludzi? Czy władza poluzowała mieszkańcom Francji, czy może jednak zapanował większy zamordyzm i terror?

@panzer01: dziękuję za podlinkowany film. W punkt i bardzo dobrze opisane.

Zmieniło. Po prostu inaczej feudalizmu obalić się tam nie dało. Jasne, Brytyjczycy czy Szwedzi sami w ciągu kolejnego stulecia do tego doszli pokojowo. Jednak bez rewolucji francuskiej zajęłoby to pewnie o wiele więcej czasu. 

36 minut temu, Radziuwilk napisał:

To wszystko o czym mowisz to pisowska propaganda

Stref no go nie doswiadczylem, a pracuje we wszystkich Sztokholmskich dzielnicach (wiesz za komuny tez w wiadomosciach mowili jak to zle w paryzu i berlinie, a u nas miod i mleko, radze nie wiezyc we wszystko co jest w tv)

 

 Ale wiesz, że on kpił z nacjonalistycznych mitów ?? Ja jestem ciekawy dlaczego żaden PiSowiec się nie zastanowił gdzie się na Zachodzie podziały te rozseksualizowane, masturbujące czterolatki? I dlaczego Duda twierdzi, że ci emeryci będą do nas uciekać przed eutanazją, ale jakoś dotąd tego nie robią? 

Chyba jednak o tym nie pomyślą. Siła mitów o zgniłym Zachodzie jest u nich zbyt silna. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, panzar01 napisał:

Ale jest jeszcze sobota :E

Sobotę już mam zaplanowane że  wyjęta z życiorysu. :biggrinparty:

 

 

 

 

 

 

W sumie niedziela i poniedziałek też:atomic:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Everyman napisał:

Nie zdziwi mnie jeżeli po wyborach zobaczymy kilku zdeklarowanych narodowców na posadach w spółkach państwowych.

Się ma, się korzysta.

A mnie trochę zdziwi, raczej będą się starać rozpracować PSL bo tamtejsze doły za długo nie były u władzy i zaczyna się im tęsknić.

21 minut temu, TheMr. napisał:

Wolnościowiec prędzej zagłosuje za neutralnym Trzaskiem, niż socjalistycznym Dudą. 

Jeśli jest prawdziwym wolnościowcem, a takich w Polsce mało. Większość naszych "wolnościowców" chce niskich podatków bo czemu nie, ale najważniejsze to "bić pedała", dlatego socjalistyczni narodowcy jak Bosak tak gładko dogadali się z Korwinem. Ba - teraz w Konfederacji rządzą narodowcy, a Bosak to żaden wolnościowiec.

Edytowane przez kalderon
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Na razie opisałeś tak własny post. Pilnuj proszę języka. Nikt niczego nie usprawiedliwia. ..

Klakier najzwyczajniej w świecie napisał banał wynikający z postów tutaj. Bo sugestii, jakoby PiS był zdeterminowany do kantów jeśli Duda przegra, trochę tu jest. A jeśli już komuś sugerować pilnowanie języka, to chyba bardziej tym, co zaczynają przemycać śpiewki o jakichś zamachach stanu. Równie dobrze można by wzywać do mordów tych złych politycznie, bo w zasadzie zamachy stanu mało kiedy są bezkrwawe.

I sugerowałbym Tobie to co i Gordonowi kiedyś, a o czym pisze klakier - przyjąć z pokora wynik wyborów, jaki by on nie był. Nie wyjeżdżać od przekupionych ciemnych mas etc, bo wtedy niczym nie różnisz się od tego, którego krytykujesz za tych UBeków itd

 

edit

A z tym "pilnowaniem języka", gdzie klakier niczym ostrym nie pojechał, to biorąc pod uwagę Twoją funkcje tutaj, jest to kop w krocze. Powiedziałbym zastraszanie. Coś za co szanuję tutaj Ryśka - mimo innych poglądów nie robił tego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, krzyyss napisał:

I sugerowałbym Tobie to co i Gordonowi kiedyś, a o czym pisze klakier - przyjąć z pokora wynik wyborów, jaki by on nie był. Nie wyjeżdżać od przekupionych ciemnych mas etc, bo wtedy niczym nie różnisz się od tego, którego krytykujesz za tych UBeków itd

Akurat teraz piszesz,gdy Gordon ma na wykopie bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Akurat teraz piszesz,gdy Gordon ma na wykopie bana

Gordon to złapałby bana na każdym forum :E A gdyby jego persona była przynajmniej w ułamku tak dobra jak o sobie pisał, to nie miałby czasu siedzieć na tylu forach na raz i klepania 30k+ postów.

No ale, w internecie to każdy jest piękny, młody i ma mnóstwo czasu :E 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macierewicz znów odleciał, a tak ładnie go ukrywali by siedział cicho bo zaś zacznie pianę toczyć. To właśnie tacy jak on podtrzymują wojnę polsko-polską

EcevLelWsAEXmwO?format=jpg&name=small

 

Czy to 30 lat temu czy dziś, Polska nadal nie jest przygotowana by rozróżniać kolory inne niż czarny oraz biały. Czarnowłosa, Polka, mąż, dwójka dzieci, bardzo duża kariera w Szwecji. Ładniejszy z braci chyba w 2015 wrócił do Izraela, a chyba w 2017 lub 2018 nawet grali w Tel Awiwie na "Pride" i bardzo ortodoksyjny Izrael jakoś ich nie ukrzyżował. Problem PiSu jest taki że w Polsce LGBT praktycznie nie ma żadnych praw a oni już nas straszą że "w każdym krzaku będzie siedział LGBT by nas zgwałcić albo porwać i adoptować nasze dzieci" ;) Chłopcy którzy lubili chłopców oraz dziewczynki lubiące dziewczynki są od wieków, można im dać uregulowane związki by nie musieli sami biegać do notariuszy. W wielu krajach są jednopłciowe związki a nie ma adopcji dzieci przez takie pary... no ale PiS STRASZONKO MUSI ODSTAWIĆ.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Spl97 napisał:

Akurat teraz piszesz,gdy Gordon ma na wykopie bana

No cóż, każdy kto nie podzielał poglądów Gordona był stosownie przez niego "klasyfikowany". Taką przypdałosć ma niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, krzyyss napisał:

No cóż, każdy kto nie podzielał poglądów Gordona był stosownie przez niego "klasyfikowany". Taką przypdałosć ma niestety.

Gordona trochę kojarzę,ale nie na tyle żebym wiedział o nim dużo.Codziennie nie rozmawiam o polityce,jak już to przy temacie wyborów.

Tak patrząc obiektywnie,na wykopie robi to samo co tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To nie kwestia sztuki, zależy od tego jak dany zasilacz ma ustawioną krzywą jak jest agresywna od niskiego obciążenia to nic z tym nie zrobisz bez rozbierania i modyfikacji/wymiany wentylatora focus z 2017r w idle kręcił poniżej 450rpm jak się wyłączyło tryb pasywny  a pod obciążeniem reszta kompa go zagłuszała jak osiągnął tam okolice 900-1000 a jak ci w idle kręci dany model 700-800rpm to co innego  
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że złamanie kości udowej, a złamanie kości w stopie, to kompletnie różne przypadki? Udowa jest prosta i duża, to się zupełnie inaczej goi niż jak masz układ wielu drobnych kości powiązanych ze sobą. Jeżeli oprócz złamania doszło też do naruszania stawów, wiązadeł itp. miękkich części, to potrafi się długo goić. Dodatkowo z twojego opisu wygląda jakbyś miał wstawioną szynę/płytkę, a nie tradycyjne unieruchomienie gipsem, gdzie pewnie byłbyś zapakowany od łydki po miednicę i nie byłoby szans na swobodne chodzenie. Niekoniecznie ktoś miał tutaj taki przypadek. Mógł nie złamać, mógł nie jeździć rowerem. Jeżeli nie masz problemów z chodzeniem, to pewnie z jazdą po równym i bez przeginania powinno być ok. No ale to zawsze jakieś ciut większe ryzyko, zwłaszcza jak to noga, którą się zwykle podpierasz. Wiem, że ciężko czasami już usiedzieć, ale szkoda z pośpiechu sobie przedłużyć sprawę. Ja mogę jedynie o zupełnie innych przypadkach. Złamanie przedramienia - 3 miesiące w gipsie, około 1,5-2 miesięcy po zdjęciu pierwsza przejażdżka na rowerze. Nabranie pełnej pewności co do wytrzymałości ręki - ponad pół roku. Pozbycie się zacinania ręki w łokciu - ponad rok. Pełny zakres skrętu nadgarstka - nigdy. Kontuzja barku - raczej bez złamania (nie było jednoznacznej diagnozy, rtg nic nie wykazało, na usg czegoś tam się dopatrzyli, fizjo stwierdził że mogło to być tylko zbicie mięśni), nie licząc powrotu po upadku (jakoś trzeba było się pozbierać do domu), to po 3-4 tygodniach, kiedy zupełnie przestałem czuć dolegliwości nie pamiętam ale trochę to jeszcze trwało. Jakby się nie poprawiało, to bym się solidnie martwił Jeżeli się zrosło, zagoiło, to jak najbardziej ruch będzie sprzyjał regeneracji. Stopa zaczyna prawidłowo się ruszać w pełnym zakresie, poprawia się ukrwienie. Grunt żeby wiedzieć z czym się jeszcze wstrzymać, a co będzie pomagać, ale to już specjalista wie najlepiej, zwłaszcza że każdy przypadek inny.
    • Jeżeli będąc poza Unią można mieć lepsze warunki handlu, niż w Unii, to robi się z tego zagadnienie metafizyczno-psychiatryczne: dlaczego Unia istnieje? Co te dyjabły wcielone, np. Niemcy, w ogóle robio? Przecież można by wyjść z Unii i wygrywać jeszcze lepiej! Wszyscy debile! Poza Polakami oczywiście, szczególnie na jednym takim forum...
    • Nie wiem skąd bierzesz te informacje, ale to bajki dla naprawdę naiwnych. Mobilizacja była od samego początku właściwie, szła źle więc wymieniono oficerów za to odpowiedzialnych i od tego roku ruszyła ostrzej, w tym łapanki, tak indywidualne jak masówki. W jednostkach zmechanizowanych brakuje "wkładki" mięsnej. Bo strzelcy piechoty giną lub zostają ciężko ranni w walkach. Odziały strzelców zmotoryzowanych też mocno oberwały w okopach.   Bardzo mocno obrywają od artylerii dużego kalibru cały czas. A od kilku miesięcy doszło masowe użycie bomb szybujących przez Rosję, w tym 1500 kg. Niesamowicie tym masakrują piechotę, czy to na stanowiskach w budynkach czy okopach.   Przynajmniej kilka poważnych źródeł zachodnich alarmuje że od ok miesiąca sytuacja jest tragiczna dla jednostek frontowych. Dochodzi do porzucania pozycji jeszcze przed ruskim szturmem, tak boja się ataków bombami. Jest duże zagrożenie załamaniem frontu. Stąd pakiet od USA. Nie kryli tego, że takie były scenariusze jak pomoc nie ruszy dosłownie już.
    • Ten za 40k był bez klimy. Chciałem go kupić, ale realnie z wyposażeniem to pod 50k było. Ostatecznie od kolegi Octavie III wziąłem bo akurat sprzedawał.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...