Skocz do zawartości
Cartlex

Myszka - Zowie EC2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Planuje kupić myszkę od razu po tym gdy się zdecyduje. I teraz mam pytanie, czy warto kupować zowie ec2 , jeżeli korzystam z palm gripa - za kwotę 350 zł z morele? Pytam bo nigdy nie korzystałem z żadnego produktu od Zowie i nie wiem czy te ceny są jakoś sztucznie podwyższone bo dziwne , że myszka kosztuje 352,82 zł. Te myszki czasem kiedyś nie kosztowały taniej? Jeżeli tak , no to okej zamówię, ale jeżeli nie to polecilibyście jakąś inną myszkę do 350 zł ok.? Będzie ona główna służyła do cs go.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystałem z Zowie EC1 (240 PLN w 2015 roku) i po drugim uszkodzeniu kółka zwrócili pieniądze. Tak więc nie jest to może duże doświadczenie, ale trochę się zraziłem. Choć na pewno dziś to poprawili. Ceny akcesoriów gamingowych zawsze mają dużą marżę i najczęściej - niestety - są przewartościowane.

Mam też podkładkę ZOWIE P-TF i żadna inna nie była tak dobra jak ona. Więc potrafią robić fajne akcesoria...

A co do propozycji myszki, rzuć okiem na Logitech MX518. Klasyka gatunku wywodząca się z growych legend świata myszek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi