Skocz do zawartości
don mirasso

telewiory marki TCL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chcę kupić synowi 55" 4K nie chcę wydać za dużo max 2500-2800zł czy ten model https://tiny.pl/7ck4m

wg Waszej oceny będzie sie nadawał? pod konsole xbox, YT, Netflix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Philipsa lub jeszcze lepszego LG SM8600 ze 120HZ matrycą, czyli bardzo płynny obraz oraz niskim Input lagiem na poziomie 14ms, co w przypadku gier nie będzie żadnych opóźnień obrazu https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-55sm8600-uhd-4k-a7-g2-nano-cell-hdr-pro-thinqai-pilot-magic-tv?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=45988a729df28f554d96a5b9932b17e1.

TCL ma słabe matryce z niskim współczynnikiem kontrastu, jeżeli już z chcińskich TV coś wybierac to TV Hisens 55U7B https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-hisense-led-h55u7b?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=45988a729df28f554d96a5b9932b17e1. Jego widziałem i już jest lepszy od TCL ale chińskim TV często brakuje wsparcia na do niektórych aplikacji na terenie Polski, również brakuje wsparcia sterowania głosowego w jezyku polskim, nie wspominając o słabej opiece serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie inputlagu nie musisz już sprawdzać. Każdy telewizor ma sensowny input lag, który pozwala na komfortowe granie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki na info ten lg nawet mnie zainteresował wezmę go pod uwagę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Siema kupił ktoś f1 2020 na pc w wersji pudełkowej? Jak tak to ile jest płyt w środku?  
    • O czym Ty w ogóle mówisz. Dudę wybrali ludzie, którzy w ogóle nie mają szerszego dostępu do mediów. Dokładnie tacy ludzie, do których trafia "Kill LGBT"  oraz palenie plakatów u sąsiada żeby "dziecka nie pedalić". Reszta to grupa "daj 500 bo nie przeżyję do pierwszego" i niezdecydowani. Wyborcom Dudy nie przeszkodziły kłamstwa prezydenta na temat ułaskawienia pedofila, ani nawet list Kaczyńskiego czy oskarżenia Macierewicza. Ale już Stuhr, Wojewódzki i Lis ich tak zdegustowali że uderzyli w stół. Śmiech na sali. I właśnie tej hipokryzji nie rozumiem. Z jednej stroni mówisz że nie zagłosujesz bo takie to wszystko brudne jest, z drugiej wręcz zachęcasz do składania obietnic z kosmosu i wycofanie się z nich zaraz po wyborach.  I jeszcze to że zbyt nachalnie się umizguje to nie przejdzie.
    • Witam wszystkich, bo jestem nowy na tym forum. Zarejestrowałem się specjalnie, ponieważ jest tu spory i "żywy" wątek na temat RDR2.  Rzadko gram w tego typu gry bo gram przede wszystkim w strategie i symulatory. W RDR zacząłem niedawno licząc na klimatyczność gry, bo dla mnie to jest jednym z największych atutów. I nie zawiodłem się. Najlepsza gra w jaką dotąd grałem do była pierwsza Mafia i myślałem, że nikt nic lepszego już nie stworzy, że może być ewentualnie tylko coś dorównującego. Chyba się myliłem. RDR2 chyba jest jednak lepsza. Wsiąknąłem w grę "po uszy", trafiła w 110% w mój gust. Delektuję się nią i boję się zbyt wcześnie skończyć. Obecnie mam 50 godzin i dopiero co ukończyłem 2 rozdział. Ta gra, to po prostu mistrzostwo świata. Absolutne. Z gier Rockstara grałem tylko w GTA V i moim zdaniem ta do RDR2 nie ma nawet startu. Dobra, poprawna produkcja i tyle. Mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy - czy jest możliwość przekładania przedmiotów z torby Arthura do juków konia? Jeśli tak, to w jaki sposób? W torbie brakuje często miejsca, a na koniu mam tylko broń i ubrania.  Drugie pytanie, to kto skupuje takie rzeczy jak tytoń do żucia i kokaina do żucia? Prawie tego nie używam a często w obozach likwidowanych bandytów to znajduję. Mam tego pełno w torbie i nie mogę zabrać, tak więc nie mogąc tego "spieniężyć" .  Gram na PC.  
    • Ewidentnie była to wada techniczna , klawka poszła do szafy i wskoczył K95.
    • No właśnie nie. W sumie przy próbie ustawienia wyżej OC procka sugerowałem się m.in. Twoimi wypowiedziami w tym zakresie. Wiem jakie masz zdanie na temat wypalarek. W  jakiś sposób zainspirowałeś mnie do tego OC. Zastanawiam się tylko czy te testy, które już przeprowadziłem wystarczą, czy też należy coś jeszcze przeprowadzić. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...