Skocz do zawartości
ghs

No to Panie/Pany kaj my wędrujem? Bo...

Kaj my... itd :)  

116 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przeprowadzka na...

    • PPC
      76
    • Benchmark
      18
    • IT Hardware
      10
    • GOL
      4
    • Elektroda
      5
    • boardpc
      3


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, .winter. napisał:

Nie widzisz, jak to wyglada na pisilab? Ikonki ledwo widac. Czcionki tez slabiutkie.

Fakt, są mniejsze, ale nie mam żadnych problemów ani z czytaniem, ani z rozpoznawaniem ikonek. Zresztą to żaden problem, obraz zawsze można zmniejszać, powiększać jak się chce.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lamparcicho napisał:

Też mi najbliżej do purepc, jak dla mnie wkładają mnóstwo serca w to co robią i bardzo przyjemnie czyta się ich teksty. Tym samym wejście na purepc i przeglądnięcie nowego contentu na głównej a potem wizyta na forum wydaje mi się czymś naturalnym w przyszłości.

Dokładnie, jakby co, zostaje wrogi Pure :E Ale póki co nie ma sensu uciekać. Taka ucieczka to pięć minut roboty.
Ale jakby uciekać, to na Pure także dlatego, że radzi sobie najlepiej. ITH to mizeria, a bench może niedługo polecieć jak się Komputronikowi budżet nie zepnie...

Co do zakupu forum przez Pure to niestety/na szczęście? :E nierealne. Chociaż jeśli ktos pyta jaki to by miało sens... gdyby było tanio, to pewnie przejęcie użytkowników, którzy siłą rzeczy nabiliby też odsłony portalowi. No ale tanio by nie było wiej jak ktoś wspomniał, biorąc pod uwagę przypuszczalny budżet Pure, to czysta fantazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure powinno zacząć od interfejsu. Pewnie dinozaurom się podoba, ale subiektywnie wygląda gorzej niż ITH, Benchmark czy nawet Pclab.

Forum to oni nie aktualizowali z 10 lat. Przeglądam, patrze a tam...Socket 462. Serio ? :E

Edytowane przez bigovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, wii napisał:

Ja czuje się nawet z tym czarnym nieswojo... Kwestia przyzwyczajenia do klasycznego pewnie i trochę czasu musi upłynąć. Ale czeka nas pewnie jak cały naród kwestia zastępowalności pokoleń. Kto tu wejdzie nowy za pare lat jak ktoś mu nie powie że tu mamy największe forum z masą ludzi. Przykład forum idg. Inna sprawa że i inne aktualne co mają front niby ok leżą od strony forum :E Te forum ma ten plus że tylkotak ma permbana :E

 Już się przyzwyczaiłem do ciemnych stron, odkąd używam TV jako monitora, mam dodatek do przeglądarki Dark Reader (polecam wszystkim), bez tego można zwariować, gdy tło stron jest białe. Praktycznie wszystkie strony na jakie wchodzę wyglądają jak ta ciemna skórka na obecnym Labie.

4 minuty temu, Zas napisał:

Dokładnie, jakby co, zostaje wrogi Pure :E Ale póki co nie ma sensu uciekać. Taka ucieczka to pięć minut roboty.
Ale jakby uciekać, to na Pure także dlatego, że radzi sobie najlepiej. ITH to mizeria, a bench może niedługo polecieć jak się Komputronikowi budżet nie zepnie...

Co do zakupu forum przez Pure to niestety/na szczęście? :E nierealne. Chociaż jeśli ktos pyta jaki to by miało sens... gdyby było tanio, to pewnie przejęcie użytkowników, którzy siłą rzeczy nabiliby też odsłony portalowi. No ale tanio by nie było wiej jak ktoś wspomniał, biorąc pod uwagę przypuszczalny budżet Pure, to czysta fantazja.

Tylko wtedy koniecznie musielibyśmy się spiąć i pójść w jedno miejsce, ich forum praktycznie nie istnieje i dopiero my musielibyśmy je rozruszać. Co do naszego obecnego Laba, mam też takie obawy, żeby się nie okazało za jakiś czas, że większość się rozeszła, a zostanie tylko grupka starych wyjadaczy którzy są na tym forum od wielu lat, i to będzie dla góry za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bigovsky napisał:

Pure powinno zacząć od interfejsu. Pewnie dinozaurom się podoba, ale subiektywnie wygląda gorzej niż ITH, Benchmark czy nawet Pclab.

Forum to oni nie aktualizowali z 10 lat. Przeglądam, patrze a tam...Socket 462  :E

Czekaj, czekaj... z glowy na szybko... 462... hmm to za czasow Athlona 64 :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, skunRace napisał:

 Już się przyzwyczaiłem do ciemnych stron, odkąd używam TV jako monitora, mam dodatek do przeglądarki Dark Reader (polecam wszystkim), bez tego można zwariować, gdy tło stron jest białe. Praktycznie wszystkie strony na jakie wchodzę wyglądają jak ta ciemna skórka na obecnym Labie.

Dokładnie tak. ?
Jest kilka wtyk (m.in. Dark Reader) bez których ja już nie potrafiłbym funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pure nie jest przyjazne labowiczom. Swojego czasu jak zbanowali wreszcie u nas gosu, znanego tu jako Tylkotak, to obsrywał lab i ludzi tutaj jak tylko mógł. Nie tylko serwis i władze, ale ludzi - po całości. Zresztą to samo robi na benchu. Widziałem jak na jego posty odpowiadał czcigodny Sebastian jakby nigdy nic i na to reakcji nigdy nie było. Ale to tylko jeden typ. Sprawdzam też testy i czasem newsy i mniejszych lub większych docinek i ośmieszania laba było tam setki jak nie więcej przypadków. A ile mnie ominęło, to strach policzyć. Normalnie jakiś kompleks byle tylko labowi pocisnąć.  Dla mnie są spaleni dożywotnio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, .winter. napisał:

Czekaj, czekaj... z glowy na szybko... 462... hmm to za czasow Athlona 64 :D?

XP. Najlepsze czasy, z ołówkiem w ręku mogłeś zdziałać cuda :yuppie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, blabla123 napisał:

XP. Najlepsze czasy, z ołówkiem w ręku mogłeś zdziałać cuda :yuppie:

Ahhh tak pamietam. https://pclab.pl/art5696.html

Nawet sam go pisalem tutaj :)

 

P.S: 754 to byl na Athlona 64 :)

Edytowane przez .winter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroda? Nie możesz sobie sprawdzić w wyszukiwaniu? Wątek gdzie się przenieść był poruszany setki razy. Zamykam.

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kelam napisał:

Pure nie jest przyjazne labowiczom. Swojego czasu jak zbanowali wreszcie u nas gosu, znanego tu jako Tylkotak, to obsrywał lab i ludzi tutaj jak tylko mógł. Nie tylko serwis i władze, ale ludzi - po całości. Zresztą to samo robi na benchu. Widziałem jak na jego posty odpowiadał czcigodny Sebastian jakby nigdy nic i na to reakcji nigdy nie było. Ale to tylko jeden typ. Sprawdzam też testy i czasem newsy i mniejszych lub większych docinek i ośmieszania laba było tam setki jak nie więcej przypadków. A ile mnie ominęło, to strach policzyć. Normalnie jakiś kompleks byle tylko labowi pocisnąć.  Dla mnie są spaleni dożywotnio. 

Oktaba w którymś miejscu pisał, że lab pomógł im wstać po upadku tweaka, a konkurowali głównie z Focusem. Czasem zdarzały się docinki, ale to głównie z powodu zależności od RASP i jak widać mieli rację

 

Edytowane przez bigovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Dokładnie tak. ?
Jest kilka wtyk (m.in. Dark Reader) bez których ja już nie potrafiłbym funkcjonować.

Jeszcze okularów nie potrzebuję, ale kiedyś nam oczy podziękują za takie dodatki :E

18 minut temu, Kelam napisał:

Pure nie jest przyjazne labowiczom. Swojego czasu jak zbanowali wreszcie u nas gosu, znanego tu jako Tylkotak, to obsrywał lab i ludzi tutaj jak tylko mógł. Nie tylko serwis i władze, ale ludzi - po całości. Zresztą to samo robi na benchu. Widziałem jak na jego posty odpowiadał czcigodny Sebastian jakby nigdy nic i na to reakcji nigdy nie było. Ale to tylko jeden typ. Sprawdzam też testy i czasem newsy i mniejszych lub większych docinek i ośmieszania laba było tam setki jak nie więcej przypadków. A ile mnie ominęło, to strach policzyć. Normalnie jakiś kompleks byle tylko labowi pocisnąć.  Dla mnie są spaleni dożywotnio. 

Coś tam czasem widziałem, ale przyznam się, że na PurePc zaglądam bardziej dla niektórych testów, i jakoś specjalnie nie zagłębiałem się w komentarze. Widziałem też kiedyś, że potrafią wymieniać naszych forumowiczów po nickach i coś tam się wyśmiewać, więc jakiś konkretny kompleks był. TyloTak to już  w ogóle był ciężki przypadek, paru jego czcicieli "entuzjastów" jeszcze tu zostało, i reprezentuje taki sam poziom w swoich postach.

 Tak na marginesie, jak już przy "jechaniu" po Labie jesteśmy, to mam dziwne wrażenie, że ten pierwszy komentarz na ITHardware "Serwis PCLab.pl kończy działalność" no nasz Azazell :E

fW3gUlq.jpg

Edytowane przez skunRace
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skunRace napisał:

Jeszcze okularów nie używam, ale kiedyś nam oczy podziękują za takie dodatki :E

Coś tam czasem widziałem, ale przyznam się, że na PurePc zaglądam bardziej dla niektórych testów, i jakoś specjalnie nie zagłębiałem się w komentarze. Widziałem też kiedyś, że potrafią wymieniać naszych forumowiczów po nickach i coś tam się wyśmiewać, więc jakiś konkretny kompleks był. TyloTak to już  w ogóle był ciężki przypadek, paru jego czcicieli "entuzjastów" jeszcze tu zostało, i reprezentuje taki sam poziom w swoich postach.

 Tak na marginesie, jak już przy jechaniu po Labie jesteśmy, to mam dziwne wrażenie, że ten pierwszy komentarz na ITHardware "Serwis PCLab.pl kończy działalność" no nasz Azazell :E

fW3gUlq.jpg

To ten od koneksji w branzy? xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, .winter. napisał:

To ten od koneksji w branzy? xD

Dokładnie, koneksje w branży i lokalizacje gier, sami znajomi jedni z Chicago inni z Wyoming :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażony konsolowiec by pasował. Głupio wyszło z tym jego usunięciem konta. Był jaki był, ale zawsze dodatkowa osoba do pisania na forum. Jeśli to on, to szkoda, że tak widzi lab jako całość. Też tu niejedną wojenkę miałem i procenty z pupy ze dwa razy, ale nigdy by mi nie przyszło na myśl wystawiać takie opinie. I to w takim smutnym momencie. Może zbyt pobłażliwie go oceniałem jako człowieka. Ofc, jeśli to faktycznie on.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, .winter. napisał:

To ten od koneksji w branzy? xD

Od pizzy. Pozdro dla kumatych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej cos sie dzieje i jest ruch, jak na bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kelam napisał:

Obrażony konsolowiec by pasował. Głupio wyszło z tym jego usunięciem konta. Był jaki był, ale zawsze dodatkowa osoba do pisania na forum. Jeśli to on, to szkoda, że tak widzi lab jako całość. Też tu niejedną wojenkę miałem i procenty z pupy ze dwa razy, ale nigdy by mi nie przyszło na myśl wystawiać takie opinie. I to w takim smutnym momencie. Może zbyt pobłażliwie go oceniałem jako człowieka. Ofc, jeśli to faktycznie on.

Dokładnie, był jaki był i mimo, że kilka razy wojenkę z nim prowadziłem, to nawet raz go przeprosiłem, bo miałem wrażenie, że gadam z nastolatkiem i grzecznie pisaliśmy sobie privy w sprawie PS4 Pro. Wcale się nie ucieszyłem jak usunął konto, ale sam sobie zawinił, i chyba poczuł się tu całkowicie spalony. W krótkim czasie nałożyło się kilka rzeczy, pisał z innego konta i przedstawiał się jako ktoś inny, pisząc jeszcze większe pierdoły, i Blind go namierzył, ściemniał w sprawie posiadania RE3 Remake od znajomego przed premierą, czy jakoś tak, i jak to wszystko wyszło usunął konto.

11 minut temu, Lypton napisał:

Od pizzy. Pozdro dla kumatych.

O jest i Lypton który mnie wkręcił na pastę z Azazellem :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, skunRace napisał:

Dokładnie, koneksje w branży i lokalizacje gier, sami znajomi jedni z Chicago inni z Wyoming :E

On ma Tomek na imię, a tu jest jakiś Janek. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

On ma Tomek na imię, a tu jest jakiś Janek. :E

Jak tu dostał bana, to z drugiego konta też się przedstawiał inaczej i zgrywał byłego gościa z branży :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kelam napisał:

Jeśli to on, to szkoda, że tak widzi lab jako całość. Też tu niejedną wojenkę miałem i procenty z pupy ze dwa razy, ale nigdy by mi nie przyszło na myśl wystawiać takie opinie.

Jeśli ktoś nie przyjmuje krytyki i uważa, że forum służy wyłącznie do zgadzania się ze sobą i poklepywania po pleckach, choć to często "ciężkie" dyskusje są najbardziej wartościowe, nie wiem czy można tutaj mówić o stracie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mógłby wrócić, czasem bywało śmiesznie, na dłuższą metę dyskusja z nim była męcząca, bo nie trafiały żadne, ale to żadne argumenty, ale był tu już tyle lat, że się przyzwyczaiłem ;)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...