Skocz do zawartości
Torricelli

Karta graficzna AMD 7850 2 GB [Warszawa]

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kartę AMD 7850 2 GB [Warszawa] za 120 zł + koszt wysyłki

link do zdjęć:

Zdjecie 1

Zdjecie 2

Zdjecie 3

Karta grafina jest w 100% sprawna udzielam 14 dniowej gwarancji rozruchowej. Mozliwa wysyłka paczkomatem lub pocztą polską. Kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Odpowiedzi

• Dokładnie, masz źle zrobione przekierowanie.  W uproszczeniu przekierowanie ma za zadanie przekierowywać ruch sieciowy z zewnątrz sieci na konkretny adres sieci wewnętrznej.  Czyli to co przyjdzie na twoje zewnętrzne IP 37.248.....:433 ma trafić na adres NASa 192.168.x.x:433.  W sieci wewnętrznej nadaj NASowi adres statyczny i na ten IP zrób przekierowanie.    Sam QNAP powinien mieć gdzieś toola który Cie poprowadzi i sam otworzy porty po upnp (synology ma to Qnap też powinien)   Dynamiczny adres IP możesz łatwo  sobie załatwić DDNS np. duckdns.org  Wtedy po prostu masz adres  domeny jakisobiewymyslisz.duckdns.org zamiast 37.248..... i tego używasz z zewnątrz sieci. Na ten adres możesz sobie też załatwić darmowy certyfikat  https://letsencrypt.org i łączyć się z szyfrowaniem po https.  Tylko musisz ustawić na NASie lub Routerze aby ten DDNS aktualizował.   
    • A kto broni wycofać się z obietnic zaraz po wyborach?  
    • grafa byłaby z serii nvidia geforce 1650 super /zast.  gry wyścigowe
    • Szukam słuchawek true wireless ww. kwocie (mogę dołożyć jeśli różnica będzie znacząca). Użytkowanie: sport (bieganie/rower), ogólne słuchanie muzyki po za domem Gatunki muzyczne: bardzo różne, ostatnio Electro Swing, Filmowa Będą używane ze telefonem (Moto G6), pliki muzyczne: część FLAC, część MP3 320kbps Jedyne doświadczenie jakie miałem z tego typu słuchawkami miałem z Redmi AirDots. Jest to oczywiście produkt budżetowy, więc nie można było oczekiwać za dużo, teraz chciałbym kupić produkt z którego będę zadowolony i który wystarczy na lata. Moje zastrzeżenia do Redmi: jakość wykonania, problemy z łącznością (lubiły się przestawiać na tryb pojedynczy), kiepska ergonomia (przy energicznym biegu wypadały z ucha).
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...