Skocz do zawartości
oskid

chłodzenie AIO 240

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kupię AIO z chłodnicą 240. Wymagania: 100% sprawne, węże w oplocie, w miarę cicha pompa, mocowanie pod AM4, cena do 200zł. Przykładowo SPC Navis pro byłoby spoko.

@Mad3k Masterliquid Lite 240 nie ma węży w oplocie :( 

Edytowane przez oskid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka mam to czego szukasz, odezwij się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka powiedz co masz bo też tego szukam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam dokładnie ten model, nowy za 200 zł :Mam jeszcze takie nowe chłodzenie: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/chlodzenie/chlodzenie-wodne-cooler-master-masterliquid-lite-240?gclid=EAIaIQobChMI0tCWmN-s6gIVCN-yCh2U9A4dEAQYASABEgIunvD_BwE&gclsrc=aw.ds 

posiadam fakture , zakupiony miesiąc temu ale niestety nie pasuje do obudowy.

Edytowane przez Mad3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• W TVP trochę im nie wyszło szkalowanie magazynów i dziennikarzy opozycji, i wkleili finansowanie własnego aparatu państwowego jako "zła opozycja" i trochę na Morawieckiego najechali bo były reklamy złych banków i "inwestorów"  Mati już się spalił według PiSu  
    • To akurat można zarzucić tak i UE jak i Morawieckiemu że się na to zgodził. Fakt jest faktem że część by i tak albo zamknęli albo sprzedali bo czasami obie firmy mają obok siebie. Ale przyznam że nie jest to 80% stacji lotosu Morawiecki dał ciałka dla UE. W sumie sam przyznał że negocjacje były trudne i wyczerpujące
    • W punkt  Nie, kompletnie nie mam na myśli architektury, akurat to Ubi robi bardzo dobrze, tak samo jak pięknie zrobił Paryż, czy Londyn który zwiedzałem godzinami. Chodzi mi o cały świat i jego konstrukcje. Uczepiłeś się tych tekstur, jakby to miało szczególne znaczenie w odbiorze całego świata. Nie raz pisałeś, że Odyssey, jest dla Ciebie ładniejsze, i ogólnie wolisz tą grę od RDR2, choćby nawet za to, że grając w Odyseje czułeś się nagradzany za wykonywane zadania. Ale nie mów mi, że tekstury wpływają w tych obydwu przypadkach na końcowy odbiór świata i to jakaś przepaść między nimi. Mam wrażenie, że po prostu się czepiasz, bo nie ukrywałeś, że RDR2 Ci za bardzo nie podszedł i nie jest to gra dla Ciebie, i w sumie nie jesteś sam, bo RDR2 nie jest dla każdego. Ale dla mnie świat i ogólnie cała gra, to w ogóle inna liga. Choćby fabuła, czy jakość zadań pobocznych. Asasyn to kolejny Asasyn, tym razem jeszcze bardziej będący pseudo RPG, czasem nawet MMO, z taką sobie fabułą, durnymi zadaniami i ładnym światem.  Ale nie będę się tu znowu wdawał w tą dyskusje, bo dobrze wiesz o co mi chodzi i pisaliśmy już na ten temat spokojnie kilkadziesiąt postów.
    • Jaki budżet na kompa? Co chcesz jeszcze oprócz kompa? Jaki monitor? Do czego będzie służył komputer?
    • To nie słyszałeś, że Mati będzie odwołany z funkcji premiera? Jacuś zostanie premierem.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...