Skocz do zawartości
neonek

E-mail do wysyłania powiadomień z kamery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktoś może polecić jakąś skrzynkę pocztową, której nie będą blokować, bo kamera wysyła w ciągu dnia na inną skrzynkę pocztową kilkanaście (w bardzo skrajnych przypadkach kilkadziesiąt) maili z 1 zdjęciem w ciągu dnia? ;)

W skrócie: mam kamerę Argus 2. Pozwala ona na wysyłanie powiadomień e-mail na skrzynkę pocztową z docelowo stworzonej do tego innej skrzynki. Niestety sporo serwisów ma jakieś zabezpieczenia, które po czasie (lub na starcie) blokują taką "podejrzaną aktywność". W wyniku czego potrzebna jest ręczna autoryzacja danej skrzynki pocztowej, żeby dalej można było z niej wysyłać maile...

A mimo wszystko chciałbym swojarolę ograniczyć tutaj tylko do założenia konta, wklepania danych logowania do kamery i tyle.

Testowałem gmail, hotmail, interie, wp i jeszcze kilka innych (chyba yahoo). Był problem albo przy logowaniu kamery (wywalało błąd podejrzanej aktywności i ręczna autoryzacja była) albo po jakimś czasie użytkowania (interia pozwalała mi na 7 dni takiego wysyłania powiadomień, a teraz za każdym razem wywala błąd).

 

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...