Skocz do zawartości
Zefxx

Błąd z programem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się spytać ,czy ktoś ma pojęcie jak naprawić ten problem ,który jest ukazany w  załączniku.

Problemem jest to ,że  okno gry jest zminimalizowane i nie mg w tą grę normalnie grać.

Nie wiem jak to mam naprawić. Czy ktoś ma jakiś pomysł.

Pozdrawiam

https://imgur.com/a/U4DI789

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Najprawdopodobniej jakiś program działający w tle powoduje minimalizację gry. Przez program działający w tle rozumiem np. komunikat wyskakujący na pasku zadań (w powiadomieniach) w czasie uruchamiania gry lub włączanie się na ułamek sekundy okna CMD (też przy uruchamianiu gry). Znalazłem temat, w którym minimalizowanie gry było spowodowane komunikatem od Intela w powiadomieniach. W drugim przypadku za minimalizację odpowiedzialne było okienko cmd wyskakujące na ułamek sekundy, związane z programem DriverSetupUtility.
Inna kwestia to czy minimalizacja jest już przy uruchamianiu gry czy po jakimś czasie rozgrywki. Problem jest tylko z jedną grą?

Edytowane przez toska78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.07.2020 o 07:56, toska78 napisał:

Najprawdopodobniej jakiś program działający w tle powoduje minimalizację gry. Przez program działający w tle rozumiem np. komunikat wyskakujący na pasku zadań (w powiadomieniach) w czasie uruchamiania gry lub włączanie się na ułamek sekundy okna CMD (też przy uruchamianiu gry). Znalazłem temat, w którym minimalizowanie gry było spowodowane komunikatem od Intela w powiadomieniach. W drugim przypadku za minimalizację odpowiedzialne było okienko cmd wyskakujące na ułamek sekundy, związane z programem DriverSetupUtility.
Inna kwestia to czy minimalizacja jest już przy uruchamianiu gry czy po jakimś czasie rozgrywki. Problem jest tylko z jedną grą?

Kiedyś tak miałem  z inną grą ,ale już tak nie mam [jakoś tam  się naprawiło ] ale tera mam własnie problem z tym madgodem:

I tak:

Nie ma żadnego cmd

Od razu jest zminimalizowany jak włączam grę

Nic nie działa w tle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale grę uruchamiasz normalnie? Tzn. klikając GRAJ w bibliotece steam? Bo screen pokazuje co innego.

W recenzjach tej gry na steamie nie znalazłem żeby ktoś miał problem z uruchomieniem czy minimalizacją tej gry.

Edytowane przez toska78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi