Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Zmieniamy lokalizację salonu w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Centrum handlowe, w którym dotychczas pracowaliśmy, zostało z dnia na dzień zamknięte. Z tego powodu musimy zamknąć salon i przenieść go w inne miejsce.

Jak do tego doszło?

Sukcesja zostanie zamknięta 30 czerwca. To konsekwencja ogłoszenia przez sąd upadłości spółki, która jest właścicielem obiektu. O zamknięciu centrum handlowego dowiedzieliśmy się w piątek 26 czerwca.

Co teraz?

Prowadziliśmy negocjacje z właścicielem spółki, aby do czasu przygotowania nowej siedziby salonu, móc dalej działać w Sukcesji. Nie udało nam się porozumieć. W związku z tym od 30 czerwca nasz salon będzie zamknięty.

Chcemy jak najszybciej powrócić do normalnego trybu pracy. Do tego czasu nie będziecie mogli zamawiać zakupów z odbiorem osobistym w salonie w Łodzi. Z osobami, które już złożyły w ten sposób zamówienia, skontaktujemy się telefonicznie lub mejlowo i zaproponujemy darmową dostawę do domu lub paczkomatu.

Co dalej?

x-kom.pl działa normalnie. Przez jakiś czas mieszkańcy Łodzi i okolic nie będą mogli odbierać swoich zakupów w salonie. Nadal możecie zamawiać zakupy z dostawą kurierem lub odbiorem w paczkomacie.

Jednocześnie szukamy nowego miejsca dla naszego sklepu. Rozmowy są zaawansowane. Niebawem wrócimy w zupełnie nowej, jeszcze nowocześniejszej odsłonie, w wygodnej dla Was lokalizacji.

Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań możecie do nas napisać na adres x-kom@x-kom.pl lub zadzwonić na infolinię pod specjalny numer 34 377 00 96. Aktualne informacje na temat salonu w Łodzi możecie też znaleźć na stronie https://www.x-kom.pl/aktualnosci/.

Pozdrawiamy x-kom

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra wiadomość, mam tylko nadzieje że nie przeniesiecie się jeszcze dalej.. Miło by było gdybyście pojawili się np. w manufakturze :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te czasy gdy firmy rezydowały w swoich budynkach a nie tylko galerie. Będzie kolejne zamknięcie z powodu pandemii i znowu sklep nieczynny. Inna sprawa że nawet łatwiej się dostawy przyjmuje zamiast wozić towar przez pół Manufaktury od wind czy dla klienta który chce tylko odebrać towar nie trzeba taki kawał iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2020 o 05:39, Viking napisał:

Gdzie te czasy gdy firmy rezydowały w swoich budynkach a nie tylko galerie. Będzie kolejne zamknięcie z powodu pandemii i znowu sklep nieczynny. Inna sprawa że nawet łatwiej się dostawy przyjmuje zamiast wozić towar przez pół Manufaktury od wind czy dla klienta który chce tylko odebrać towar nie trzeba taki kawał iść.

zgadnij ile kiedyś kosztował czynsz / ryczałt a ile teraz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jest jakiś postęp w sprawie nowej lokalizacji?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Cześć, jest jakiś postęp w sprawie nowej lokalizacji?

Na ten moment nie posiadamy jeszcze określonej nowej lokalizacji. Jeżeli tylko sytuacja się zmieni, będziemy informować na bieżąco.

Pozdrawiamy 

zespół x-kom

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi X-KOM.PL,

Pragnę zauważyć, że przez brak salonu w Łodzi wielokrotnie już zrezygnowałem z zakupu na Waszej stronie - właśnie z uwagi na konieczność ponoszenia kosztów dostaw.
Mam więc taką propozycję: Dopóki Wasz Salon nie wróci do Łodzi, dajcie darmowe dostawy do Łódzkich Paczkomatów :cool:

 

:disco:

DARMOWE PACZKOMATY DLA ŁODZI!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nka nowy salon zostanie otwarty niebawem w Galerii Łódzkiej, aktualnie czekamy na potwierdzenie dokładnej daty. Więcej informacji w tym tekście :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nka napisał:

Drogi X-KOM.PL,

Pragnę zauważyć, że przez brak salonu w Łodzi wielokrotnie już zrezygnowałem z zakupu na Waszej stronie - właśnie z uwagi na konieczność ponoszenia kosztów dostaw.
Mam więc taką propozycję: Dopóki Wasz Salon nie wróci do Łodzi, dajcie darmowe dostawy do Łódzkich Paczkomatów :cool:

 

:disco:

DARMOWE PACZKOMATY DLA ŁODZI!!!

troche masz w tym racji - dlaczego? ano dlatego, ze xkom tj ktos, kto odpowiadal za salon, powiedzmy kierownik lub idac dalej jakis regionalny lub dzial nie wiem rozwoju i inwestycji wiedzial juz dawno, dlugo przed zamknieciem tamtejszej galerii, ze zmiana salonu jest nieunikniona, niestety wszyscy polozyli na to lache czekajac co bedzie dalej - rezultat widac jak na dloni, do tej pory nie ma nowego salonu, chocby prowizorycznego, pracownicy na bank zamrozeni o ile sie nie zwolnili to pewnie klepia biede na jakims zdalnym voipie czekajac na lepsze jutro, ogolem ktos z gory powinien za to dostac po lapach chyba, ze taka polityka im odpowiada bo maja z tego jakies niepisane korzysci ... najlepsze w tym wszystkim jest to, ze przeciez wiedzieli, ze galeria w upadlosci i z dnia na dzien moze to zostac zamkniete a pozniej wielki lamet ze zostali zaskoczeni z dnia na dzien itp - totalna bzdura i proba utworzenia zaslony dymnej wokol tej sprawy, co najgorsze juz po pierwszych niepokojacych komunikatch nie bylo nawet planu znalezienia jakis zapasowych lokalizacji itp, totalna olewka problemu, ja patrze na to z prespektywy klienta i ew pracownika (nie jestem pracownikiem xkom) pod tym wzgledem, ze nie pracujesz a odwalasz jakis home office wiec sila rzeczy zarabiasz o wiele mniej niz do tej pory, a banki i firmy, w ktorych oplacasz rachunki maja wyjebane na niepowazna polityke firmy, w ktorej czlowieku pracujesz (i do tego jeszcze to przekladanie otwarcia nowego salonu itp)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 14:22, X-KOM.PL napisał:

@Nka nowy salon zostanie otwarty niebawem w Galerii Łódzkiej, aktualnie czekamy na potwierdzenie dokładnej daty. Więcej informacji w tym tekście :)

Zanim Wy go otworzycie, to Galerię przez COVID zdążą nam zamknąć ?

Od ostatniego wpisu już dwa zakupy zrobiłem u konkurencji - przez koszt dostawy i brak salonu X-kom... 

Więc albo otwieracie ten salon albo wyskakujcie z darmowych paczkomatów dla Łodzi! :]

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2020 o 13:19, Nka napisał:

Zanim Wy go otworzycie,

Oj tak, u mnie też już masa rzeczy poszła od innych sprzedawców, a druga sprawa że Galeria i tak mnie nie urządza. Na palcach jednej ręki bym podliczył ile razy tam byłem. Do Portu czy Sukcesji nigdy nie miałem problemu podjechać, zawsze płynna trasa, za to jak pomyślę żeby doczłapać się do i wbić na Piłsudskiego, potem krążyć żeby zrobić nawrotkę, to już mi słabo :E. Tyle czasu już nie było sklepu, że odwykłem i już mi to nie robi różnicy, czy będzie, czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest właśnie polska, lepiej kupić u gorszej konkurencji niż dopłacić 10zł za dostawę :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, bo najlepiej to się kupuje w Salonie ? (przynajmniej w przypadku x-kom). Natomiast jest to sytuacja wyjątkowa bo jak już w różnych miejscach pisano, problemy Sukcesji były w Łodzi szeroko znane już dawno (wspaniałe centrum swoją drogą). Stąd naprawdę był czas przygotować alternatywę. Skoro alternatywy nie ma, a jest wisząca od kilku miesięcy obietnica otwarcia to nic dziwnego, że klienci albo odchodzą do konkurencji - albo też pytają o zniesienie kosztów dostaw dla pozbawionej salonu strefy. W tym właśnie rzecz - że osobiście nie chcę kupować u konkurencji. Przy takim przemiale zamówień wynegocjowanie darmowych Paczkomatów dla jednego miasta byłoby dla nich - zapewne - ułamkiem tych 10 złotych które musi płacić klient. Jest jeszcze coś. Gro zamówień w moim przypadku to była regularnie kupowana drobnica, a od wielkiego dzwona wielkie zakupy. Przy kupowaniu drobnicy płacenie drugie tyle za dostawę jest co najmniej mało ekonomiczne. Z tego też powodu ludzie przerzucają się właśnie na konkurencję z lokalnymi salonami - odkrywając przy tym że konkurencja też może mieć bardzo opłacalne okazje zakupowe. Niestety jednak, kto raz zobaczy jak się kupuje w x-kom - trudno zmienia przyzwyczajenia ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2020 o 10:43, Morrowind napisał:

@X-KOM.PL I na czym temat darmowych dostaw dla Łodzi stanął? 

Aktualnie nie posiadamy takiej promocji, lecz zachęcamy do skorzystania z naszego tematy do rabatów dla czytelników, postaramy się zrekompensować wysyłkę :) 
https://forum.pclab.pl/topic/1304538-rabaty-specjalnie-x-kom-dla-czytelników-forum-pclab/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak salonu w dużym mieście to jest jednak problem. Teraz np do ceny monitora +100zł, bo pojawiła się dostępność i kolejne 20zł dla kuriera i nie wiesz w jakim stanie do ciebie dojecie paczka i czy kurier w ogóle przyjedzie w dostępnych dla ciebie godzinach np po 16 kiedy skończysz pracę, dotrzesz do domu. Podsumowując około 120 zł więcej, jak za pobraniem to jeszcze kilka złotych i użeranie się z kurierem oraz ewentualny zwrot to też problem dodatkowy. X-kom ma właśnie dobre opinie i buduje ją dalej na obsłudze w salonach. Brak salonu to dodatkowe koszty i problemy z kurierami.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...