Skocz do zawartości
BitGamer

Android box do starego tv jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)


Witam wszystkich zastanawiam się nad kupnem jakiegos Android boxa do starego tv bez androida na czym mi zależy to w sumie na netflixie mozliwosci zainstalowania nc plus go i play now plus youtube ipla etc tak sie zastanawiam co kupić do sporadycznego używania nurtuje mnie jedna rzecz na allegro sa uzywane android boxy z play now w cenie kolo 120 zl czy nie kupic czegos takiego i tam zainstalować reszte aplikacji ktore mnie interesuja . Co sądzicie ?


https://allegro.pl/oferta/tv-box-play-now-9437529122 przykładowa aukcja tego play boxa chyba będzie dało się tam normalnie dorzucać dowolne aplikacje jakie mnie interesują

Edytowane przez BitGamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko tylko że to koszt koło 300 zł a ja będę używał tego sporadycznie bo ten telewizor mam w sypialni więc może ktoś coś tańszego poleci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MiboxS albo Amazon Firestick. Patrz na urzadzenia ktore sa oficjalnie licencjonowane przez np. Netflixa. Inaczej aplikacja bedzie widziala takiego boxa jako tablet. Mam Minixa Neo8 h+ ktory swego czasu byl topowym urzadzeniem, jednak brak licencji sprawia ze max co na nim osiagam w netflixie to 720p

https://allegro.pl/oferta/outlet-amazon-fire-tv-stick-4k-9200417507

Edytowane przez Krauziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze na netflixie w sypialni mi zależy najmniej bardziej przyda mi się ipla i Player pl oraz kupił bym jakąś iptv aplikacje typu kodi nc plus go i jestem ciekawy czy ten tv box play to bd obsługiwać bo parametry ma nienajgorsze a cenowo 130 zł za używkę jest ok za mi box trzeba dać 300 zł a ten tv box jest mi potrzebny do sporadycznego używania może ma ktoś tego play boxa i się wypowie czy apki na androidzie działają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bierz cokolwiek co bedzie mialo androida 9 lub 10 oraz minimum 2GB pamieci ram. Wszystko instalujesz jak na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś konkretny model na myśli z tych tańszych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociazby cos takiego https://allegro.pl/oferta/tv-box-mxq-pro-2gb-16gb-smart-tv-4k-uhd-android-8661414587

W tych pieniadzach to wszystko i tak jedno I to samo, dopiero powyzej pewnego budzetu zaczynaja sie ciekawe boxy. Ja kupilem bardzo podobny jak z linku powyzej za 30euro,Mx1 4k.CDA,Kodi,przegladarka wszystko na nim chula. Uzywam go przy starej plazmie I jest ok do netflixa, amazon prime, youtube it'd. Kolejna zaleta takich pudeleczek jest ich wydajnosc. Ja bez problemu emulowalem na kilkuletni Mxq chyba z jeszcze 512mb ramu PSX czy Nintendo64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info pomyślę o tym albo zastanowię się na tym mi box ale jeszcze nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupowałem, to wybrałem w miarę taniego/dostępnego w Polsce (bo ściąganie z Chin to ostatnio loteria) i za X96max+  dokupując dodatkowo mini klawiaturę bezprzewodową (przydaje się i ułatwia wiele rzeczy) dałem 315zł. Jeden z nowszych jeśli chodzi o tego typu urządzenia, więcej pamięci ect. Na razie korzystam z Toya go i cda i działa. Innych rzeczy na razie nie testowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Qdłaty_Obywatel napisał:

Ja posiadam Xiaomi Mi Box. Nie ma lepszego w dogodnej cenie. 

Sprzętowo, to one w swoich klasach się między sobą niewiele różnią (różnica obudowy i ew wyprowadzonych złącz, dołączonych różnych pilotów itp). Są to w zasadzie podobne sprzęty. To co podałem wyżej, to obecnie chyba najnowsze w tym segmencie rozwiązanie z największą ilością pamięci. Różnice sa tylko w cenie i w oprogramowaniu.  Więc trzeba sobie odpowiedzieć, czego się szuka, do czego będziesz używał  ect i wtedy dobrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...