Skocz do zawartości
dominiss1990

Kyocera ECOSYS M2040dn - domyślne ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się może ktoś czy w urządzeniu Kyocera ECOSYS M2040dn jest jakaś możliwość zmiany domyślnej wartości parametru "Gęstość" przy konkretnym zadaniu (np. dla skanowania do e-mail). W ustawieniach urządzenia przez konfigurację www dostępna jest tylko zmiana gęstości tła, natomiast gęstość trzeba ręcznie przy każdym skanowaniu modyfikować. 

image.png.2e6a19d4df16a53a8f180bd55d970029.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ewentualnie można po prostu się pokusić o inne ustawienie / głębsze biurko, z tym 8K to tak trochę żartobliwie w sumie, po prostu nigdy nie byłem w stanie zrozumieć sytuacji jak na owym zdjęciu gdzie ewidentnie widać, że odległość od ekranu jest tak mała, że patrząc na ekran, trzeba ruszać głową żeby zobaczyć co jest po bokach. To samo w sobie już wyklucza ergonomię i komfort korzystania. Powinniśmy wzrokiem być w stanie objąć całość ekranu bez ruszania głową na boki aby zobaczyć co jest po lewej czy prawej stronie ekranu. Także 48" na biurko? Spoko (Chociaż 43" to chyba max), ale niech ta odległość faktycznie będzie większa.
    • Sytuacja polityczno-wirusowa jest jaka jest, więc fakt, że jakaś tam agencja pośrednictwa szuka pracownika magazynowego w Unii Europejskiej sam w sobie może być już dziwny. Jest bardzo duża ilość wakatów w pracach ogólno-rolniczych. Jest pewnie przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy niezapełnionych miejsc pracy przy osobach starszych (wszelkie odpowiedniki polskich DPS). Jest kilkaset tysięcy wakatów w służbie zdrowia. Jeżeli pośrednik zapewnia zakwaterowanie, nie musi to oznaczać jakichś godziwych warunków mieszkania. Możesz mieszkać w zapleśnionym dużym domu z X pokojami z 3*X obywatelami z różnych regionów Europy Wschodnio-Południowej. Wyjść z takiego piekła możesz, czemu nie, ale czy na pewno udźwigniesz wynajem prywatny? Nie mówiąc o problemach z wynajmem przez świeżo przybywającego obywatela EU. Sytuacja epidemiologiczno-strategiczna (ogólnie biorąc pod uwagę wszystko związane z Covid19) jest taka, że na razie można wjeżdżać, co najwyżej w sytuacji gorszej, czekałoby cię przeczekanie 10-14 dni kwarantanny, podczas której nie wolno opuszczać miejsca zamieszkania (no, kwarantanna w końcu). Wydarzyć to się może, jeżeli rząd UK zauważy ostatnie rewelacje wirusowe nad Wisłą. Czas, jaki rząd może dać do przygotowania się do takiej nowej sytuacji to od kilku godzin do paru dni. Nie spodziewaj się wielkiego wyprzedzenia. Są lokalne lockdowny, są lokalne i globalne zaostrzenia. Sytuacja się zmienia dynamicznie. Ze względu na gigantyczne tąpnięcie gospodarcze, część firm wykorzystuje sytuację i nagina prawo pracy. Jeżeli zostaniesz zerżnięty przez jakąś tam dziwną agencję pracy, to nie, nic im nie zrobisz.  Ze względu na w/w rynek pracy jest dynamiczny, bywa brutalny. Za parę tygodni najprawdopodobniej zrobi się hardkor, po zakończeniu obecnie deklarowanego programu pomocy gospodarczej dla pracowników. Generalnie dochodzi też fakt, że UK nie jest już w EU i w tej chwili jest okres przejściowy pomiędzy dwoma stanami prawnymi: w i poza. To wprowadza implikacje prawne w przypadku chęci pozostania dłużej w UK.
    • Teoretycznie miejsce jest - w opisie napisano, że nie ma elementów montażowych- ale w przypadku Legiona różnie z tym bywa- część użytkowników po zakupie informowała że jednak śrubki+sanki są w zestawie. Oficjalnie miejsce jest, ale nie ma zestawu montażowego.
    • Czyli jak rozumiem trzeba przeciągnąć kabel "skrętkę" z routera w pokoju "komputerowym" do pokoju w którym chciałbym umieścić drugi router? No nie pocieszyłeś mnie, bo jak pisałem nie będzie to proste.  Prostszym byłoby rozdzielenie światłowodu "na wejściu" do domu i podpięcie drugiego routera z rozgałęzienia. Nie wiem tylko czy jest to technicznie możliwe, a jeśli jest możliwe, to czy zgodzi się na to firma telekomunikacyjna z której mam internet, bo myślę, że takie coś, to musieliby już zrobić monterzy z tej firmy. 
    • Film co podales to tez nie jest ten ktory mam na mysli.  Tamten film co go opisalem byl bodajże chyba z 2016 czy 2017 jakos tak ale nie wiem teraz juz dokladnie
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...