Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam laptopa Toshiba sattelite A500-1H1 i mam problem ponieważ co jakiś czas wyłącza się bez powodu temperatury sa ok w granicach 35-38C i czasami nie da sie go uruchomić włączy sie i zaraz wyłącza.Dodam że lampka zasilania na laptopie nie gaśnie. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Użytkownicy chwalą kulturę pracy tego modelu podczas przeglądania stron internetowych, natomiast każdy laptop podczas rozgrywki zwiększa obroty wentylatorów i staje się bardziej, lub mniej słyszalny. Laptop jest smukły a jego design elegancki. Karta w laptopie to 1660Ti max-q, która ma obniżone taktowania, aby zmniejszyć temperaturę pracy karty i znacznie zmniejsza pobór prądu laptopa. Oczywiście niższe taktowanie karty to też niższa wydajność, ale coś za coś. Procesor Ryzen 7-3750H ma cztery rdzenie, więc nie powinien być cieplejszy od laptopów z procesorami, które mają więcej rdzeni. Jesli Autor nie podpina zewnętrznego monitora, to dobrą opcją pod cs-a jest Asus 17,3", tylko o 500zł przekracza budżet. ASUS TUF Gaming FX705DT R5-3550H/8GB/512 120Hz 3299zł Jest to laptop z matrycą 120Hz dobrą pod gry FPS i wygodną klawiaturą. Klawisze strzałek są mniejsze niż w Legionie, ale są też bardzo wygodne, jeśli grasz prawą ręką w samochodówki - w sensie jak ustawiasz w opcjach gry sterowanie na klawisze strzałek, aby kierować pojazdem prawą ręką. W przypadku CS Go nie ma to znaczenia, bo gra się klawiszami wasd. Jest to wersja z kartą 1650, bo 17-stka z 1650Ti będzie droższa a i tak w tytułach, które wymieniłeś zapewni te około 120-144fps a 1660Ti mq pod cs-go i lol-a  będzie aż za mocna.  
    • Zestaw z porządnej średniej półki, płyta z 6 portami SATA i mocny zasilacz 600W, który by pewnie 2 takie zestawy uciągnął a pytasz się czy możesz zmienić dysk na większy xD Sam zasilacz ma 7 złącz SATA  
    • foliarze własnie wierzą w teorie spiskową że panuje teraz groźna epidemia śmiertelnego wirusa i trzeba nosić maseczki, zamykać szkoły i czekać na szczepionkę 
    • ale pewnie tego 8700 delidowales i zmieniłeś glut pod ihs ? jakie masz temperatury w occt z avx2 / mały zestaw danych
    • dobry temacik, w takim razie będę kombinował z czymś na szynie 1066 , z tego co tam piszą powinno się udać na tej wersji biosu którą mam, jeszcze pytanko czy chłodzenie wydoli? bo niby TPD jest takie samo dla  mojego procka  jak i dla t9400, ale w sumie to już najmniejszy problem, oczywiście jakaś pasta z dodatkiem srebra pójdzie przy wymianie.  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...