Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaka polecacie podkładkę do 40 zł pod Logitech g102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem parę tygodni temu też M12, ale w wersji Fire: Genesis M12 Fire. 

Na razie jestem zadowolony. Widziałem ją w paru zestawieniach na różnych portalach jako polecaną i dlatego zdecydowałem się na jej zakup. Budżetowa i wystarczająco dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli to ma być pod samą mysz to rozważ dorzucenie 19 złociszy do SPC Cordura, zaręczam że to pancerna podkładka. Możesz na nią coś wylać, możesz ją trzeć a wrażenia to na niej nie zrobi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i bardzo dobra, ale M12 ma w cenie 17-19 złotych. 

Jego myszka jest warta 100 złotych, więc dawanie za podkładkę 60 złociszy to tak średnio wygląda. Max to chyba faktycznie 40 zł, tak jak określił to autor tego topicu. 

No, ale na pewno propozycje do przemyślenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam największą wersję tej podkładki pod dość tanią myszką także można. Tym bardziej że to zakup na dłużej. Po co zmieniać częściej skoro można kupić raz i mieć z głowy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 5.07.2020 o 22:04, PietroP napisał:

A czy nie lepsza byłaby ta dream machines z testu stilgara lub ta Corsair?

https://www.x-kom.pl/p/344980-podkladka-pod-mysz-corsair-mm100-gaming-320x270x3mm.html#Specyfikacja

Mam tego Corsaira w pracy, kupiłem kiedyś na promce X-KOMu za 19 zł - generalnie sprawdza się, ale nie ma obszytych brzegów i ta czerń wyjątkowo szybko się brudzi.
b12L2rg.jpg

Jeśli masz 40 zł do wydania, to poleciłbym bardziej ten model, który w domu na biurku mam pod Logitecha G703, w Euro mają dobrą cenę za wersję M: 36x30.
https://www.euro.com.pl/podkladki-pod-mysz/hyperx-fury-s-pro-speed-edition-m.bhtml

whK92x6.jpg
 

Na minus to, że po wyjęciu z pudełka moja sztuka HyperX była potwornie ciężka do wyprostowania, trzeba było ją dać pod książki o sporym ciężarze na parę dni żeby się wyprostowała, ale ślizg pod myszą i precyzja bardzo na plus.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to miał być zakup na całe życie. :D Najtańsza i największa jaką możesz w tym budżecie znaleźć jeśli wciąż do CoD. Zachce Ci się ulepszyć umiejętności w grze, przyjdzie Ci do głowy obniżyć Dpi lub czułość i trafisz na barierę w postaci miniaturowej podkładki. Bez problemu znajdziesz dużego a4techa w xkom (i pewnie innych sklepach też) poniżej 30zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dream Machines L posiadam. I calkiem dobra jest ta podkładka. Nie ma az takiego slizgu jak razer goliathus speed alpha,  ale myszka tez nie jedzie jak po betonie. Jeśli chodzi o żywotność, to mam ja rok, obszyte brzegi wiec nic się nie rozwarstwia, jest jak nowa. Gram w bardzo dynamiczne gry i twierdzę że sobie dobrze radzi. Np rival 310 odziwo nie gubil sensora na tej podkładce, gdzie na razerze niestety sie gubil przy bardzo dynamicznych ruchach. Calkiem sensowna podkładka w niskiej kwocie na moje oko. Mam jakas Genesis czy coś leżeć, szorstka powierzchnia, po 10 ruchach myszka na tej podkładce, trafiła do pudelka i tak sobie lezy :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Mam DM L i jest gitarka. Wiadomo, dałem za nią 4 dyszki, więc nie ma cudów, żaden high end, ale ma wysoki współczynnik value for money.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...