Skocz do zawartości
maras2574

Test Drive Unlimited 3

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FredPL napisał:

Szkoda tylko, że w Forze Horizon 4 nie da się właściwie grać na kierownicy, Force Feedback to jakaś kpina, a w Test Drive Unlimited 1 jak najbardziej się dało. Nie narzekałbym jakby wyszła konkurencja dla FH4 ale taka, w którą da się grać z wykorzystaniem kierownicy.

Niestety nie miałem okazji grać na kierownicy, tylko pad i na nim gra się absolutnie cudownie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi i EA ze swoim budżetami sobie nie radzą w konkurencji z FH, a Kylotonn znany z niszowych WRC'ków ma sobie dać radę?

OdeXW0K.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale Kyloton może zaoferować o wiele lepszy model jazdy. V-Rally 4 w sumie bije Forzę jeśli chodzi o sensowność tegoż i responsywność prowadzenia.

Niestety znając życie gra będzie takim samym kiepskim MMO jak FH4 czy The Crew... 

Do tego budżet faktycznie nie pozwoli im pewnie na wiele, a mapa będzie mała (w końcu w WRC mamy recykling, i ja wiem, że tak z roku na rok to niby ciężko, ale z drugiej strony OS to mniej roboty nizż kraina/wyspa (aczkolwiek one mogą być bardziej powtarzalne i generyczne).

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, FredPL napisał:

Szkoda tylko, że w Forze Horizon 4 nie da się właściwie grać na kierownicy, Force Feedback to jakaś kpina, a w Test Drive Unlimited 1 jak najbardziej się dało. Nie narzekałbym jakby wyszła konkurencja dla FH4 ale taka, w którą da się grać z wykorzystaniem kierownicy.

Od premiery i tak zdecydowanie poprawili działanie kiery w FH4. Ostatnio jak podłączyłem z miesiąc temu to się kapkę zdziwiłem,  że jest grywalnie na kierownicy. Ale i tak na dłuższą metę wolę pada w FH4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.07.2020 o 00:39, Zas napisał:

Ale Kyloton może zaoferować o wiele lepszy model jazdy. V-Rally 4 w sumie bije Forzę jeśli chodzi o sensowność tegoż i responsywność prowadzenia.

Niestety znając życie gra będzie takim samym kiepskim MMO jak FH4 czy The Crew... 

Do tego budżet faktycznie nie pozwoli im pewnie na wiele, a mapa będzie mała (w końcu w WRC mamy recykling, i ja wiem, że tak z roku na rok to niby ciężko, ale z drugiej strony OS to mniej roboty nizż kraina/wyspa (aczkolwiek one mogą być bardziej powtarzalne i generyczne).

szkoda, że V-rally 4 jest strasznym gniotem co potwierdzają opinie.

Odnośnie nowego TDU, czekam z wypiekami na twarzy. FH4 dosyć szybko mi się znudziła. Rozmyślam nad FH3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie jest gniotem, czego zresztą można się było spodziewać czytając te opinie - niewiele tam takich, po których widać, ze autor wie, o czym pisze.
Ale przyznaję, że początkowo sam dałem się nabrać.

Oczywiście nie jest to arcydzieło, ale jest to przyzwoite arcade. O ironio, tutaj akurat recenzje były znacznie uczciwsze niż opinie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem jak zobaczyłem kto robi to dla mnie pewne ze w wielu aspektach nie darzą rady a jak jeszcze skopią model jazdy to inne elementy nie uratują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Temat o grze już jest, więc wypada pisać w temacie @maras2574 i któryś mod niech sklei te tematy ;) @RyszardGTS :D

 

Edytowane przez skunRace
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, skunRace napisał:

Temat o grze już jest, więc wypada pisać w temacie @maras2574 i któryś mod niech sklei te tematy ;) @RyszardGTS :D

 

Gotowe.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Rysiu.

 

Kurczę, czekam, bo GB w FH4 to jednak nie to... Hawaje, Ibiza - to są klimaty!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i prawą stroną będziemy śmigać , tego mi brakowało , niby drobnostka ale jednak , w TDU 2 sporo się grało , mega fajnie podzielone etapy , wybór aut też i najlepsze na koniec czyli możliwość jazdy próbnej przed zakupem auta oraz rozkładanie,składanie dachu w cabrio, taki smaczek ?

Edytowane przez Pressure
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

też masz rację, tęskno mi za prawidłową stroną :E z cabrio to w ogóle polecieli w kulki w FH, zwłaszcza, że w Forzavista wsio działa...

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada deszcz to zakładasz dach ale nie w Forzie , moknij se tam ? Też ten motyw z opuszczaniem szyb , no nic oby jutro Nas pozytywnie zaskoczyli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mają coś pokazać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zas napisał:

Dziś mają coś pokazać?

Miedzy innymi Test Drive

19:00

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Test Drive Unlimited Solar Crown. Pokaz godny wszystkich innych w tym roku... Nic nie pokazali. Heh, typ nie poda daty premiery bo jeszcze nie wie XD Mapa w skali 1:1. Uja wiemy.

:szczerbaty:

 

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś powiedział, że pracują nad grą kilka miesięcy, trudno się dziwić, że niczego jeszcze nie mają, do zobaczenia w 2025.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulalala ale duzo pokazali :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Świetne jest to hajpowanie na Twitterze, zapowiadanie powrotu serii i zapraszanie na pokaz, żeby potem pochwalić się 20 sekundowym czymś. 

Ehh ten growy marketing.

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Test Drive Unlimited Solar Crown. Pokaz godny wszystkich innych w tym roku... Nic nie pokazali. Heh, typ nie poda daty premiery bo jeszcze nie wie XD Mapa w skali 1:1. Uja wiemy.

:szczerbaty:

 

Koleś nawija makaron na uszy, 24sekundy rendera o niczym. Gra nie istnieje, a koleś bada rynek i reakcję społeczności, no i szuka inwestorów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na to dokładnie wygląda....

p.s

Można gdzieś kupić TDU1 i Megapacka czy zostaje szukanie używanych DVD albo kurenty? Męcze i męcze TDU2 ze Steama ale nie mogę przemęczyć, coś z tą grą jest nie tak, tak jakby ekran cały czas się trząsł no i model jazdy jest beznadziejny.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko używane, Extra Klasyka tłukła przez lata te tytuły ale chyba już zaprzestali i nówki raczej nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...