Skocz do zawartości
pmryszard

Słuchawki dla gracza, 300-400 złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Planuję zakupić słuchawki do gier, a z racji tego, że w temacie jestem kompletnie zielony, to proszę o poradę. Szukam czegoś do maksymalnie 400 złotych, im mniej tym lepiej. Nie mam pojęcia czy brać słuchawki 2.0 czy 7.1, nie mam preferencji odnośnie słuchawek półotwartych/ zamkniętych, bo nie mam żadnego doświadczenia. Jeżeli chodzi o moje wymagania:

-przede wszystkim słuchawki muszą być wygodne, będę spędzał w nich po kilka godzin dziennie, więc dobrze byłoby, gdyby za bardzo nie ciążyły;

-jakość mikrofonu jest bez znaczenia, byleby był i działał, potrzebuję go tylko do zajęć przez Teamsy;

-długość kabla co najmniej 2 metry, bezprzewodowe byłyby okej, ale do 400 złotych chyba nie ma nic wartego uwagi;

-żadnych neonowych wzorków i jaskrawych kolorów, eleganckie czarne, szare lub białe zrobią robotę.

Słuchawki będę użytkował do gier (LoL oraz tytuły AAA), filmów, muzyki i zajęć online. Oprócz tego co oferuje moja płyta główna (MSI B450- A Pro Max) nie mam żadnej karty dźwiękowej. Co proponujecie w tej cenie? Myślałem nad HyperX Cloud II, warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...