Skocz do zawartości
xNinjax

Antena zewnętrzna do routera

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam anteny zewnętrznej do routera B535-232

Sieć : T-mobile

Do bts mam 2km, obsługuje on GSM 1800, UMTS 2100

RSRQ  -5.0dB
RSRP -99dBM
RSSI  -75dBm
SINR 17 dB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie o to chodzi. Putin dąży do odbudowania dawnego ZSRR, z czym się nawet nie kryje. Rozwiązuje mu to też połączenie z Kaliningradem. Tamte kraje są bezbronne, bez armii, nie będą stawiały żadnego oporu. Opór pojawi się tylko u nas, do tego opór totalny, co będzie pochodną też historii.
    • Smutne i prawdziwe. Okolice 10k brutto uznałbym za początek życia jak na zachodzie. 
    • Ja na przeczekanie mam i5 6400 i zintegrowana grafika. Czekam na Zen3, karta też czeka XD
    • Enthoo Pro. W manualu sprawdzałem, ale nie widzę informacji, więc będę musiał zmierzyć. Co do pompki, to właśnie jej się boję. Ogólnie to wygląda tak, że w mojej pracy jest dużo czytania i pisania, czasem w nocy, a w strategie często gram z wyłączonym dźwiękiem. Przy tej koncentracji pompkę pewnie bym słyszał, zwłaszcza w nocy przy dużo mniejszym ambiencie (w dzień to mniejszy problem), a przy pracy to już mogłoby rozpraszać. Ciężko powiedzieć, czy by mnie to wkurzało, bo może reagowałbym przychylnie i czasem cieszył się, że można się skupić na tym dźwięku, ale chyba wolałbym nie ryzykować. Za to przy D15 obawiam się wyników z niektórych testów. Ludzie z niego potrafili wykrzesać niezłe decybele wcale nie na i9. Intrygował mnie Le Grand Macho RT, bo w teście na TechPowerUpie wyszedł o jeden decybel i jeden stopień lepiej od D15, a ja mam zaufanie do coolerów jednowieżowych, ale w innych testach dostawał od D15 w tyłek (co może dałoby się rozwiązać dodatkowym wentylem, bo ma tylko 1, ale pewnie ten drugi byłby centymetr od tylnego wiatraka wylotowego). Sporo recenzentów twierdzi, że Dark Rock Pro 3 i 4 jest ogólnie nieco cichszy od D15, ale zastanawiam się, czy po założeniu LNA na D15 te wyniki by się nie wyrównały. Przy czym DRP jest tańszy — ale też chyba z RAM-em problemy większe. Dzięki za dalsze info o wiatrakach. Będę miał na uwadze, żeby na obudowę dać P12/P14 i tyle, a przy CPU no to już wiadomo, że płacenie 270 zł za same wiatraki sens ma średni. A propos wentyli na CPU, właśnie mi się przypomniało, że przecież mam te Coolermastery nieodpakowane jeszcze od pół roku 2x20. Mógłbym je wsadzić na frontowy wlot i górny wylot, a na CPU przesadzić 2x BQ SW3 hi-speed. Na froncie powyżej 560 rpm są słyszalne, a przy 650 jest źle i dopiero przy 700 dźwięk łożyska się cywilizuje, ale już jest głośny przepływ powietrza. Na CPU może się będzie inaczej zachowywać. Mogę próbnie obwiązać ultrę i zobaczyć, jak to wyjdzie.
    • Drogie dziecko nie mierz wszystkich swoją miarą. Czy gdzieś napisałem że jestem niezadowolony z procka? Nie napisałem również nigdzie że nie idzie wyżej. Jakim sposobem wysnułeś takie wnioski? Zwyczajnie nie potrzebuję więcej, bo giereczkowo bardziej na GPU sie opiera niż na CPU. Wolę niższe temperatury. A tego Ryzena kupiłem na chwilkę, bo gdy wejdą z serii 4xxx to zmienię. Nie porównuję go wydajnościowo do 10600KF, znowu twoja nadinterpretacja. Odnosiło się to wszystko do wyboru płyty głównej. Teraz to rozkmiń, bo 100EUR w tę czy w tamta to mi bez różnicy. Zwyczajna ciekawość mnie przekonała zeby spróbować AMD i nowych Ryzenów. Tych co wyjdą również. Natomiast temperatury faktycznie są całkiem znośne znając problemy i tradycję AMD w tym temacie. Tu akurat cena nie grała roli tylko to co naqpisalem wyżej. Gram w 1440p i tak wiem 2060Super jest do 1080p ale mam monitor 1440/144 i się bawię. A czemu taka slaba karta? To na przeczekanie było kupione jakiś czas temu aż wyjdą nowe z serii 30xx i wtedy się zobaczy. Najprawdopodobniej i R5 3600 i 2060Super polecą dalej dla siostrzenicy do grania w SIMS
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...