Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://forum.pclab.pl/user/230623-pentium-d/

-640. Jakiś Odin ma też -500. Paranoja jakaś. 

Moja propozycja jest taka aby zostać "lajki" ale wyłączyć ogólną reputację. Usunie to trollowanie, a w temacie będzie widać która odpowiedź jest tą lepszą, czy gorszą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze do tej zaszczytnej listy dodaj mnie  (-241),BlindObserver (-98).Nie wiem kto jeszcze ma sporo minusów.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehhh... Efekt wprowadzenia tych minusów był do przewidzenia, dziwię się, że nikt tam "na górze" na to nie wpadł i wyłączył, zanim ktoś się kapnął :E. Nawet jeśli nie da się wyłączyć samych minusów, a jedynie całe reakcje, to myślę, że nikt by za nimi nie płakał :D.

PS Zaminusowani panowie dostali ode mnie po łapce. Ja tu nie chcę nikomu wstawiać minusów, do nikogo nic nie mam :przytula:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wam jak ten system do końca działa, ale to chyba nie ma sensu by reputacja mogła być ujemna?

Tak więc per se minusy to nie problem byłby, gdyby nie obniżało reputacji, bo generalnie ja jestem za równym traktowaniem funkcji tak dodatnich, jak ujemnych.

Oceny izolowane do postów w jednym temacie są ok.

Reputacja to jest coś na co trzeba zapracować i powinna być naliczana tylko do przodu np. pomocnym postem/odpowiedzą, nie powinno być możliwości odbierania reputacji, w praktyce to oznacza, że raz zapracowanej reputacji nikt ci nie cofnie, bo niby czemu, chcesz mieć większą reputację? Bądź bardziej pomocny.

No, ale jak wspomniałem, nie wiem jakie możliwości dokładnie daje system IPB, ale jeżeli umożliwia skonfigurować to tak, że reputację można tylko zyskać to tak bym ustawił, a cała zbitą reputację za minusy usunął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Po prawdzie to nie powinienem wspierać takich portów, ale się złamałem. Właśnie się pobiera, więc niebawem dołączę do beta-testów. Jakoś trzeba było wykorzystać kupon na Epicu, a to jeden z ostatnich tytułów które mam na liście życzeń (został Cyberpunk, Sekiro, dwa indyki i Bloodborne jeżeli wyjdzie na PC). Z tego co zdążyłem zobaczyć na yt w kwestii wydajności: - wbudowany benchmark nijak ma się do wydajności w samej grze- od średniej trzeba odjąć ok. 30% - GTX750Ti (odpowiednik GPU w PS4) w 1080p Low osiąga średnio 18 fps, przez co tytuł w FullHD jest niegrywalny. Dopiero w 720p Low karta osiąga ~30fps. - GTX1050Ti ładnie trzyma +30 fps przy ustawieniach Medium i relatywnie do swojej wydajności wypada chyba najlepiej z Pascali - wyżej gra dziwnie się skaluje i GTX1070 miewa miejscami problemy z utrzymaniem stałych 60 fps/Medium mimo że sprzętowo ta karta to 2,5 x 1050Ti, więc teoretycznie powinien być jeszcze "zapas" na wyższe ustawienia - wydajność kart od AMD również pozostawia wiele do życzenia- RX580 nie jest w stanie osiągnąć 60fps/1080p nawet na Low, a to jest 6,0 TFlops z tej samej stajni co starsze 1,8 TFlops w PS4 na którym gra chodzi w 30fps/1080p Medium - lepiej jest na Navi- RX5600XT pozwala na zabawę w stałych +60fps/1080p Ultra choć i w tym przypadku wydajność jest znacznie poniżej mocy oferowanej przez GPU Podsumowując- na tym tle pecetowy port RDR2 jawi się jako wybitnie zoptymalizowany tytuł.  
    • Ta z 13 powodów pokazuje cycki?
    • Wcześniej nawet taniej dało się kupić.
    • W połowie czwartego odcinka się rozkręca i wciąga. Własnie skończyłem oglądać, 7 odcinków na raz weszło  wszystkie wcześniejsze minusy zanikają, nawet efekty specjalne są niezłe. Motyw walki z kościołem i klechami może się podobać, są też satysfakcjonujące dekapitacje.
    • działać będzie ale nie w trybie Auto, jeżeli nie masz kontroli to tez RMA cie nie ominie, ustawiając w trybie Auto które jest zależne od pochodnych OC a tym samym jak płyta nie ma kagańca to będzie pompować ile się da już przy śmiesznych wartościach pokroju 4400, a do 4400 na dobrej płycie wystarczy max 1.3 i nie potrzeba do tego selekta, dla niektórych wartości 4700+ wymagane jest od kontrolera już 1.4v+ dla SA nie ma tajemnicy by odpalić 5k to poniżej 1.5v będzie ciężko, ale nie komentujmy tego w ten sposób ze XMP+Auto=działa bezpiecznie,  miedzy XMP a Manualne OC jest chyba nawet 10% różnicy na przepustowości i wtedy zależnie od aplikacji różnice są większe lub mniejsze a na pewno jest krótszy czas dostępu, który to zarazem jest bardzo istotny. PS Każdy podkręca na swoje możliwości, i tu nie ma takiej wymówki ze XMP będzie lepsze, tu działa raczej "słowo kluczowe" nie dam rady to wysłużę się XMP", aktywowanie XMP na wysokich częstotliwościach generuje gotowanie się podkręconego cepa w sekundzie przy obciążeniu i tu tryb Auto będzie tylko potęgował owa przypadlosc , możesz sobie odpowiedzieć dlaczego cep wbija ci na stówkę już w pierwszym cyklu Small
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...