Skocz do zawartości
tichy121212

Co to za lampa błyskowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś staroć, totalny manual, może nawet bez możliwości zmiany siły błysku.

Można to podłączyć do stopki kompatybilnego elektrycznie aparatu. Inne aparaty toto może uszkodzić.

Wartość złomiarsko-kolekcjonerska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nic się nie ugotuje , a opcje OC są w zakładce > Peripherals w bios i AMD Overclocking ( tylko tam wpisujemy wartości w [MHz] i [mV] oraz timingi w kodzie szestnastkowym 😜 ; co do ograniczeń dyskowych to niestety tak jest jak piszesz
    • Witam, otrzymalem kolejna sztuke monitora i nie dokonca jestem zadwolony z BLB. Sam juz nie wiem czy zostawiac czy wymieniac, najgorszy jest prawy gorno rog gdzie widac 3 wycieki. https://zapodaj.net/73144e7e09605.jpg.html
    • Na dzień dobry wysłał bym do specjalisty żeby mieć pewność czy tylko chce zrobić rodzicom na złość czy faktycznie mamy problem   Co do samej sytuacji z zatrzymaniem oglądam sobie tvn i widzę jak blokuje się samochód z " podejrzanym" skacze po dachu i generalnie prowokuje cały czas policję, a w komentarzu do tego tylko płacz, że funkcjonariusze byli brutalni- ręce opadają.
    • Jak nie będzie kręcił to nie poczuje żadnej różnicy między pamięciami o tych samych parametrach. No chyba że jedne z nich po prostu nie zadziałają Sprawdziłem asortyment moreli i widzę tam Patrioty Viper 4 3400 MHz CL16 za 309 zł, to brzmi już trochę lepiej i powinny się dać podkręcać w razie co. 
    • Po prawdzie to nie powinienem wspierać takich portów, ale się złamałem. Właśnie się pobiera, więc niebawem dołączę do beta-testów. Jakoś trzeba było wykorzystać kupon na Epicu, a to jeden z ostatnich tytułów które mam na liście życzeń (został Cyberpunk, Sekiro, dwa indyki i Bloodborne jeżeli wyjdzie na PC). Z tego co zdążyłem zobaczyć na yt w kwestii wydajności: - wbudowany benchmark nijak ma się do wydajności w samej grze- od średniej trzeba odjąć ok. 30% - GTX750Ti (odpowiednik GPU w PS4) w 1080p Low osiąga średnio 18 fps, przez co tytuł w FullHD jest niegrywalny. Dopiero w 720p Low karta osiąga ~30fps. - GTX1050Ti ładnie trzyma +30 fps przy ustawieniach Medium i relatywnie do swojej wydajności wypada chyba najlepiej z Pascali - wyżej gra dziwnie się skaluje i GTX1070 miewa miejscami problemy z utrzymaniem stałych 60 fps/Medium mimo że sprzętowo ta karta to 2,5 x 1050Ti, więc teoretycznie powinien być jeszcze "zapas" na wyższe ustawienia - wydajność kart od AMD również pozostawia wiele do życzenia- RX580 nie jest w stanie osiągnąć 60fps/1080p nawet na Low, a to jest 6,0 TFlops z tej samej stajni co starsze 1,8 TFlops w PS4 na którym gra chodzi w 30fps/1080p Medium - lepiej jest na Navi- RX5600XT pozwala na zabawę w stałych +60fps/1080p Ultra choć i w tym przypadku wydajność jest znacznie poniżej mocy oferowanej przez GPU Podsumowując- na tym tle pecetowy port RDR2 jawi się jako wybitnie zoptymalizowany tytuł. PS. Kompilacja shaderów... Kojarzy mi się z Zeldą na CEMU, choć tam w najnowszych wersjach przerzucili się na Vulkan'a i odchodzą od tego rozwiązania. Kto wie- może chińczyczy zamiast męczyć się z portem zrobili emulator? To by w dużym stopniu tłumaczyło spadek wydajności w relacji do wersji konsolowej. PS2. Hmm...
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...