Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam, posiadam słuchawki genesis radon 600 (usb), system wykrywa mi je jako głosniki przez co jakosc jest tragiczna, bardzo prosze o pomoc, dodam że realtek i sterownik od nich nic nie zmienia, z gory dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Integry używam od niedawna po kilkunastoletniej przerwie na porządny dźwięk :] Możliwe, że nie trafię z odpowiedzią, ale...

Wykrywanie słuchawek przez realteka jako głośniki jest normalne. Moje AKG też są teraz wykryte jako głośniki. Nie piszesz, jaki to jest realtek. Pewnie jakiś słaby. Słaby realtek + badziewne słuchawki = fatalny dźwięk. Sam mam lepszy dźwięk w telefonie niż na tej pożal się borze sosnowy, integrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Makavcio2 napisał:

Nie piszesz, jaki to jest realtek. Pewnie jakiś słaby. Słaby realtek + badziewne słuchawki = fatalny dźwięk. Sam mam lepszy dźwięk w telefonie niż na tej pożal się borze sosnowy, integrze.

Realtek nie ma tutaj żadnego znaczenia ani zastosowania, to są słuchawki USB czyli z własną "kartą dźwiękową" (na ogół tragiczną), może być nawet gorzej niż integra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sens w tym że słuchawki sa wedlug mnie swietne jesli chodzi o jakosc dzwieku, dzieje sie tak po formacie pc, a normalne nie jest że wykrywa jako glosniki bo jest tragedia z jakoscia przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...