Skocz do zawartości
Qdłaty_Obywatel

Szukam wygodnej myszki do pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem tutaj wątek, ponieważ mam przeogromny problem z wyborem myszki. Pracuje przy komputerze - niekiedy cały dzień. Obróbka, audio itp, dokumenty etc.  Miałem do testów kilka myszek bezprzewodowych - i niestety albo są małe, albo coś innego mi przeszkadza.. Męczą moja rękę. 

Wpadła mi w oczy pewna myszka Logitech MX Master 3. Wydaje się wspaniała na moje wymagania. Pracuje na Macu i chyba powinna działać prawidłowo. Czy ktos z was ją użytkuje? Wolałbym wersję silent ale chyba nie jest taka głośna.? Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyab sporo ludzi ją chwali, wydaje się sensownie wyprofilowana (w tym lekko "pionowa", co chyba poprawia ergonomię). Zamów i sprawdź, jak leży w łapie. Logi czasem wypuszcza buble, ale ogólnie trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasycznie - G603. Mam sporą łapę (2 metry wzrostu) i nie mam problemu z pewnym chwytem. Bateria jak to u Logitecha trzyma miesiącami dosłownie, absolutne zero problemów z opóźnieniami i jako bonus możliwość pracy na 2 komputerach symultanicznie (jeden przez dongle, drugi po BT).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki kupiłem jednak MX Master 3. Wydaje mi się dobrym wyborem. Udało mi się kupić nówkę za 380zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi