Skocz do zawartości
X-KOM.PL

Promocja TV - Promocja obowiązuje do 12.07.2020 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wypełnij swój dom rozrywką kup telewizor lub Hi-Fi audio z rabatem nawet 30%
skopiuj swój kod rabatowy ekran2020
strona promocji: http://xkom.me/forum-promocja-tv

Promocja obowiązuje do 12.07.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Pozdrawiamy x-kom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Na ryzena cienkiego xa się kladzie, i nie trzeba się martwić smarem . Mx2 używałem x lat temu, ale w laptopach po roku pasta do zmiany. Mx4 jest bardziej długowieczny.  Gelida używałem tez kupe czasu temu, nic do niego nie miałem ogolnie, ale jakoś teraz tylko mx4/h1 , kwestia gdzie ^^. W prywatnym pc lece na noctule, jeszcze mam ma pare aplikacji ^^
    • A gdzie tam gelid da się nałożyć nawet pędzelkiem takim jak kiedyś przykładowo STG2 miało to samo grizzly, przynajmniej moich kilka tubek i gelida i grizzly tak miało a też się naczytałem opinii że kryonaut ciężko się nakłada  to chyba nikt nie nakładał icy diamond carat wcześniej bez podgrzania tuby nie dało się tego nawet wycisnąć z niej  mx2 też mam i konsystencja jest identyczna jaką ma kryonaut przykładowo czyli idealna do rozprowadzenia wszystkim czym sobie człowiek umyśli 
    • Zamiast rx 580 -> gtx 1650 super. Nie dość, że taniej to wydajniej, ciszej, chłodniej i mniejszy rachunek za prąd o parę zł. Jak będziesz chciał zmieniać procesor w komputerze za jakiś czas to bierz tego ryzena albo szukaj używki ryzena 1600 AF. Jeśli nie będziesz chciał wymieniać procesora to bierz intela bo na teraz jest wydajniejszy.
    • sorry, ale niektórym nawet nie jest szkoda wydanej kasy, a przede wszystkim TRACENIE CZASU NA NAPRAWĘ, skoro wystarczy nie zostawiać telefonu na noc i odłączyć przy 90%. Zresztą co to za problem jak w pół h telefony robią i po 50% baterii na fast charge? Tu nie chodzi o kwestię finansów, tylko lenistwo i wygodę. Wszystko zależy jak szafujesz swoim czasem - mój czas poświęcony na dojazd do sklepu/serwisu i potem odbiór więcej kosztuje niż sama wymiana. Zanim rzucisz, ze jestem bogolem - dla niektórych telefon to podstawowe narzędzie pracy.    przeczytaj akapit wyżej plus jeszcze jedno - niektórzy nie wiedzą, że mogą połaczyć telefon do Wifi w domu i ciągle na LTE latają + nawigacja. Nie ma absolutnie nic gorszego niż włączone navi + ładowarka po kilka h dziennie. Widziałem telefony zatyrane w mniej niż rok w ten sposób. Wystarczy wyjść poza swoje ramy myślenia/działania by dowiedzieć się, że nie każdy operuje telefonem w ten sam sposób.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...