Skocz do zawartości
frog67

Shadow Warrior 3

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, pewne zapożyczenia z Dooma widać gołym okiem, mi to osobiście nie przeszkadza, wg mnie Doom to jeden z najlepszych FPSów, natomiast widać też wiele rzeczy które są kojarzone z tą serią np: klimat, humor, krwisty gameplay, będzie grane, o ile mój sprzęt nie polegnie na wymaganiach sprzętowych ;)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana aktora grającego Wanga, to jakaś porażka. Facet był świetny, robił klimat, a ten nowy to brzmi jak popierdółka. Out z listy życzeń.

Edytowane przez Kelam
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania:

  • System operacyjny: Windows 7;
  • Procesor: AMD Phenom II X4 965 lub odpowiednik / Intel Core i5-3470 lub odpowiednik;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Karta graficzna: Radeon R7 260X lub odpowiednik / GeForce GTX 760 lub odpowiednik;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 31 GB.

Rekomendowane wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10;
  • Procesor: AMD Ryzen 7 2700 lub odpowiednik / Intel Core i7-6950X lub odpowiednik;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Karta graficzna: Radeon RX 5700 lub odpowiednik / GeForce GTX 1080 lub odpowiednik;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 31 GB.

Warto zaznaczyć, że spełnienie minimalnych wymagań pozwoli na zabawę w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę, a także niskich ustawieniach graficznych. Zalecane wymagania odnoszą się natomiast do gry uruchomionej w Full HD, 60 klatkach na sekundę oraz wysokich ustawieniach graficznych.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że się do optymalizacji przyłożyli. ? Nie tak jak te partacze z Techlandu. :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2022 o 16:09, frog67 napisał:

Minimalne wymagania:

  • System operacyjny: Windows 7;
  • Procesor: AMD Phenom II X4 965 lub odpowiednik / Intel Core i5-3470 lub odpowiednik;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Karta graficzna: Radeon R7 260X lub odpowiednik / GeForce GTX 760 lub odpowiednik;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 31 GB.

Rekomendowane wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10;
  • Procesor: AMD Ryzen 7 2700 lub odpowiednik / Intel Core i7-6950X lub odpowiednik;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Karta graficzna: Radeon RX 5700 lub odpowiednik / GeForce GTX 1080 lub odpowiednik;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 31 GB.

Warto zaznaczyć, że spełnienie minimalnych wymagań pozwoli na zabawę w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę, a także niskich ustawieniach graficznych. Zalecane wymagania odnoszą się natomiast do gry uruchomionej w Full HD, 60 klatkach na sekundę oraz wysokich ustawieniach graficznych.

Gra obok elexa 2 na premiere na pewno zagram nawet na czas premiery wolne wziąłem.  Jedynie mnie śmieszą te wymogi zalecane: "AMD Ryzen 7 2700 lub odpowiednik / Intel Core i7-6950X lub odpowiednik"/.

Pierwsza gra z tego co widzę w zalecanych mój  weteran 6950x. Z tymże że nie tylko podkręcony +32gb szybkiego ramu w quad, do tego zamiast odpowiednika gtx1080 jest dużo mocniejszy rtx 3090. Ciekawe czy faktycznie testowali to na ryzenie 2700 i 6950x.

Zapewne będę  się świetnie bawił tak jak w 2-jce. W 4K tv i na monitorze 21:9 [3840 x 1600 144hz ] Acer predator 38p.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot-2022-02-28-at-19-50-54-Shadow

Shadow Warrior 3 – wybrane recenzje

GRYOnline.pl – 8,5/10

Gamepressure – 7/10

Gaming Tend – 88/100

Eurogamer Italy – 8/10

PC World – 4/5

God is a Geek – 7,5/10

Attack of the Fanboy – 7/10

The Escapist – 3,5/5

PC Invasion – 7/10

Everyeye.it – 6,5/10

Games Radar – 3/5

We Got This Covered – 3/5

OC Gamer – 52/100

GamesHub – 2/5

Metascore – 74/100 (średnia z 32 ocen wersji na PC)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu gra z numerem, która (poza głównym bohaterem) nie ma żadnych powiazan fabularnych z poprzedniczkami, a przynajmniej nie trzeba absolutnie nic znac z poprzedniczek. 

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu gra bez lutu, bez cyferek i innych RPGowych rozwiązań, w końcu gra która stawia na gameplay a nie na siedzenie w menusach i zastanawianie się co do jakiego slotu wrzucić, będzie grane.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szału z ocenami nie ma za to jest spory rozstrzał 

Shadow Warrior 3 - Launch Trailer

Tak prezentują się pierwsze noty Shadow Warrior 3:

 
  • GameSpace - 9.5 / 10.0
  • Explosion Network - 9 / 10.0
  • AusGamers - 8.5 / 10.0
  • Niche Gamer - 8.5 / 10.0
  • GameGrin - 8.5 / 10.0
  • WhatIfGaming - 8.5 / 10.0
  • Checkpoint Gaming - 8.5 / 10.0
  • WayTooManyGames - 8.5 / 10.0
  • Multiplayer First - 8.5 / 10.0
  • The Outerhaven Productions - 8 / 10
  • Hardcore Gamer - 4 / 5.0
  • Worth Playing - 8 / 10.0
  • GameSpew - 8 / 10.0
  • MonsterVine - 4 / 5
  • Screen Rant - 8 / 10
  • Hey Poor Player - 4 / 5.0
  • God is a Geek - 7.5 / 10.0
  • Gamersky - 7.5 / 10.0
  • COGconnected - 74 / 100
  • Spaziogames - 7.4 / 10.0
  • New Game Network - 74 / 100
  • IGN Italy - 7.3 / 10.0
  • IGN - 7 / 10.0
  • Shacknews - 7 / 10
  • Attack of the Fanboy - 7 / 10
  • PC Invasion - 7 / 10
  • GamingBolt - 7 / 10.0
  • 3DNews - 7 / 10.0
  • Sirus Gaming - 7 / 10.0
  • GGRecon - 7 / 10
  • Gamer Escape - 7 / 10
  • Game Revolution - 6.5 / 10.0
  • Everyeye.it - 6.5 / 10.0
  • TechRaptor - 6.5 / 10.0
  • But Why Tho? - 6.5 / 10.0
  • We Got This Covered - 6 / 10
  • Saving Content - 6 / 10
  • PC Gamer - 52 / 100
Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tego co się w miarę podoba,: krwiste zarzynanie tych demonów, szata graficzna choć bardziej bajkowa, komentarze wujiego. Co się nie podoba zmiana głównego aktora głosowego[tamten był lepszy i to jest fakt].

Długo nie gram na razie ładnie idzie ich porozbijać i aha całkiem klawa optymalizacja w porównaniu z dl2. Gram obecnie w 4k. Są głosy że gra jest krótka, ale moim zdaniem warto zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam, dobra zabawa i fajny humor :) 

Ileż można męczyć bułę w tych otwartych światach :P 

A co do optymalizacji to na presecie high śmiga u mnie w 1440p nawet w okolicach 110-120fps a z FSR na UQ boost +30 klatek także jest git :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak gierka?;)  Steam oceny niestety "mieszane". Podobno na 8h gra, ktoś już przeszedł? Gunplay na poziomie Dooma? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole konkretne 6-8h gry i lekki niedosyt niż nudne 50h co przekłada się na to, że gra ląduje w koszu ?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie warto teraz brać. Poczekam aż w GP wyląduje. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydłużanie na siłę to turbo głupota, które została wprowadzona do gier. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że gra nie jest w pełnej cenie, poza tym granie po kilkadziesiąt godzin w gry które są przeciętne jest śmieszne wg mnie, to bardziej kara niż przyjemność, Call of Duty przez lata miało kampanie na 4-5h i jakoś nikt nie panikował, więc dajcie spokój z tą długością, bo to nie jest najważniejsza sprawa, najważniejszy w tego typu grze jest gameplay a ten jest na wysokim poziomie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem i nie polecam. 

Fun może jest na 2h, bo gunplay całkiem dobry, ale niestety gra robi się monotonna, do obrzydzenia robi się ciągle to samo, biegnie przez kilka minut z elementami platformowymi (których jest stanowczo z dużo i irytują), a potem walczy na niezbyt interesujących ciasnych arenach z praktycznie ciągle tymi samymi mobkami w niedorzecznych ilościach. Poza tym bardzo mały wybór broni, słabe uppgrady, które praktycznie nie mają znaczenia, bo poziom jest niski. Do tego tylko 2 bossów do pokonania. 

Zupełnie nie przemawiała do mnie ta paleta barw. Poza walką jest całkiem ok, momentami bardzo ładnie i ciekawie, ale podczas starć wszystko jest mega jaskrawe i nawalone jest tyle efektów, że nie wiadomo co się dzieje na ekranie. :E  

Ta gra to bardzo budżetowa i niedorobiona kopia Dooma E - nie dość, że prawie wszystko od niego kopiuje to robi to o wiele gorzej.

Na ten moment imo nie warta pełnej ceny. Brać jak się pojawi w GP, albo za 30 zł max. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pisałeś że tłuczesz po 50h w nudne gry bo najważniejszy jest stosunek cena/długość gry.

W dniu 9.03.2022 o 03:43, ProudGamer napisał:

A ja wolę nudne 50h, bo nie płacę już 99zł by pograć chwile i zapomnieć.

Ale nie martw się nie jesteś sam...

W dniu 8.03.2022 o 12:07, Jaycob napisał:

Czyli nie warto teraz brać. Poczekam aż w GP wyląduje. :D 

Nie warto brać, chyba że... jest taniej niż w gamepassie czyli "za darmo" z torrentów :lol2: 

W dniu 13.06.2021 o 07:55, Jaycob napisał:

Poszli w pełni w Dooma? Bez sensu. I ta kolorystyka - nie podoba mi się. 

Tak pisał Jacob przed premierą, nie podoba się, ale mimo to zagrał i napisał "recenzje" 

I co tam jest w minusach?
 

13 godzin temu, Jaycob napisał:

Zupełnie nie przemawiała do mnie ta paleta barw.

13 godzin temu, Jaycob napisał:

a gra to bardzo budżetowa i niedorobiona kopia Dooma E

13 godzin temu, Jaycob napisał:

Na ten moment imo nie warta pełnej ceny.

ale mimo wszystko "kupił" normalnie śmiech, ale co mi tam, ja grywam w gry które mi się podobają, bo szkoda życia na inne.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem grę. Akurat dostałem gifta to czemu by nie sprawdzić na "własne oczy" jak jest. Potwierdziło się tylko to co pisałem przed premierą. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest kopia Doom-a to ja jestem ksiądz.

Równie dobrze można napisać, że to kopia Serious Sama ten kto przeszedł grę to wie o co chodzi - AAAAA ;)

Gra nie jest warta 99zł, ale nie dlatego, że jest krótka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam aż stanieje do 50 zł, wtedy kupię, do tego czasu już będę mieć nową grafę. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sideband napisał:

Jak to jest kopia Doom-a to ja jestem ksiądz.

Możesz i być księdzem.

1:1 Dooma to to nie jest. Napisałem "budżetowa wersja". Bierze z Eternala prawie wszystko i nieco zmienia:

  •  zamiast demonów masz jakieś japońskie yokai - czyli w sumie także demony :E 
  • "glory kille" działają na podobnej zasadzie, tylko tutaj oprócz śmierci dodali opcje używania ich broni, co jest całkiem ciekawe, bo to potężne bronie
  • jak w doomie cięło się piłą, aby mieć amu tak tutaj podobnie tnie się kataną, aby fanty wylatywały
  • i elementy platformowe miedzy arenami

 Tylko to wszystko na tle Dooma jest dla mnie mega kiczowate i jakoś bez klimatu, z uproszczonymi na max arenami. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...