Skocz do zawartości
G3MB0Y

Kupię mobo mATX pod 1155 lub cały set

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment  potrzebuję następujące rzeczy: 
-Tanie mobo mATX na lga1155 (najlepiej b75, wyższe chipsety kupię raczej tylko okazyjnie, producent najlepiej nieOEMowy i mam wstręt do ASrock i INTEL'a, aczkolwiek ich też rozważę jak cena będzie odpowiednia)+cooler na cpu lub
-set mobo, cpu i cooler, może być bez ramu (1155/1366/1156/1150/AM4)
Za wszystkie oferty/odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałbym zestaw na 1156

Dokładniej to Asus P7P55 WS Supercomputer z prockiem i5/i7 i xeona też mam chyba jeszcze, ram 4x4gb i cooler też znajdę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mam płytę FSC z obudową, zasilaczem i pamięcią - q65, g620, ddr3 8GB, obudowa z licencja win 10  - całość 200zł

lub  płyta FSC q77, i3-3.4GH, zasilacz 650W Be quiet!, grafika GTX 660, 32GB ddr3, ssd intel 240GB, klawiatura corsair k70, obudowa  -  cena do uzgodnienia

Edytowane przez zen3x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i7 3770+2x4GB RAM DDR3 1333MHz+Asus P8B75-M LE

Jak coś PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam, nie znalazłem nigdzie na internecie takiej informacji więc postanowiłem zapytać tutaj. Chcę zakupić nową ładowarkę do telefonu Huawei P9 EVA-L09 i raczej chciałbym uniknąć kupowania ponownie oryginalnej ładowarki do Huawei z powodu słabej jakości wykonania samego kabla który nie jest jakoś superwytrzymały. Stąd pytanie, skoro oryginalna ładowarka jest zgodna ze standardem Quick Charge 2.0, to czy mogę ładować telefon ładowarką która reprezentuje standard Quick Charge 3.0 lub 4.0 i jakie będzie mieć to negatywne bądź pozytywne skutki dla baterii? Czy jest to w ogóle rozsądne rozwiązanie i czy nie będzie ono prowadziło do awarii?  Dziękuję z góry za każdą odpowiedź, pozdrawiam serdecznie :) 
    • Greg, z tymi obozami to trochę tak, jak z tym murzynem, samo słowo/określenie, to jeszcze nie wszystko, ważne co za tym stoi, jaka intencja i jaki odbiór. Chcemy kogoś obrazić, to zrobimy to bez problemu miłymi słówkami, a czasem określenie ogólnie przyjęte za pejoratywne, może mieć wydźwięk sympatyczny/zabawny. Lata temu mieliśmy pracownika Roma, mówiło się na niego w okolicy "Jasiu cygan", na imię miał Jan. I ten "cygan" nie miał pejoratywnego zabarwienia, w odniesieniu do niego nie traktowano tego jako obraźliwe. Byłem kiedyś przy tym jak go pytano o to, czy mu to nie przeszkadza, odpowiedział "no jestem cyganem, w czym mam mieć problem?". Bardzo sympatyczny i fajny człowiek. To był (był, nie żyje już) zresztą specyficzny Rom, któremu można było bez obaw powierzyć majątek pod opiekę. Nawiązując do obozów - po wojnie chodziło wyłącznie o lokalizację, dzisiaj to już intencjonalne przypisywanie nacji. Słowo to samo, zdanie tak samo skonstruowane, przekaz jakże inny.
    • Jakie szczucie ludzi? A jak wystawiasz na sprzedaż inne przedmioty to też latasz np. na specjalistyczne fora bieliźniarskie i pytasz się po ile masz wystawić używane majtki? Nie róbmy z tego forum śmietnika. 
    • Powiem tak, zaczęło mi troche zależeć na estetyce, nie mialem wczesniej budy z oknem wiec to tez biorę pod uwagę, myslalem o ferze 3 rgb, ale nie jest to mus konieczny. Najlepiej prezentuje sie ten 34 esport duo (najmniej miedzi)... i z testów z tego co zauważyłem jest nacichszy a to takze ważna kwestia.   Na razie stoi na: SilentumPC Regnum RG6V Evo ARGB choc mysle jeszcze o RG4T RGB ze wzgledu na kieszenie DVD z przodu Ryzen 5 3600 (bezzmiennie) Sapphire rx5700 XT Nitro+ (rezygnuje raczej z tego Asusa ze względu na problemy ze zbyt ciężkim chłodzeniem ktore podobno odkleja sie z czasem od płyty grafiki) kupilem juz 2x 8gb Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz CL16 (bardzo łatwo sie kręcą podobno do 3600) Dysk twardy zostanie prawdopodobnie pod m2 ten co jest polecany wyzej Adata SSD XPG SX8200 PRO 512GB M.2 NVMe 2280 chyba ze jest cos konkurencyjnego jeszcze godnego polecenia. Do tego dorzucę swoje SSD pod SATA i HDD. Chlodzenie prawdopodobnie zostanę przy tym 34 esport duo w wersji żółto-czarnej lub cała czerń. Z czasem moze na wodne wymienię. Jaka pasta do tego? i zastanawiam sie dalej nad płytą główna i zasilaczem. Wciąż jest jeszcze dzisiaj opcja zakupu jakiejś płyty od ASUSa, np TUF B450 PRO - żółty kolor dopasuje do chłodzenia  lub jakis Asus ROG Strix, z cash-backiem, wiec ceny atrakcyjne. W sumie calosc i tak wezmę na firmę wiec gdzies tam realny koszt sie zmniejszy.  Wczesniej bazowałem jednak głównie na MSI, zależy mi na dość relatywnie dobrej/znosnej integrze dźwiękowej. Tutaj potrzebowałbym pomocy jeszcze w wyborze. Lub moze doinwestować do tomahawka? Tylko czy jest sens. No i zasilacz. Potrzebowałbym juz pewnie z 600W..?    dzieki!
    • Według MSI tak, będzie kompatybilny.  https://pl.msi.com/Motherboard/support/B365M-PRO-VDH#support-cpu  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...