Skocz do zawartości
Jaycob

Xbox Games Showcase - 23 lipca, 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox Series X games event set for July 23, with Halo Infinite and more

 

Liczę, że pokażą w końcu gameplay z Halo Infinite, Hellblade 2: Senua's Saga i polski The Medium. Z zapowiedzi coś o Fable 4 o którym plotki krążą w sieci od kilku miesięcy i następną Forcę.
Oczywiście też zapowiedź przyszłych gier z XGP, bo ostatnio marnie z tym na PC.  

Może być ciekawie, w końcu tyle tych studiów zakupili to kto wie, może wyskoczą z jakaś fajną marką? ;) :E  
 

Jakieś oczekiwania?   :E 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Day1?  Raczej nie ma co liczyć. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ForZa niespecjalnie mnie jara, ale fajnie byłoby ją skonfrontować z nowym GT. Rozgrywką z Halo Infinite też nie pogardzę.

Miło będzie zobaczyć jakieś nowości - może choć część z tych wszystkich przecieków okaże się prawdą (nowe Fable, Perfect Dark).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie Halo, bo o ile nie jestem specjalnie sentymentalny, z tą serią łączą mnie bardzo dobre wspomnienia. W moich oczach 343 Industries ma też okazję do rehabilitacji po Guardians, które nie będąc produkcją nieudaną, okazało się pod wieloma aspektami mocno rozczarowujące i wtórne.

Tradycyjnie wolałbym też zobaczyć jakieś nowe marki, zamiast remasterowanie/remakowanie starych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start brałbym Gears of War 5 bo jeszcze nie grałem a wersja na XSX zapowiada się wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jestem ciekaw nowego RPG-a AAA od Obsidianu. Zastanawiam się, co tam mogą takiego pichcić. Zobaczymy, co dobrego przyniesie budżet Microsoftu. Ich ostatnie gry trochę mnie rozczarowały (Tyranny i zwłaszcza Outer Worlds - pewnie przypomną o grze DLC), ale wciąż tam pracują ludzie, którzy potrafią robić naprawdę udane rzeczy, przy wsparciu Microsoftu może wreszcie dostaniemy od nich coś konkretnego. 

Ma być też nowe Fable, ale tylko ze zwiastunem na silniku gry.

Gameplaye będą z Halo Infinite, Psychonauts 2 i Hellblade 2. 

Oprócz tego będą jeszcze Everwild (nowa gra studia Rare), pewnie nowa Forza, przebąkuje się o powrocie Perfect Dark. Chciałbym, żeby Microsoft zaczął stawiać na nowe marki, a nie ciągle to samo... Gearsy, Forza, Halo, Fable, ileż można... Z Fable jest nadzieja, że coś fajnego wyjdzie, bo restart może zbytnio nie przypominać poprzednich odsłon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2020 o 11:58, qjin napisał:

Chciałbym, żeby Microsoft zaczął stawiać na nowe marki, a nie ciągle to samo... Gearsy, Forza, Halo, Fable, ileż można...

To nie to samo co kolejne Uchartety, God of Wary i Gran Turismo nie? ;) 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

To nie to samo co kolejne Uchartety, God of Wary i Gran Turismo nie? ;) 
 

Oczywiście, że to samo, bo szczerze mówiąc np. serii Uncharted też mam dość (Sony mogłoby do niej już nie wracać, ale pewnie tak się nie stanie), a God of War mógłby być nową marką, ale wiemy, dlaczego nie jest. 

Ale z drugiej - popatrz sobie na Halo czy Forzę... jest ich więcej niż Uncharted i Gran Turismo.  Microsoft jeszcze bardziej wałkuje swoje topowe marki.

Inna sprawa, że one mnie mi leżą - wolę Uncharted niż Gearsy. Nie przepadam za Halo (próbowałem wrócić, ale odbiłem się w połowie Reach, a to podobno jedna z lepszych odsłon; kiedyś pierwsze Halo podobało mi się, ale nawet nie dokończyłem). 

Bardziej z gier Microosftu obchodzą mnie tytuły od dopiero co nabytych studiów, czyli Double Fine, Obsidian, inXile czy Ninja Theory, niż ich "największe" produkcje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 powinna być. Oczywiście w wersji dopakowanej: 4K/60fps, grafka ultra + RT ?

Też nie grałem ? a byłaby po taniości na start razem z Gyrosami 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza Horizon 4 to imho najgorsza Forza Horiozon jak wyszła. Trójce może ona buty lizać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w lepszej jakości niż będzie na konsoli (o ile będzie), wiem, że jej RT nic nie pomoże, jeśli ktoś nie wywali tej tony bugów i irytujących rzeczy, o których w wątku o tej grze na naszym forum można poczytać referaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, qjin napisał:

Inna sprawa, że one mnie mi leżą - wolę Uncharted niż Gearsy.

Mam tak samo. Te kolejne tasiemce Sony bardziej mi leża niż te od MS. Halo: Reach przeszedłem, ale tyłka mi nie urwało.  Sprawdzę jeszcze "trójkę" w kolekcji MCH, bo też słyszałem, że jest bardzo dobra i lepsza od Reach. 

41 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Forza Horizon 4 powinna być.

Przecież jest? :hmm: Ma być Motosport. 


Pre-show o 17

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie wyrobiłem się z treningiem ? teraz tylko coś zjeść i można siadać do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ODIN85 napisał:

Też wolę Nfsa:thumbup:

NFS-a tknąłem, zrobiło mi się niedobrze po zapoznaniu się z tym syfem. Gra o jeździe samochodami, w której nie ma żadnego modelu jazdy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pierdololo... no dawać materiały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ODIN85 napisał:

To teraz czy o 18?

Teraz pre-show z Geoffem i innymi streamerami. Takie pitu-pitu, ale być może zaraz pokażą gamaplay nowego Halo.  Główne "show" za niecała godzinkę. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wjechało to to tylko na XSX, XO i PC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jest jakiś materiał od devów z Japonii to wszyscy sztywni jakby kije od urodzenia przyspawane mieli, z prezentacją CP Egderunners tak samo było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Ale jak jest jakiś materiał od devów z Japonii to wszyscy sztywni jakby kije od urodzenia przyspawane mieli, z prezentacją CP Egderunners tak samo było.

Zupełnie odwrotnie do gry. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu na koniec prezentacji wchodzi GabeN i pokazuje HL3 ... i po zawodach...

Oczywiście HL3 tylko na XSX/PC ... Playstation musi obejść się smakiem.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...