Skocz do zawartości
Jaycob

Xbox Games Showcase - 23 lipca, 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, lis22 napisał:

Już nie przesadzaj, graficznie ten Killzone robił na prawdę duże wrażenie + w 1080p tekstury były ostre jak żyleta na premierę.

Był ładny, ale wow nie było. Uncharted 1 na ps3 albo Gearsy na x360 robiły w swoim czasie o wiele większe wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2020 o 08:45, Jaycob napisał:

Xbox Series X games event set for July 23, with Halo Infinite and more

 

Liczę, że pokażą w końcu gameplay z Halo Infinite, Hellblade 2: Senua's Saga i polski The Medium. Z zapowiedzi coś o Fable 4 o którym plotki krążą w sieci od kilku miesięcy i następną Forcę.
Oczywiście też zapowiedź przyszłych gier z XGP, bo ostatnio marnie z tym na PC.  

Może być ciekawie, w końcu tyle tych studiów zakupili to kto wie, może wyskoczą z jakaś fajną marką? ;) :E  
 

Jakieś oczekiwania?   :E 
 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Amphilyon napisał:

prawie żadnych efektów, spójrzcie na to niebo czy słońce, wszystko takie jakieś plastikowe/cartoone'owe/pastelowe jakby namalowane, brak cieniowania i szczegółowości otoczenia + sterylność środowiska aż

A niektóre wzgórza wyglądały jak by były wklejone z Minecrafta :D 

 

Skoro to wcześniejszy build (miejmy nadzieję, że to prawda) to na cholerę coś takiego pokazywać?  Bardzo biednie wygląda jak na budżet 500 mln (nie znam źródeł tak słyszałem kiedyś, że miała być to ich najdroższa gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

191003093.jpg

 

Ponoć nowe Fable to gra MMO, przynajmniej tak pisze tutaj:

EdoDfUfXsAESjs-?format=png&name=small

 

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że jeżeli kupie Xbox Series X to mam oczekiwania że konsola zapewni mi nowy standard rozgrywki.Nie chce mi się pisać o podzespołach bo każdy wie jakie będą ale mam nadziej że wreszcie pogram w 4K w 60 fps.:thumbup:

 

Oglądając prezentacje zobaczyłem kilka nowych IP to jestem  pełni nadziej że Microsoft wewnętrzne studia będą robić fajne gry.?

 

Grafika w grach cały czas ewolucje i jest ładniejsza .Jak bym wybrzydzał to bym w nic nie zagrał?    

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, SPYCHCIO napisał:

Bez kitu, jednak też biorę tylko Ps5. 2500zł+ będzie zaoszczędzone...

Fakt, po tym co pokazali też biorę tylko PS5. Do tych gier z pokazu Microsoftu to nawet PC nie trzeba modernizować. XSX poczeka na lepsze czasy.

20 godzin temu, Nihat89 napisał:

Dochodzę do wniosku że w pierwszej kolejności chyba kupię OLEDa i zostanę z XOX a później PS5 jak już będzie więcej dobrych tytułów. Na start to nie ma żadnego sensu.

I słusznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, mamy lepszy build ale pokazemy ten stary:

obraz.png.dcba385250cc0124266ad2a1e040d577.png

Wiekszosc tych gier sztandarowych na xboxa nawet nie bedzie mialo premiery w 2021 chyba :rotfl: To co oni zaserwuja na star?? Jedynie ulepszone gry z poprzedniej gen co najwyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec pokazów w tym roku, także z ostateczną oceną jeszcze bym się wstrzymał. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  czekam cierpliwie bo na pewno będą jeszcze jakieś pokazy.Najbardziej mnie data premiery i cena Xbox Series X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kaczkofan napisał:

Oglądałem jeszcze gameplay w 4k, źle to nie wygląda. IMO lepiej niż Halo 5, które świeciło się jak psu jajca. Minus/nie minus, ale skoro to cross-gen to niestety musieli pójść na jakiś kompromis :( Może po premierze jakaś paczka tekstur zostanie dodana, tak jak w przypadku "Gears of War 4" po premierze XoX. Póki co jest jak jest: na pewno na premierę ogram na XoX, ale czy kupię XsX w tym roku? Nie przekonuje mnie  ani PS5, ani XsX, chociaż bardziej przypadły mi do gustu gry zaprezentowane przez MS + ogram je za 55zł :)

Najbardziej wali po oczach ta sterylność. To wygląda momentami dosłownie strasznie plastikowo wręcz. Wszystko było OK do momentu, kiedy Master Chief nie wyszedł z tego statku... To ma być sztandarowy tytuł w bibliotece nowej konsoli MS, pokaz mocy i prężenie wirtualnych muskułów przed konkurencją, a wychodzi z tego najwyżej strzał jak z jakiegoś kapiszona. Nie tego oczekiwałem od czegoś, co powinno wyznaczać standardy na XSX. Może ten wygląd okupiony jest tym 4K i 60 klatkami na sekundę. Nie wiem, ale raczej nie jest to dobry prognostyk na przyszłość. Konsola 12 Terawaflów mocy, której nigdzie nie widać. Ludzie się z PS5 nabijali w kwestii wydajności, a tam paradoksalnie mimo mniejszej wydajności gry pod względem wizualnym robiły lepsze wrażenie, więc...

Już się zaczyna tłumaczenie, że build stary. Skoro stary, to po co było go pokazywać :heu:

Edytowane przez Kszyrztow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Wiekszosc tych gier sztandarowych na xboxa nawet nie bedzie mialo premiery w 2021 chyba :rotfl: To co oni zaserwuja na star?? Jedynie ulepszone gry z poprzedniej gen co najwyzej.

Jak to co, GTA5. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2020 o 23:32, Kszyrztow napisał:

Najbardziej wali po oczach ta sterylność. To wygląda momentami dosłownie strasznie plastikowo wręcz. Wszystko było OK do momentu, kiedy Master Chief nie wyszedł z tego statku... To ma być sztandarowy tytuł w bibliotece nowej konsoli MS, pokaz mocy i prężenie wirtualnych muskułów przed konkurencją, a wychodzi z tego najwyżej strzał jak z jakiegoś kapiszona. Nie tego oczekiwałem od czegoś, co powinno wyznaczać standardy na XSX. Może ten wygląd okupiony jest tym 4K i 60 klatkami na sekundę. Nie wiem, ale raczej nie jest to dobry prognostyk na przyszłość. Konsola 12 Terawaflów mocy, której nigdzie nie widać. Ludzie się z PS5 nabijali w kwestii wydajności, a tam paradoksalnie mimo mniejszej wydajności gry pod względem wizualnym robiły lepsze wrażenie, więc...

Już się zaczyna tłumaczenie, że build stary. Skoro stary, to po co było go pokazywać :heu:

Trochę racji jednak mają z tą analizą oświetlenia dynamicznego. W "Ghost of Tsushima" też momentami (przy zachmurzonym niebie) tekstury momentami wyglądają fatalnie, tj. takie płaskie, nijakie. Przy pełnym świetle księżyca / w promieniach słońca to zupełnie inna gra. Pomijając już inne mankamenty H:I, to trochę dali ciała wybierając taki, a nie inny fragment gry na pokaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale oświetlenie nie tłumaczy plastikowości postaci, strasznie biednych modeli, otoczenia jak z 360, doczytywania kilka metrów od postaci i ogólnie dziadowskiego designu. Gra wygląda serio jakby była z tej lub końcówki poprzedniej generacji. Najlepsze, że to ma być podobno gra jako usługa, z 10 letnim planem rozwoju :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawało się że sony już dobiło xboxa, ale nie - x-box dobił się sam - prezentacja nowego halo to kpina z ludzi. To wyglądało ŻAŁOŚNIE. Co ta firma robi? Nakupili tyle studiów graficznych a jak zobaczyłem ich pokaz to płacz i zgrzytanie zębów. To była antyreklama tego systemu.

 

Nie zgadzam się też że wszystko wyglądało ok dopóki nie wyszli ze statku. Już sam początek i mina pilota i jego motion capture to dramatycznie słaba jakość. Po przejściu GOW czy TLoU to wygląda jak indi game. Złapałem sięza głowę kto taki szit wypuszcza na TAKIM pokazie który ma rozkręcić hype na platformę.

Mam do tej pory odruch wymiotny jak zobie przypomnę co MS szykuje dla graczy. Tak źle jeszcze nie było. MS nie tylko że przegra kolejną generację. To będzie oglądanie finalnej agonii. Pewnie podobnie jak z Windows Phone - zamkną ten dział po tej generacji.

Ja czekam na bundle PS5 z nowymi goglami VR. To co robi sony jeśli chodzi o gry czy VR to jest poziom kompletnie nieosiągalny dla MS.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Legoman napisał:

wydawało się że sony już dobiło xboxa, ale nie - x-box dobił się sam - prezentacja nowego halo to kpina z ludzi. To wyglądało ŻAŁOŚNIE. Co ta firma robi? Nakupili tyle studiów graficznych a jak zobaczyłem ich pokaz to płacz i zgrzytanie zębów. To była antyreklama tego systemu.

 

 

I to uczucie kiedy "słabsza" konsola (PS5) wygląda na mocniejszą od sprzętu który miał pokazać prawdziwą moc next-genów (XSX) i pozamiatać ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2020 o 15:52, TmK napisał:

Zgoda, ale oświetlenie nie tłumaczy plastikowości postaci, strasznie biednych modeli, otoczenia jak z 360, doczytywania kilka metrów od postaci i ogólnie dziadowskiego designu. Gra wygląda serio jakby była z tej lub końcówki poprzedniej generacji. Najlepsze, że to ma być podobno gra jako usługa, z 10 letnim planem rozwoju :E

No, ciekawe, wierzyć mi się w to nie chce :E

https://www.gamesradar.com/halo-infinite-is-meant-to-be-the-last-standalone-halo-title-for-at-least-the-next-10-years/

Śmiałe słowa po tym co zaprezentowali światu ostatnio.

9 godzin temu, Legoman napisał:

Nie zgadzam się też że wszystko wyglądało ok dopóki nie wyszli ze statku. Już sam początek i mina pilota i jego motion capture to dramatycznie słaba jakość. Po przejściu GOW czy TLoU to wygląda jak indi game. Złapałem sięza głowę kto taki szit wypuszcza na TAKIM pokazie który ma rozkręcić hype na platformę.

Znaczy się dla mnie to było do tego momentu jeszcze zjadliwe, do tej chwili było całkiem OK i można było liczyć na więcej. Co dostaliśmy potem - każdy wie.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiałe? Właśnie wszystko się układa w całość. Czyżby celowali w Fortnite'a? 

Tanie badziwie na lata, które na byle gównianym PC ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, crush napisał:

Śmiałe? Właśnie wszystko się układa w całość. Czyżby celowali w Fortnite'a? 

Tanie badziwie na lata, które na byle gównianym PC ruszy?

Halo zawsze stało multi i to co piszesz ma nawet jakiś sens.

Ale to była prezentacja kampanii, tutaj to wszystko powinno błyszczeć jak psu jajca. Nawet jeśli mają w planach drugiego Fortnite'a (choćby to miałby być osobny moduł nie powiązany stricte z "podstawką"), to tej słabej prezencji singla mi to nie tłumaczy.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kampania na doczepkę. Żeby nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz chyba zaczynam rozumieć ten podtytuł nowego Halo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie graliście w Halo a już koty wieszacie i twierdzicie że będzie masakra a cały hejt przez głupią prezentacje. Ja czekam na premierę gry i zobaczymy jak recenzenci ocenią grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniane i komentowane jest to co zaprezentowano, czego nie rozumiesz? Sam mogę się śmiało nazwać fanem Halo (głównie tego od Bungie), a i tak postępujące zubożenie tej serii jest faktem, którego nie da się nie zauważyć lub zignorować. No i oczywiście słowo klucz, "hejt". Każda opinia niezgodna z własnymi odczuciami automatycznie staje się hejtem. Również z miejsca osoba nadużywająca tego zwrotu traci w moich oczach całą wiarygodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KurczakPolski napisał:

Nie graliście w Halo a już koty wieszacie i twierdzicie że będzie masakra a cały hejt przez głupią prezentacje. Ja czekam na premierę gry i zobaczymy jak recenzenci ocenią grę.

mam czterdzieche na karku, gram około 30 lat od ~20 lat na podstawie trailerów i wczesnych gameplay`ów ze 100% skutecznością potrafię ocenić potenciał danej gry.

Ktoś kto pisze takie rzeczy jak ty - albo ma 15 lat i jeszcze "uczy się" tych "klimatów" - albo jest naiwny jak komentorzy polityczni którzy mówią "no ale dajmy im szansę" - taki sam poziom naiwności. 

W tym matriale wszystko wygląda źle albo akceptowalnie. TO CO POKAZALI to jest to na czym chcieli skupić uwagę gracza - i co to jest? Miałkość, nijakość, słaba grafika, słaby poziom "feeleingu" podczas grania, słaba mechanika trafień. Taki Serious Sam - bez polotu, bez wyrazu. Syrious Sam był przynajmniej przez to śmieszny. Tu śmiesznie nie jest.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...