Skocz do zawartości
dadagg

Hosting WWW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jaki polecacie hosting WWW. Chodzi mi o to żeby był jak najtańszy oraz jego przedłużenie nie kosztowało kilkaset złotych ponieważ, zależy mi na tym aby mieć ten hosting przez kilka lat. Wymagań wygórowanych nie posiadam, ponieważ jest to jedna mała strona, tak więc duża przestrzeń dyskowa nie jest wymagana. Pakiet który znalazłem to hosting webd za 50 zł rocznie. Czy jest coś tańszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Gorąco polecam hosting od Hostinger! Mają bardzo dobry uptime, świetną obsługą 24/7, centra danych blisko Polski, integracje z Wordpressem przez jedno kliknięcie i ich podstawowy pakiet kosztuje jedyne 2,55zł / miesiąc. Jeśli chcesz rozważyć jeszcze alternatywne opcje to polecam rzucić okiem na obszerne porównanie hostingów stron www tutajhttps://www.profitfromtech.com/pl/najlepszy-hosting-ranking/ 

Edytowane przez Antek89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek obsługujący WordPressa, bo takowy CMS jest na podlinkowanej powyżej stronie. Zastanów się ile chcesz wydać i przeszukaj oferty. Odradzam Nazwę czy Home, bo o ile pierwszy rok może być tanio to potem już tanie nie jest. Dotyczy zarówno hostingu jak i utrzymywania domeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...