Skocz do zawartości
Slawomiro18

Problem z mikrofonem w słuchawkach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam następujący problem. Podczas gdy korzystam z discord lub komunikacji w COD Warzone znajomi słyszą mnie normalnie, ale gdy oni zaczynają mówić to słyszą siebie (wtedy gdy ja mówię). To jest w coś rodzaju przebicia. Tak jakby mój mikrofon wyłapywał ich albo coś w tym stylu. Nie wiem co jest grane. Próbowałem już chyba wszystkiego. Odinstalowałem sterowniki, zainstalowałem na nowo itp. Problem polega na 100% w komputerze, ponieważ użyłem innych słuchawek i jest to samo. Już brakuje mi pomysłu i znajomym też. Bardzo proszę o pomoc!! :) Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A daj screen z Ustawienia->System->Dźwięk->Panel sterowania dźwiękiem->Nagrywanie (Windows 10).

Spróbuj też wyłączyć w sterowniku opcję "Tłumienie zakłóceń i usuwanie akustycznego echa."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.07.2020 o 22:02, Frythyr napisał:

A daj screen z Ustawienia->System->Dźwięk->Panel sterowania dźwiękiem->Nagrywanie (Windows 10).

Spróbuj też wyłączyć w sterowniku opcję "Tłumienie zakłóceń i usuwanie akustycznego echa."

Próbowałem i z tym nie pomogło. W zasadzie to rozwiązałem problem. Otóż wyłączyłem wszystkie wyjścia do głośników i pomogło. Nie wiem co to miało do rzeczy, ale zadziałało :). Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Przy próbie uruchomienia usługi steam wyskakują dwa błędy "Error: SteamService: invalid file siqnature" i na końcu podana jest scieżka do pliku, i drugi błąd "Error: Falied to add firewall exception for" i na końcu również scieżka podana do steamwebhelper.exe
    • zupełnie inaczej wyglądały pierwsze pokazy, np. akcja z panną w wannie czy montaż implantów. Animacje były dopieszczone, spójne i dobrze przechodzące jedna w drugą. Modele postaci były pełne polygonów, otoczenie pełne było detali. Pamiętam jakie wrażenie na mnie zoriły tamte prezentacje który były po prostu wyreżyserowane od początku do końca (niby gameplay ale widać że była tam jakaś ingerencja) a jak wygląda szerszy fragment nad ktrórym już takiej kontroli nie mieli lub przyzwyczajają ludzi z tym co dostaną. Jak ktoś jest noobem w tym temacie i gra od niedawna to łyka takie rzeczy i jest zachwycony bo to przecież CDP i Wiedźmin!!111!!. No cóż.... Ja widzę że gra dryfuje w stronę "jakoś to będzie" Ponadto skończyłem TLoU II które robi totalą MAZGĘ graficzną z Cyberlola.
    • Wpłacaj, pewniak, do końca życia nie musisz już pracować, takie kokosy na tym zarobisz, że 5 pokoleń dzięki Twojemu instynktowi zarabiania i mega inteligencji będzie żyło w nadmiernym dostatku. Polecam Robert Makłowicz 
    • Witam. Sprzęt ze stopki. Aktualnie siedzę na FHD. Gdy brałem RTX 2070 Super to też z myślą o tej rozdzielczości, aby takie szarpnięcie portfela miało zapas mocy na dłużej. Z obecnego monitora zadowolony jestem raczej bez zastrzeżeń (iiyama ProLite XU2590HS-B1). No ale głosy w głowie zaczęły podszepty - a może jednak coś lepszego? I tu rodzi się pytanie... Co konkretnie? Przeznaczenie to gry (wszelakie - od statycznych do całkiem dynamicznych tytułów) i eksploracja internetu. Dystans jaki zazwyczaj dzieli mnie od monitora to poniżej/do metra. Zastrzeżenie - fizyczna szerokość nie większa niż te 58cm - czyli max 25". Większego po prostu już nie wcisnę między głośniki. Matryca brana pod uwagę raczej tylko IPS. I teraz: 1) czy 25" WQHD ma faktycznie sens, czy jednak przy tej rozdzielczości powinno się celować w te 27"?? 2) co faktycznie dobrego można dostać w pułapie powiedzmy do 2k zł? Oczywiście taniej mile widziane, ale uznajmy to za granicę budżetu. Wyboru wg powyższych kryteriów za dużego nie ma, bo jednak z tego co widzę to przy WQHD króluje 27". Co wyszperałem: https://www.morele.net/monitor-dell-ultrasharp-u2520d-210-avbf-5941545/ https://www.morele.net/monitor-philips-b-line-258b6queb-00-1019788/ https://www.morele.net/monitor-acer-h257husmidpx-767232/ Monitory w zbliżonych cenach. Parametrowo też wydają się podobne. Jak oceniacie sens przesiadki z tej mojej "iijamki" na któryś z nich? A może ktoś podpowie jakiś inny model?
    • O, widzę że masz jakieś dowody i statystyki. Dawaj, poczytamy.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...