Skocz do zawartości
tomis69

Słuchawki i mikrofon do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Szukam słuchawek nausznych przewodowych do gier i filmów. Kiedyś było wiadomo, że gamingowe headsety były do niczego, ale od jakiegoś czasu zaczynam coraz częściej słyszeć, że jakość znacznie się poprawiła. Na obecną chwilę wszystko będzie podpięte do karty zintegrowanej Realtek ALC888B, zmienię za jakiś czas na SupremeFX ADI 1988B. Czytanie do Was: Czy w cenie 200-250zł warto patrzeć na gamingowe headsety czy słuchawki, a do tego oddzielny mikrofon?

Z tego co udało mi się wyszukać to podobno fajnie sprawdzają się przy moich wymaganiach Superlux hd660, hd330, hd681 evo. Do tego dołożyłbym mikrofon Zalman zm-mic1.

Które słuchawki będą lepsze do gier i filmów? Chciałbym, aby fajnie pozycjonowały. Czy taki setup z mikrofonem krawatowym jest dobrym rozwiązaniem w grach typu CS:GO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania podobno dobre są hyperx cloud alpha. Na ceneo 259zł z darmową dostawą. Na pewno będą milion razy lepiej wykonane od ultratanich superluxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zalman to raczej słaby wybór, rozrzut jakościowy między egzemplarzami jest duży, jakość wykonania bardzo słaba. HyperX Cloud Alpha dają radę, natomiast jeśli chcesz są też odpowiedniki superluxów z mikrofonem np. HMC681 Evo, HMD660 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dostępnością Superluxów w UK. Ceny sprzętu to kosmos. Mieszkam w UK i tu muszę kupić o czym zapomniałem wspomnieć.

 

Te hyperx kosztują ponad 80 funtów, a ja chciałbym przeznaczyć około 40-50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ISK 2010 lub 2011 masz dostępne? Do nich dokupiłbyś sobie jakiś mikrofon i byłoby dobrze, lepszy jakościowo sprzęt niż Superluxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem w żadnym sklepie w UK. Może być też coś tańszego :) Generalnie patrzę na ebay.co.uk, amazon.co.uk, currys.co.uk i jakieś inne sklepy staram się wyszukiwać. Wcześniej miałem Creative HS800 i właściwie szukam tylko czegoś odrobinę lepszego z półki budżet ;)

 

Poczytałem o tym mikrofonie od Zalmana i ludzie mają problemy podłączając go do integry (czyli tak jak na obecną chwilę ja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Hyperx cloud stinger i Steelseries Arctis 1.

W brytyjskim Currysie znalazłem kilka opinii, gdzie użytkownicy byli mocno zawiedzeni jakością dźwięku. Czy ktoś posiada wyżej wymienione Hyperx Stinger i może powiedzieć parę słów jak grają? Które słuchawki będą lepsze? cena podobna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia do 250zł to polecam SPC Gear Viro. Ta sama konstrukcja co sprawdzone cloudy, dźwięk nie wiem czy podobny, ale grają niewiele gorzej od sennheiserów za ponad 100zł więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...